Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Márciusban nem várjuk a menszeszt, babát akarunk! fórum

Márciusban nem várjuk a menszeszt, babát akarunk! (beszélgetős fórum)


2011. febr. 8. 22:53

Sziasztok!

Szia Pettka és mandulácska :)

én is még a februárban nem akarom,hogy megjöjjön fórumhoz tartozok,csak átjötte egy kérdésre :)


RnéKrisztina!

Gitta vagyok,szemet szúrt nekem,hogy Kecskeméti vagy,és egy szegedi orvoshoz fogsz járni.

Az én orvosom,akinél szültem a kislányom,oda ment főorvosnak, itt már csak magán rendelése van,(szegeden)nem vezet le szülést sajnos...:(( nagyon sajnálom..mert imádtam!! és iszonyat jó orvos,tapasztalt,kedves.Fél város hozzá járt. Sári Tamásnak hívják.

Ő hozzá mész véletlen? :)

99. mandulacska2 (válaszként erre: 90. - Katerika)
2011. febr. 8. 19:22
A femibionban (magzatvédő) , amit szedek, abban elvileg van.
98. mandulacska2 (válaszként erre: 88. - T.Orsa)
2011. febr. 8. 19:22
Ultrahangot annó csináltak. Elvileg csak az egyik volt olyan, de ki tudja. Peteérést nem nézték. Hőgörbe alapján, ahogy én értelmezem, van peteérésem. Nekem vércukrot se néztek, legalábbis terheléseset nem, mert az endokrinológus nem is törődött velem. Metformint meg nem szedhetem a betegségem miatt.
97. Pettka
2011. febr. 8. 19:21
Én is elköszönök mára.Szép,babás álmokat kívánok mindenkinek!
96. T.Orsa
2011. febr. 8. 18:54

Én pedig mára elköszönök,mert férjecskémnek csinálom a vacsit:)

Majd holnap jövök.

Addig is tessék mindent megtenni a babásodásért!:-)

95. Pettka
2011. febr. 8. 18:22
Én is vagyok,csak közben végzem a teendőimet is itthon,most adtam kaját az uramnak,meg a kislánynak.
2011. febr. 8. 18:16

sziasztok,


en is szeretnek csatlakozni:)

93. katerika (válaszként erre: 92. - T.Orsa)
2011. febr. 8. 18:14
nekem viszont most mennem kell vacsit késziteni jövök még ma este...
92. T.Orsa
2011. febr. 8. 18:06
Én vagyok néha:)
2011. febr. 8. 18:03
elmentetek?
90. katerika (válaszként erre: 82. - Mandulacska2)
2011. febr. 8. 17:59
probáld meg szedni az E vitamint az állitolag segit nagyon...
89. katerika (válaszként erre: 86. - Pettka)
2011. febr. 8. 17:54
persze átalakul a szervezet, kinek igy kinek ugy... én azota kétszer cseréltem ruhatárat most megint tehetném...
88. T.Orsa (válaszként erre: 78. - Mandulacska2)
2011. febr. 8. 17:53

Ultrahangot csinált a nődoki?

Képzeld el,hogy nekem mindkét petefészkem tele volt pici cisztákkal.De olyan szinten tele volt,hogy 10-15db.Peteérés egyáltalán nem volt.

Elkezdtem szedni a Metformint,mert kiderült,hogy Inzulinrezisztenciám is van(ez általában együtt jár a PCO-val).1éve szedtem a Met-et(hónapok kellenek a hatásához),és az egyik petefészkemből teljesen(!) eltűntek a ciszták,a másikban pedig csak 2db van.Végre van spontán peteérésem is:)


És ezek után mondja valaki,hogy nem olyan nagy a hatékonysága a Met-nek:-)

87. mandulacska2 (válaszként erre: 83. - Katerika)
2011. febr. 8. 17:50
Persze. Ezzel én is így vagyok. Csak megoldást kerestem, hogy vajon mit lehet mozogni terhesség alatt vagy hogy lehet leküzdeni a kívánósságot.
86. Pettka (válaszként erre: 83. - Katerika)
2011. febr. 8. 17:48
engem sem izgat.viszont az érdekes,hogy a súlyom több,de a régi farmereim viszont jók rám.Szerintem,azért a testünk átalakul a szülés után.
85. katerika (válaszként erre: 82. - Mandulacska2)
2011. febr. 8. 17:48
hát akkor passz, de nem értem miért akarnak olyat tetetni veled ami nem jön össze ha nem tiszta ott minden, de hátha minden rendben lessz és meglepödtök és bövülni fog a család...
84. Pettka (válaszként erre: 79. - Mandulacska2)
2011. febr. 8. 17:46
van akinek igen.Az én szomszédasszonyom ugyanígy járt,mint én.Neki is már 2 éves lesz a kislány,de nem tudja leadni.Nekem az az 5 kg szoptatás után gyorsan leszaladt,de utána semmi,akármilyen keveset ettem.
83. katerika (válaszként erre: 79. - Mandulacska2)
2011. febr. 8. 17:46
én ugy vagyok vele ha 20 kiloval lennék több sem zavarna csak jönne már...
82. mandulacska2 (válaszként erre: 81. - Katerika)
2011. febr. 8. 17:44
Én gyakorlatilag eddig 2 nőgyógyásznál voltam+endokrinológusnál. Védőnőt is kérdeztem aki a munkahelyemnél (egy faluban) dolgozik, ő is azt mondta, mindenhol az van, hogy 1 év várakozás.
81. katerika (válaszként erre: 76. - Mandulacska2)
2011. febr. 8. 17:42
hát szerintem te menj el más dokihoz. én sem járok a körzetembe majdnem 100 kmre járok mert itt a dokik... nem akarok csunyát irni...
80. katerika (válaszként erre: 74. - Pettka)
2011. febr. 8. 17:40
szerintem a neten van az ovus kalkulátor azon probáld meg, be kell ütni az utoso menszid elsö napját meg a ciklus napokot nekem bevált mert pont akkor voltam dokinál amikor volt az ovum...
79. mandulacska2 (válaszként erre: 70. - Pettka)
2011. febr. 8. 17:39
Pedig azt szokták mondani, hogy szoptatás alatt lemegy. Akkor most mi az igazság? Én már ígyse vagyok elégedett magammal. Persze a gyerekkel foglalkoznék, de nagyon zavar, hogy nem olyan vagyok , mint amilyen kellene, ill. szeretnék lenni.
78. mandulacska2 (válaszként erre: 71. - T.Orsa)
2011. febr. 8. 17:37
Szia Orsi. Én nem szedek rá semmit. Voltam endokrinológián, ahol finoman szólva le se szartak. Azt mondta a doki, hogy mit akarok én tulajdonképpen, ha a diagnózis megvan. Próbálkozzunk, aztán ha nem, menjek a nőgyógyászatra. Metformint nem kaphatok (ezt a doki mondta,mert vastagbélgyulladásom van és a metformin hasmenést okoz, ami nekem nem jó)+azt mondta, hogy a metforminnak egyáltalán nem olyan nagy a hatékonysága. Úgyhogy ezzel lezárta.
77. Pettka (válaszként erre: 75. - T.Orsa)
2011. febr. 8. 17:35
Nem hőmérőztem,most ez volt az első próba hónapunk,a lányunk meg egyből összejött.Úgyhogy,én ilyenben nem vagyok otthon.
76. mandulacska2 (válaszként erre: 69. - Katerika)
2011. febr. 8. 17:34
Hát nem mondta, hogy nincs baj. Tudják, hogy nehezen lehet teherbeesni, mert nem biztos, hogy van peteérés. Épp ezaz ,hogy nem vizsgálják. Csak rámondják, hogy próbálkozzunk. Rengetegen vannak itt a HOXÁN, akiknek ez a problémájuk, és már évek óta próbálkoznak.
75. T.Orsa (válaszként erre: 74. - Pettka)
2011. febr. 8. 17:32
Hőmérőzni nem szoktál?Megérzed a peteérést?(szúró fájdalom valamelyik petefészeknél középidőben,tojásfehérje-szerű folyás-ha ezeket tapasztalod,akkor volt peteérésed).
74. Pettka
2011. febr. 8. 17:30
És szerintetek,most hogy számoljam a peteérést?Évek óta 26 napos ciklusaim vannak,4 napig tart a mensim,de most szombaton megjött 24 napra,és tegnap délután már el is múlt.
2011. febr. 8. 17:27
jövök mindjárt...
72. katerika (válaszként erre: 68. - Pettka)
2011. febr. 8. 17:24
ezt én mindig be tartottam mert nekem is azt ajánlotta a doki. sokan azt mondják nem igaz de az eggyik ismerösöm imádott kádban fürödni és 4 honapos terhesen megnyilt amit annak köszönhetett...
71. T.Orsa
2011. febr. 8. 17:23

Nekem policisztás ovárium szindrómám (PCOS) van.


Mandulacska,te szedsz rá valamit?Pl Metformin?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook