Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Márciusban nem várjuk a menszeszt, babát akarunk! fórum

Márciusban nem várjuk a menszeszt, babát akarunk! (beszélgetős fórum)


10. Pettka
2011. febr. 8. 15:19
Örülök,hogy már most ennyien jöttetek!Nekünk már van egy lányunk,3 és fél éves.Januárban próbálkoztunk először a kistesóval,de volt egy felfázásom és nem sikerült.Remélem,most szerencsésebb hónap köszönt ránk!
2011. febr. 8. 15:16

Magamról dióhéjban: van egy közel két és fél éves kisfiam, Máté, aki szintén inszeminációval fogant, 3 éve ilyenkor már a pocakomban ágyazódott be. Imádnivaló kis lurkó, a szemünk fénye. Nálunk annyi a probléma, hogy az én méhnyaknyákom túl sűrű, ezért nem fogan meg spontán a baba. Elérkezettnek látjuk az időt, s nagyon szeretnénk, ha lenne még egy testvérke (vagy kettő). Éppen tegnap voltam vérvételen, felírták a szurikat és a gyógyszereket. Jövő héten UH-on megnézik, hogy érik a tüsző, s megmondja a doki remélhetőleg, hogy mikor lesz az inszemináció. Aztán lehet várakozni. Hát mi itt tartunk....


Egyébként már újra dolgozom, tanító néni vagyok, illetve most felsőseim is vannak. A tanítást is nagyon szeretem, mint ahogy a gyerekeket is.

8. c20d6f1276 (válaszként erre: 5. - Bbeus73)
2011. febr. 8. 15:13
Természetesen és mindenek előtt!!!!:))
7. bbeus73 (válaszként erre: 6. - T.Orsa)
2011. febr. 8. 15:11

Orsa!Te is ismerős vagy nekem! Igen, Ájrinnál olvashattál, nagyon szeretem őt.


Kívánom, hogy mihamarabb kopogtasson nálatok is az a gólya!


Spontán próbálkoztok?

2011. febr. 8. 15:04

Így van!Jöjjön össze mindenkinek,aki szeretné!:)


Beus,téged "látásból" ismerlek.Olvastalak Ájrinnál sokszor:-)


Mi közel 4éve szeretnénk kisbabát,nálam vannak különböző problémák.3év után eljutottunk odáig,hogy végre van peteérésem.

Bízom benne nagyon,hogy hamarosan kopogtat a gólya:)


Ti is írnátok magatokról pár sort?

5. bbeus73 (válaszként erre: 4. - C20d6f1276)
2011. febr. 8. 15:01
S egészségeset!!!!!
2011. febr. 8. 14:59

Sziasztok!

Nagyon szép kisbabát mindenkinek! :) Én is csatlakoznék...

2011. febr. 8. 14:56
Csatlakozom hozzád! Nekünk inszeminációnk lesz jövő héten, bízom benne, márciusban nem fog megjönni a menstruáció.
2011. febr. 8. 14:55

Szia!


Csatlakoznék:)

2011. febr. 8. 14:49
Sziasztok!Várom mindazokat,akik februárban teherbe szeretnének esni,és márciusban már nagyon nem akarnak menstruálni!Osszuk meg gondolatainkat,bátorítsuk egymást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook