Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Más is sokkal kényelemszeretőbb és sokkal kevésbé sportos lett felnőtt korára akinek mérleg az aszcendense? fórum

Más is sokkal kényelemszeretőbb és sokkal kevésbé sportos lett felnőtt korára akinek mérleg az aszcendense? (beszélgetős fórum)


21. 7832a597c4 (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2013. dec. 24. 10:13
Valóban attól rettegek a legjobban, hogy nehogy egy szemölcs vagy valami olyan helyre nőjön, hogy undorítóvá váljak mások és magam számára. Az öltözködés talán azért nem tart nagy lázban ,mert tizenéves koromtól kb. 28-ig litereket izzadtam hónaljban így nem tetszés szerint ,hanem anyag szerint válogattam a ruháimat amikben nem látszott annyira.
20. gribedli*** (válaszként erre: 11. - 7832a597c4)
2013. dec. 24. 08:51

Igen, ez mind stimm. Nem a sminkelesrol beszelek, a merlegekben van klasszis es ez nem attol fugg, hogy hany orat sminkeltek, de osszessziv vagy a kulsoddel te is:)


Egyebkent belefer az is, hogy alkalmakra felprobal szaz ruhat stb. Csak ugy eszenciajaban nem errol szol az o szepsege, nem csiricsare soha, vagy ha hord egy csiricsare kiegeszitot, akkor is ossze tudja hangolni a tobbivel ugy, hogy megse legyen az:)


Ez nem zarja ki, hogy nincsenek rossz napjai, igaz, te nem vagy merleg, csak az aszcendensed, de lehet, hogy veled is elofordult ilyen jelenseg amit minden merleg ismer: ha nem nezel ki jol aznap, ki sem mesz az utcara. Ha nem frissen mosott a hajad, ki sem szeretnel lepni az utcara, ha megis ki kell menni, kenyelmetlenul erzed magad. Erted, nem a sminkrol szol, hanem ugy egy az egyben, egy pici aprosag is elronthatja az osszkepet es ezt kozonseg elott nem vallalod. Igazam van?:)


Mellesleg ezek hulyesegek mert a kornyezet semmit nem vesz belole eszre, hiszen egy merleg no akkor is attraens amikor nem csinal semmi kulonoset, csak neki nagyon nagyon szamit es elronthatja a napjat. Es igen, ilyenkor az otthon kenyelmet valasztja:)

19. 7832a597c4 (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2013. dec. 24. 07:13
Hogy ? Az adott születési évnek egész évben ugyanaz az aszcendense?
18. Zizisicc (válaszként erre: 17. - 15b13bf6a2)
2013. dec. 23. 22:36
Épp most akartam rákérdezni, de igazad van, ne részletezd. Bízd a nők fantáziájára. :o))
17. 15b13bf6a2 (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2013. dec. 23. 22:23
Ettől sokkal durvább ingerenciái támadtak. De fujj-fujj, ez egy női oldal... :DDD
16. Zizisicc (válaszként erre: 15. - 15b13bf6a2)
2013. dec. 23. 22:20
Amikor kutyaropit evett, meg ... stb? :o))
15. 15b13bf6a2 (válaszként erre: 14. - Zizisicc)
2013. dec. 23. 22:16
Jó évjárat volt. Mel Gibson jut eszembe. Na nem az évjáratról. Mindenféle mögöttes tartalomról... :DD
14. Zizisicc (válaszként erre: 13. - 15b13bf6a2)
2013. dec. 23. 22:09
Hát, minden bizonnyal .... minden jelent vmit. :o))
13. 15b13bf6a2 (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2013. dec. 23. 22:01
Én a kutya évében születtem. Ez jelent valamit...?
12. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2013. dec. 23. 21:59

Az aszcendens nem változik, ami a születésünk pillanatában a felkelő jegy volt, ez az aszendens, az marad életünk végéig.

Viszont, ha szolárt nézünk, éves képletet, akkor az adott évnek is van egy aszcendense, az hozzáadja az energiáját az aszcendenshez.

2013. dec. 23. 21:12
Amúgy nekem a holdjegyem és az aszcendensem is mérleg, de nem vagyok az a szépségért mindent tipus, tehát sem éhen halni sem agyvérzésik hajszolni magam, se órákig sminkelni, sem 100 ruhát felpróbálni nem vagyok azért hajlandó, hogy mindig minden helyzetben a legcsinibb legyek. Viszont ha hibát találok a testi adottságaimban az pokollá tudja tenni az életem évekig, amíg bele nem törődök vagy be nem látom hogy nem is olyan esztétikátlan mint ahogy én láttam addig.
10. 7832a597c4 (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2013. dec. 23. 21:08
Hogyan változhat az aszcendens, amikor az a születés pillanatától függ?
9. 7832a597c4 (válaszként erre: 4. - Gribedli***)
2013. dec. 23. 21:06
Valószínű, mert vagy hatalmas energia van bennem, vagy szinte semmi.
8. gribedli*** (válaszként erre: 6. - 7832a597c4)
2013. dec. 23. 16:01

Ezt kimondta, hogy 30 eves korban? En ugy tudom, hogy valtozik is az aszcendens, de nincs ilyen hatar, hogy 30 eves korban, bla bla bla. Van egy korforgas es aszerint akar 17 eves korodban is valtozhat az aszcendensed es akkor mar az lesz rad ervenyes.


Mekkora szivas, mi? Ha te meg vagy gyozodve arrol, hogy azert vagy kedvtelen, mert merleg az aszcendensed, holott mar regota valtozott mondjuk skorpioba es akkor most ujra programozhatod magad:))))


Viccen kivul, szerintem ne hagyd, hogy ez igy elhatalmasodjon rajtad es ne beszelj be magadnak semmit, egyszeruen vegyel erot magadon es tornazz tovabb amikor lejar a 15 perc!

7. 7832a597c4 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. dec. 23. 15:48
azért kell megkérdezni másokat.
6. 7832a597c4 (válaszként erre: 2. - Krisz42)
2013. dec. 23. 15:47
Én is csak olyan mozgásformát végzek ,amihez kedvem van pl. sétálni kilométereket is bármikor, de a szobabiciklin csak 15 perceket tudok lenni ,de 3 perc után már szenvedek rajta és az sem tud rajta tartani sokáig, hogy célom van vele. A monoton felülőgyakorlatoktól is sorvadozok, és munka után aerobikon sincs kedven részt venni ,mert nem tombol bennem annyi energia. A nyújtógyakorlatokat szeretem, meg a lábemelgetést, de azt sem izzadásig. Állítólag 30 éves korra az aszcendens már erőteljesebben nyilvánul meg a viselkedésben mint a napjegy vagy legalább annyira.
5. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. dec. 23. 13:00
Ha egy osztalyban kiosztasz mindenkinek egy tok egyforma szemelyes horoszkopot csak a fejlecen a nevet valtoztatod meg, miutan mindenki elolvassa, mindenki talalni fog benne vagy 5-10 ra jellemzo dolgot, akarmilyen horoszkopja volt:)))
4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 7832a597c4)
2013. dec. 23. 12:57

En sokkal inkabb azzal magyaraznam a kenyelmesseget, hogy esetleg a merlegekre jellemzo hangulatvaltozas ut ki rajtad, pl most egy depresszios idoszak es nincs kedved hozza, de majd lesz ujra. Igazabol egy esztetikara nagyon ado jegy, akar aszcendens, akar a nap jegy, es annyira hiu, hogy ezt nem fogja hagyni magaval soha (hogy a sport miatti nemszeretemseg okozza a testi szetesest). Szoval azt tanacsolom csak, hogy vard meg a kovetkezo "hullamot" es pattanj fel!:)))


Olyan nincs, hogy valaki mas szebb legyen egy merlegnel, barmi aron, hidd el;) Esetleg egy masik merleg?

2013. dec. 23. 12:22
Ebbe a horoszkópos hókuszpókuszba bármit bele tudsz magyarázni, amit csak szeretnél. Meg a ami kényelmes :)
2013. dec. 23. 12:17
Mondjuk nekem a páromnak nem az aszcendense mèrleg,hanem ő az,de neki pont,h megmaradt,nem kényelemszerető.A lányom is mérleg,de ő meg válogatós,csak akkormozog,sportol,ha olyat csinálhat,ami igazán kedvére való.De ezzel sokan így vagyunk néha.Lehet,h másra használod az energiáid,erre már nem jutna,ezért èrzed nyűgnek.
2013. dec. 23. 11:58
Tudom ,hogy felnőtt korban amúgy is alábbhagy a sportolási kedv, de nálam ez nagyon feltűnően következett be. Huszonvalahány éves koromig bármikor bármit megmásztam, áttúráztam, kerékpároztam, de valahogy 30 éves koromra már inkább tehernek és nyűgnek kezdtem érezni a sportolást. Sétálni imádok, de semmi kedvem a futáshoz, a sok úszáshoz meg edzésekhez. És olvastam, hogy a mérleg aszcendensűek nagyon kényelemszeretők lesznek . Más is így van, vagy valaki ismer olyat akinél ez ilyen látványosan bekövetkezett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook