Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nagyon kezdek kikészülni, mert nincs párom. Mit tegyek? fórum

Már nagyon kezdek kikészülni, mert nincs párom. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
62. ce24db56a5 (válaszként erre: 61. - Meva1)
2013. júl. 14. 10:31

Pörfikt:)

Jani bácsi nem zugszeszfőző, hanem a saját cégében melózik a hetvenes évek óta.


A tanítványai "neves" pálinkamárkákat jegyeznek, ő beéri a Pamudisznó kolleksönnel:)


Én sok évet végigittam - piáltam - masszívan, nem is tagadom. De nem is röstellem, mert ember vagyok erényekkel és hibákkal. A hibáimból azonban inkább tanulotam, mint tőkét kovácsoltam - sokakkal ellenétben.


A saját kútvizem azaz nem Q10-em azonban a legjobb ásváyvíz - hiányozni fog ha majd Tahitira költözöm:):)

61. Meva1 (válaszként erre: 60. - Ce24db56a5)
2013. júl. 14. 09:17

Látom maradtunk bőven ketten beszélgetni..., de jó így is. :D

Jani bácsi módszere kecsegtető...

Sajnos én nem igazán iszom. Van aki eleget ivott/iszik mellettem, helyettem is. Nem publikus, majd esetleg privátban megírom... :)

Így én maradok antialkesz.

Vagy alkohol-nélküli koktélos :) (bár abból is vannak förtelmesek)

És azt is tudom, hogy nem attól függ az alkoholizmus, ha valaki iszik egy pohárkával. De a vizet előnyben részesítem. Nem úgy, mint nálunk Sanyi bácsi, akinek a vízről más jut eszébe: "Fiam, szomjas vagyok, nem mosdani akarok!" De én, azért maradnék a víznél, és nem csak tusolni.

60. ce24db56a5 (válaszként erre: 59. - Meva1)
2013. júl. 14. 08:47

Tavaly Jani bácsi, aki az ország lekirályabb páleszfőzője - 40 éve csont nélkül fut a vállalkozása - a szedett gyümölcsből készíti a cefrét, kisüsti módszerrel( kétszeres lepárlással) főzi és olyan minden korty, mintha egy gyümölcsbe harapnál.


Mértékkel persze, mert kezdetben anno én is azt hittem Darth Vader vagyok, de hát nem... :)

59. Meva1 (válaszként erre: 58. - Ce24db56a5)
2013. júl. 14. 07:08

Lekvár lesz abból! A 'pájinka' a későbbi verzióból tökéletesebb: amikor már egyedül potyog, és trutyis!

Ám nálunk már az első állapotban elfogyna (a kosárból). :)

58. ce24db56a5 (válaszként erre: 57. - Meva1)
2013. júl. 14. 06:34

Valójában nincs mit feladnom, hiszen sokakkal ellentétben nem keresek görcsösen egy ó'dalbordát és nem fog el a sírógörcs ha nem jutok nőneműhöz egy ideig.


Sokkal inkább agybajos leszek attól, amikor éppen párkapcsolatban élek és az alapfunkciók csak addig működnek, míg tart shareware verzó próbaideje. Mikor élesíteni kell a fizetős verzióra, varázsütésre megváltozik a hozzáállás és az addig szexistennő szerepében megismert csajállandóan fáradt, fáj a feje és egyéb kibúvókat keres, hogy elkerüljön egy kiadós d*gást.


És ez csak a szex része, a többit majd később de most lerángatok a fáról egy kosár sárgabarckot,de még nem döntöttem el, hogy lekvár lesz vagy pálinka:)


Ne add fel te se Meva1, a Pamutdisznó mindig válaszol, csak úgy, mint a tihanyi visszhang - késve és részletekben:)

57. Meva1 (válaszként erre: 56. - Ce24db56a5)
2013. júl. 13. 12:57
De, remélhetőleg fel nem adod, ugye?
56. ce24db56a5 (válaszként erre: 41. - B62e6311d6)
2013. júl. 13. 09:56

Nekem ez kényelmes megoldás, mert a kényelem nekem eddig nem adatott meg csak igen ritka pillanatokba.


És inkább elbánok a feldúltsággal, a haraggal vagy az irigységgel is, mint a szeretettel - különösen az erőltetett pozitív érzésekkel.


Kiváltképp, ha szinte kivétel nélkül csalódnom kellett azokban, akiket szerettem és a feltétel nélküli elfogadás nem talált viszonzásra.


Si vis pacem para bellum - én inkább felkészülök minden eshetőségre és mert inkább páncélban indulok a lakomára, mint kaftánban csatába( Ali Kodzsa bég mondása)


Az önsajnálat gyilkol, de az öngúny elegánsan pótolja a sebnyalogatást:)


Tsók

a Pamutdisznó

55. d20c30cb4c (válaszként erre: 54. - F4e58693bd)
2013. júl. 13. 09:31

Figyelj, mindenkinek megvan a maga párja. Valószínűleg, ha nem most, akkor később lehet te dobtad volna ki a srácot, mert nem hozzád való. Mindig szebbnek látjuk azt az embert, aki kell nekünk és képesek vagyunk beleképzelni olyan tulajdonságokat, amik nincsenek is benne. Barátnőmet tavaly hagyta ott egy pasi, aki az első volt neki minden téren. Úgy hagyta ott, hogy már közben mással is volt, és gyereket csinált a másik csajnak. Egy darabig bánkódott, de aztán rájött, amikor tisztán látott: "Úúristen én ezzel a pasival voltam együtt? Még szerencse, hogy nem én várom a gyerekét és nem rontottam el vele az életem."

Szóval azt gondolom mindennek oka van! Honnan tudod, hogy nem a sors akart megvédeni ettől a sráctól és nem volt-e kegyes hozzád? Lehet később fogod látni, hogy mennyivel jobban jártál, és így már előbb megtalálhatod a TE társad.

2013. júl. 13. 08:28
Csak tudjátok ahogy írtam is: már kezdtem boldog lenni hogy végre valakinek kellek, lesz majd valami. Erre kidob engem, és most meg már a másik csajjal van. És nem tehetek róla, nagyon féltékeny vagyok arra a csajra. Nézegetem hogy milyen, szebbnek látom magamnál, jobbnak. Hogy biztos szebb, nagyobb a melle, viccesebb, nagyszájúbb, dögösebb, vele tudott szexelni velem meg nem. Hogy ő a tökéletes nő ezek szerint neki, nem én. Tehát jobb mint én.
53. ce24db56a5 (válaszként erre: 38. - 563b626108)
2013. júl. 13. 06:04

" Kérdezz valamit, s én megfelelek,

Nyáron nyaralok, télen telelek." :)

Milne : Micimackó

52. grizus
2013. júl. 12. 20:24
Jaj ne már! Nem csúszol lefelé. Még nyilván messze a harminc, és azután sincs semmi. Igen, ebben a kérdésben nem a külső számít, duci, csúnyácska nőknek is van párjuk. Nekem sincs, pedig már 37 vagyok. De van családom, van néhány barátom. Nem kell elkeseredni, mert hülyeség, másrészt így sokkal kisebb az esélyed, hogy legyen valakid. Majd lesz. Nyugi. Nem késtél le semmiről, hidd el.
51. ina87
2013. júl. 12. 20:05
Nincs mit keseregni,azon modon vagyok h mindenkinek van egy párja valahol a világban persze ne gondolj olyanra h csunya vagy neked nemfog bejön.eljön az a férfi aki igenis hozzád illik,tudod bizni és akarni kell mert ha csak igy szomorkodc persze h nemlátc semmi kiútat ne igy fogd fel a dolgot ha nem merj egykicsit álmodozni remélni és nyitott szemel látni,valahol igazán feltudc oldodni pl strand,vagy valamilyen buli hejen ahol esetleg ismerkedés is lehetséges.kitartás
50. b62e6311d6 (válaszként erre: 49. - 130454e42d)
2013. júl. 12. 20:04

Attól, hogy látok, még nem ismerem, Tee! ... :))

Én arra mondom, hogy "ismerem", akinek ismerem az érzéseit, gondolatait, akinek érzem a mondataiból, hogy mennyire hitelesen karácsonyfadísz vagy sem ...

Amúgy meg: azt mondja a párom: soha nem ismerjük meg egymást teljesen, minden emberben ott vannak belül a maga kis titkai, amik örökre titkok maradnak (ne "eltitkolt dolgokra" gondolj!), és addig jó, amíg ez így is marad, amíg tudunk egymásnak nyújtani mindig újabb és újabb felfedeznivalót, megismernivalót .. :)

49. 130454e42d (válaszként erre: 48. - B62e6311d6)
2013. júl. 12. 19:59
Egy kapcsolat sose a kilókon múlik. Nem ismersz dagadt pasit? Ha azt mondod, nem is láttál megkérdezem, hol élsz :)
48. b62e6311d6 (válaszként erre: 46. - 130454e42d)
2013. júl. 12. 19:58

Ha dagadt pasi mondja, ő is mondhatja kedves öniróniával, amiért külön lehet szeretni.

(Nem ismerek dagadt pasit.)

Általánosságban beszélni meg mindig butaság, ezért nem meggyőző a dolog:)

Vannak férfiak, akik nem szeretik a vékony nőket, és vannak, akik a telteket nem.

Akár kövér nő mondja, akár nem:)))

47. 55416fb8e2 (válaszként erre: 43. - Gomboc7)
2013. júl. 12. 19:58
nem is mutatnal jol szakallal :) szerintem szinte mindenkinek van valami, ami zavarja magan, amin valtoztatna, de ha alapjaban nem tartja magat vonzonak, foleg 'nagy nulla'-nak, akkor ott egy teljes tuning segithet :) elsosorban nem mas miatt, nem egy pasi miatt, hanem onmaga miatt :)
46. 130454e42d (válaszként erre: 45. - B62e6311d6)
2013. júl. 12. 19:54
Én eddig csak dagadt pasitól hallottam ezt, lehet, neked mások a tapasztalataid. Olyan, mint mikor kövér nők arról beszélnek, hogy a férfiak nem szeretik a vékony nőket. Egyik sem meggyőző.
45. b62e6311d6 (válaszként erre: 44. - 130454e42d)
2013. júl. 12. 19:52

Nem tudom, te hogy gondolod, én mindenképpen úgy, hogy egy 100 kilós férfi ha nem 160 centi, akkor bőven láthatja "élete irányítóját" tükör nélkül is... :DDD

Aki ezt mondja, az nem azért teszi, mert sajnálja magát, vagy mert dicsekszik az izmaival, hanem mert van humorérzéke, amit az önbizalma támaszt alá, a nők visszajelzései alapján:)))

44. 130454e42d (válaszként erre: 41. - B62e6311d6)
2013. júl. 12. 19:48
Ez a karácsonyfadísz szöveg max. önhülyítésnek jó, ha zavarja, hogy lassan már a tükörből sem látja élete irányítóját :) érdekes, sose olyan pasi mondja aki az izmai miatt van 100 kilón felül :D
43. gomboc7 (válaszként erre: 39. - 55416fb8e2)
2013. júl. 12. 19:46

Oké, erre bólogatok. :D

jól kell éreznünk magunkat a bőrünkben. ehhez kell a pozitív önértékelés, az önbizalom. én pl nem szeretem a magassarkúkat, hiába nőiesek. vagy pl a szoknyákat sem csípem annyira. sosem voltam nőies. :)

egyébként vannak olyan szépséghibák, amiről nem tehet, és korrigálni sem könnyű. engem egész életem keresztül végig fognak kísérteni az aknés hegeim...örököltem...de apám el tudja tüntetni a szakállával, én nem...:D kellemetlen, de másoknak már sokszor fel sem tűnik (régen kérdezősködtek felőle, ma már senki!). de én tudom, hogy ott vannak, és néha zavar.

szóval na, nem olyan könnyű elfogadni magad olyannak, amilyen vagy.

42. 563b626108 (válaszként erre: 41. - B62e6311d6)
2013. júl. 12. 19:46
ezt a karácsonyfadíszt egy humoros férfi szájából hallottam egyszer a TVben, azóta se, de köszönöm, h most újra hallhattam :D
41. b62e6311d6 (válaszként erre: 40. - Ce24db56a5)
2013. júl. 12. 19:34

Tőled többet vártam, Te is tudod, hogy most éppen mellébeszélsz, és nem is túl frappánsan:))

Ha elgondolkodsz magadban mégis, az már jó ... :)


De maradjunk az eredeti témánál: egy huszonéves, ha párt kíván, akkor nem feltétlen ott és úgy, ahogy Te humorosan, de nagyon sarkosan megjósolod;)


Éljenek a fiatalok meg a középfiatalok ;), a boldog párkapcsolatok, és a hit mindebben!!!:P


(Ja, egy igen kedves -férfi-barátom mondta volt egyszer: egy igazi férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz :DDD - sokan hisznek neki;))

40. ce24db56a5 (válaszként erre: 37. - B62e6311d6)
2013. júl. 12. 19:28

Jajj, hát húszévesen a legkönnyebb elqrni. Ezért a Pamutdisznó óvja az ifjúságot:)


Tényleg gonosz, csalódott és csúnya vagyok - a manó fazon így 105 kilogramm vágósúllyal nem biztosan fér bele egy mesejáték castingba:)


Anyám van, mellette ébredni azon túl, hogy bizarr nem is túl érdekfeszítő - a többi meg van, ha megvan.


Az életre szóló barátokból, társakból és szövetségesekből inkább könyvet írok.


Szakácskönyvet:)



Hopp..egy hirdetési banner malac benézett jobbról -

meglepő vol:)

39. 55416fb8e2 (válaszként erre: 32. - Gomboc7)
2013. júl. 12. 19:27
az, hogy hozd ki magadbol a maximumot, nem azt jelenti, hogy nagyestelyiben, kipingalva jarjal a sarki kozertbe is :) szorosen, zsiros hajjal nehezebb pasit fogni :) inkabb arra gondoltam, ha valaki elegedetlen magaval, mint novel, ahhoz a kulso is hozzatartozik. egy uj, az egyenisegehez, arcahoz valo frizura, alkatanak megfelelo ruhak, noiesebb oltozkodes mind onbizalomnovelo lehet, es ez kihat a parkeresesre, partalalasra is. ha valaki jol erzi magat a boreben, tetszik maganak, a kisugarzasa is jobb lesz
2013. júl. 12. 19:25
Röff Röff -> ezt most megkaptad, erre reflektálj! :)
37. b62e6311d6 (válaszként erre: 36. - Ce24db56a5)
2013. júl. 12. 19:16

Valljuk be.

Meg hogy a rózsaszín szemüveg is elhomályosodik egyszer.

De hálistennek a huszonévesek zöme még nem arra törekszik, hogy vért szívjon meg szivasson, arra majd ráérnek 20 év múlva is, ha esetleg nem volt kegyes hozzájuk a sors (meg ők maguk saját magukhoz - ! - ), és nem a standardot követték.


Te egy csúnya gonosz csalódott manó vagy, aki másért sem remeg jobban, minthogy egy NŐ mellett ébredhessen nap mint nap, aki a társa, szövetségese, barátja, anyja, szeretője .... :))))


Csakhogy amíg maga sem hiszi, hogy ez lehetséges, addig marad az egyszemélyes kávéház ... :)))

36. ce24db56a5 (válaszként erre: 29. - B62e6311d6)
2013. júl. 12. 19:06

Én megvagyok ilyen "serlokholmszos" agglegény életmóddal is - az együttélést valahogy nem tudták megkedveltetni velem, azaz egyvalaki igen de az az életem egy rejtett bugyra:)


És valljuk be nem lehet mindenkinek standard életrajza: Eljegyzés, gyerek, esküvő, érettségi - a sorrend általában ez:) - hitel, lakás, stb...


Dehogy veszem el a kedvét! Ezért biztatom, hogy inkább legyen szemfüles és ő legyen vérszívó, ne az övét szívják ki!


Besztrigárdsz from Pamutdisznó

2013. júl. 12. 18:53

Ha így folytatod nem is lesz.


Van egy barátnőm,hisztizik,kikészül emiatt....és ezt csinálja mióta ismerem.9 éve senkije sincs...

2013. júl. 12. 18:52
H
2013. júl. 12. 18:49
masztizz:))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook