Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nagyon kezdek kikészülni, mert nincs párom. Mit tegyek? fórum

Már nagyon kezdek kikészülni, mert nincs párom. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. júl. 12. 10:30
Ha te nem fogadod el magad, nem várhatod el mástól, hogy elfogadjon. Az önbizalmadat kéne növelni, és nem ártana egy jó adag változás is az életedbe, és máris jobban éreznéd magad. Egyértelmű, hogy senki nem fog kezdeményezni nálad, amíg azt látja, hogy állandóan csak búslakodsz. Amint meglátszik rajtad a boldogság, vidámság, rögtön vonzóbb leszel mások szemében.
2013. júl. 12. 10:23
Bőven elmúltam már 20 éves és soha nem is volt. Eddig megvoltam úgy ahogy, de volt egy srác aki nem is vett komolyan, csak el volt velem, talán szexelt volna velem de azt sem nagyon akarta. Ugye kidobott engem és összejött egy másik csajjal, hónapok óta vele van, boldogok stb. A környezetemben mindenkinek van kapcsolata, tudom hogy a külsőség nem számít meg ne legyek felszínes de olyan lányoknak is van akik nem éppen szépk. Én nem vagyok egy bányarém, de nagyon visszahúzódó vagyok, gátlásos, szorongó, nehezen tudok az emberekkel beszélgetni stb. Egy nagy nulla vagyok, az évek meg telnek, és a szeretet hiányom meg egyre nagyobb, és egyre boldogtalanabb vagyok. Telepakolja az összes ismerősöm a fb-jét a szerelmes képeikkel, én meg egyre jobban csúszom lefelé.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook