Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csak holnap ér rá a fodrászom, 2 nap múlva viszont elvileg megjön, melíroztatnám, szerintetek lesz valami gond vele? fórum

Csak holnap ér rá a fodrászom, 2 nap múlva viszont elvileg megjön, melíroztatnám, szerintetek lesz valami gond vele? (tudásbázis kérdés)


21. Anda39
2010. febr. 24. 17:22
Én jártam úgy, hogy olyannak festettem, aki menstruált, és teljesen más színű lett haja, mint kellett volna. Van olyan is, hogy a dauer nem marad a hajban ilyenkor (ezt saját magamon tapasztaltam hajdanán).
2009. dec. 20. 12:29
Jo Neked. Baratnom pl, nem lett ugyanolyan menszesz alatt festve. pedig mivel ugyanoda jar evek ota , ugyanazzal festik.. egyenfuggo..
2009. dec. 20. 12:27
ilyet még sosem hallottam. Nekem mindig ugyanolyan élénk színe lesz akár volt mensi akár nem
2009. dec. 20. 12:25
miert kene meghalni? sok embertol hallottam, hogy menszesz alatt nem fog annyira a hajfestek.. hmm? megvan?
2009. dec. 20. 12:25
Sokan minden baromságot elhisznek... csak röhögni tudok.
2009. dec. 20. 12:24

Ezt nem értem! Hogy függ össze a kettő? :O

MEghalsz ha mensi közbe festetsz vagy mi??

2009. dec. 20. 12:09
na sikerult kepet feltennem :-)
2009. dec. 15. 18:33
készen vagyok :-) csak sajna ide nem tudok feltenni kepet, mert tul nagyok, de ha erdekelne vkit irjon email cimet es elkuldom :-) nekem tetszik, a hosszabol kb 15cm lett vagva, de szep szoke melir kerult bele :-)
2009. dec. 14. 22:21
:-) remelem jo lesz :-) jo ejszakat Nektek!
12. Kék
2009. dec. 14. 22:15

Sok sikert!Én 20 éve melírozott vagyok,szeretem!

Főleg nyáron,amikor még a nap is rásegít!:))

Üdv a melírozottak táborában!

2009. dec. 14. 22:03
Koszonom szepen Kék! a fodraszom is ettol fel,nehogy sarga legyen.. hat majd meglatjuk ,igazabol mar volt melirozva de az mar vagy 3 eve volt, még pont a varndossagom elott. Szinna: Nevetni fogsz, de jelen pillanatban nem hasznalok ra balzsamot es tudod mivel mosom? azzala regi wu2 samponnal.. annyi fele sampont kiprobaltam mar (Gliss kurt még nem amugy), nem birtam kibontani, nem volt fenyes, ragadt... pfff de ezt megnezem, remelem itt is lehet kapni :-) koszi a tanacsokat.
2009. dec. 14. 22:00
Ha jó a fodrász nem lesz sárga.És ha vékony tincseket csinál akkor nem lesz csúnya.Egyébként vannak olyan samponok amik kimondottam azért vannak hogy ne sárguljon be a melír.Ilyenek a szőke hajra való samponok amik kamillásak vagy a shaumma ősz hajra való samponja ami hamvasítja a hajat.Én mindig ezt használom melír után és ha mégis sárga lenne akkor ez eltűnteti.Ezt használhatod minden hajmosásnál is és szép ezüstös marad a tincs.
2009. dec. 14. 21:56

Akkor biztos szépen fog mutatni benne a csík.Csak arra figyelj hogy innentől használj balzsamot hajmosás után olyat amit ki kell öblíteni.Kettő az egyben nem elég és a kiöblítést nem igénylő sem elég.Használhatsz persze olyat amit nem kell kiöblíteni de legyen mindenképpen olyanod amit kiiöblítesz meglátod könnyebb lesz kifésülni.Ajánlom a Gliss Kur pumpás kifésülő balzsamját is amit már azután kell használni hogy megtörölted a hajad.Én imádom.Vigyázz a hajadra ne tépd mert a melír eléggé tönkrevágja a hajat.Töri és szárítja.De ha jól bánsz vele és kényezteted akkor szép marad.

Bocsi hogy hosszú lett remélem segítettem.

8. Kék (válaszként erre: 4. - Ármin Márk Anyu)
2009. dec. 14. 21:55
Nem biztos,hogy jó ötlet a sok szőke bele,nehogy sárga legyen!A nagyon sötét barnába inkább világos barna árnyalatait javaslok,sokkal természetesebb,nyáron az majd még sokat világosodik a naptól!Ha sok a szőkítő,le is törhet a hajad.Légy ÓVATOS!
2009. dec. 14. 21:51
termeszetes
2009. dec. 14. 21:51
Köszönöm.Festett vagy természetes barna a hajad
2009. dec. 14. 21:49
amugy szinna gratulalok a babahoz! :-)
2009. dec. 14. 21:48
jol van koszonom szepen, akkor megnyugodtan4 Koszonom .-) majd teszek fel kepet kivancsi vagyok milyen lesz :-) nagyon sotet barna, seggig ero hajam van es nagyon sok nagyon vilagos szoke melirt szeretnek bele :-) erdetileg teljes szoket akartam, de azt mondtak hogy akkor kb vallig ero hajam lesz utana.. :-(
2009. dec. 14. 21:44

szia

Fodrász vagyok és még soha nem volt gondom azzal ha valakinek pár nap múlva jött volna meg.Olyan már volt hogy aznap volt beteg mikor melíroztam akkor viszont nem nagyon szívta le a hajat.De ez egyénektől függ.Volt olyan vendégem akinek akkor fogta be a legjobban a haját a festék mikor menstruált.Szerintem nyugodtan menj el nem lesz semmi gond.

2. Kék
2009. dec. 14. 21:44
Nem ,sok éve melírozott a hajam és még soha nem volt probléma,pedig számtalanszor voltam ugyan ebben a helyzetben!!:))
2009. dec. 14. 21:41
Hello! Csan holnap er ra a fodrszom, 2 nap mulva viszont elvileg megjon, meliroztatnam, szerintetek lesz vmi gond vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook