Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Már melíroztathatnám a hajam? Nem lenne ronda? fórum

Már melíroztathatnám a hajam? Nem lenne ronda? (beszélgetős fórum)


2017. márc. 11. 09:32

Menj el egy jó fodrászhoz és bízd rá.

Én két hete vörösből lettem szőkésbarna,szóval semmi nem lehetetlen,csak tényleg egy jó szakember kell,aki érti a dolgát,és nem cseszi szét a hajad.

7. _pepitamacska_ (válaszként erre: 1. - BeautifulDay)
2017. márc. 10. 10:04
Befestetném az egészet a saját hajszínemre és utána melíroztatnék pár csíkot.
6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - BeautifulDay)
2017. márc. 10. 09:25

A második képen lévőnél az alsó rétegek barnák, ezért neked is be kellene festeni alul barnára, szóval nem,nemhogy hülyén néz ki,ha kikopik a barna, hanem ott le kell kezelni barnával és a melírt csak felülre tenni de a felső rétegen az egész hosszra.


Míg az ombre, amit linkeltél, ott az egész haj érintett, de csak fele hosszban.


Remélem, érthető volt,2 különböző technika, nem is értem,hogy mi igazán a kérdés a barna színről. Be kell festeni barnára alul,ha a második link fotóin lévőt szeretnéd. Felül meg melíroztatni. Kérdezz meg egy fodrászt!

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - BeautifulDay)
2017. márc. 9. 20:24
Elmennék fodrászhoz.
4. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - BeautifulDay)
2017. márc. 9. 18:22
Jó fodrász meg tudja csinálni.
3. barbus0501 (válaszként erre: 1. - BeautifulDay)
2017. márc. 9. 18:01
Megkerdeznek egy fodraszt.
2017. márc. 9. 18:00
Én melíroztatnám a helyedben, és havonta vágnék a végéből, hogy fokozatosan eltűnjön a töredezett hajvég.
2017. márc. 9. 17:53

2 éve befestettem a hajam tiszta szőkére, ami hiba volt, mert nem állt jól. Akkor egyből rakattam bele barna melírt, hogy ne legyen olyan szörnyű. Na akkor nézett ki kb. úgy a hajam, mintha eleve csak szőke melírt kértem volna, nagyon jól állt.


De ugye idővel kikopott a barna, nőtt a hajam, ronda lenövésem volt, alul tiszta szőke, felül barna hajam. Gondoltam rá, hogy lehetne rajt javítani, ha ombre festést kérnék, de nem mertem bevállalni, hátha elrontják. Most már elég normálisan néz ki ahhoz képest, de én szőke melírozott hajat szeretnék.


Most kb. így néz ki a hajam:

[link]


Hosszra és színre is stimmel nagyjából, bár felül az eredeti nekem egy picit világosabb. És neki átmenetes, nekem meg ugye nem ilyen fokozatosan vált a szín, de kb. ugyan ott kezdődik, mint neki, áll alatt.



Ilyet szeretnék:

[link]


Mint a baloldali. Mikor barna melírral lett javítva a tiszta szőke hajamon, hasonlított a képen lévőre.



Az lenne a kérdésem, hogy már elmehetnék melíroztatni ilyenre? Ha alul kikopik a barna, nem nézne ki hülyén? Vagy arra gondoltam, hogy növeszteném még nyár végéig és akkor festetném be. Vagy növesszem le teljesen és úgy festessem be? Mit csinálnátok a helyemben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook