Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


28. R-é-k-a (válaszként erre: 24. - Skittles)
2011. máj. 15. 17:57
Szia! Én is úgy voltam vele már tavaly is meg azelőtt is, hogy idén nyárra lefogyok... Nem az a fontos, hogy mikorra hanem hogy sikerüljön. Ha most elkezded akkor is nyárra már jó pár kg-mal kevesebb leszel és sokkal jobban érzed majd magad, úgyhogy én szurkolok Neked! :)
27. R-é-k-a (válaszként erre: 23. - Chelsis)
2011. máj. 15. 17:52
Szia! Én is ugyanígy szeretnék!A napi ötszöri étkezést próbálom betartani és 6 után már én sem eszek. Cukros üdítő, édességek kizárva. Helyette joghurtot meg gyümölcsöt eszek.Meg persze mindennap tornázok kb. 50 percet vagy futok. Én most 83kg vagyok, 70 szeretnék lenni, tavaly már voltam 71kg de visszajött:(
2011. máj. 15. 17:07
van még itt, akinek ilyen sokat kell fogynia?
2011. máj. 15. 17:07

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Szeretnék leadni még kb 3 kilót.

24. Skittles (válaszként erre: 23. - Chelsis)
2011. máj. 15. 17:06

HUha nekem nagyon sokat kell fogynom, 25-öt. Első ízben szeretném ha min 5 lemenne a villámmal, aztán ha heti 1 kilóval számolom utána akkor szeptember végére....most belegondolva, ha ez januárban koppant volna le, a nyarat csinosan tölthetném, de sebaj, jobb később, mint soha elven, nem adom fel.

A villámdiéta után meg sok zöldség, gyümivel, egészséges kajáva, mint tavaly, amikor sikerült 15 kg-ot fogyni

2011. máj. 15. 16:54

Réka! Te mennyit és mivel szeretnél fogyni?

Én körülbelül mínusz 7-8 kg-t szeretnék fogyni. És egy nagyon egyszerű módszerrel: napi 5x étkezés (keveset és este 6 után nem enni!!) emellett még a cukrok, csoki, cola meg ilyenek kitiltva az életemből (egy időre).

2011. máj. 15. 16:51

Én is erre vagyok kíváncsi pont amit Chelsis írt, hogy Ti (Csilla és Skittles) mennyit szeretnétek fogyni és hogyan tervezitek?


Jaa és hajrá mindenkinek! :)

2011. máj. 15. 16:50

Sziasztok! (Csilla és Skittles) Üdv itt!

Mennyit kellene fogynotok?


Skittles:Én személy szerint nem ítélem el a villámdiétásokat (igaz, elítélni nem is ítélhetem el őket), van aki például csak a villámmal fogyni, mert nem olyan kitartó. Mindenkinek a szíve joga. Az meg hogy utána majd váltasz az szerintem nagyon jó és okos dolog.


Csilla: Igen, holnaptól kezdjük! Milyen módzserrel szeretnél fogyni vagy formásodni. Milyen mozgást tervezel?

2011. máj. 15. 16:43

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, ma kezdtem, pontosabban újrakezdő vagyok, mostmár sokadjára....tudom nem valami egészséges a villámdiéta, én most mégis azzal indítok, aztán ha már van egy kis sikerélmény, és bókoló szavak, akkor az adja a legnagyobb löketet az egészséges életmódhoz és rendszeres mozgáshoz:)

2011. máj. 15. 16:35

Sziasztok!!!! én is csatlakoznék!!!

Nekem is 1-2 nap után elszáll a kitartásom. Hátha most sikerul. Már sokszor próbáltam, de az igaz fogyás nem jott osssze. Már mindent kiprobáltam.


"Kelnorem" estleg én is megkaphatnám azt az étrendet???? Nagyon megkoszonném.


Tehát akkor csajok holnap belevágunk???

Remélem most veletek sikeres lesz a fogyás.

Udv. mindenkinek!!!

2011. máj. 15. 16:23

Nincs itt senki?

Ha jól számolom akkor 6-an vagyunk, eddig.

2011. máj. 15. 13:50

Szia R-é-k-a!

Persze, üdv! :)

16. Chelsis (válaszként erre: 11. - E6e5405fd3)
2011. máj. 15. 13:48

Igen, tényleg azt kéne betartani (5x enni, keveset). Én is olyankor kieszem a hűtőt, és mindegy hogy szeretem vagy nem, csak eszek és eszek.

Mozgás: Én imádok futni (nekem pihentető, persze akivel régebben jártam futni, ő már 100 m után kifulladt és csak lihegett), de most meg vagyok fázva, folyik az orrom és köhögök, szóval ez most kilőve ameddig el nem múlik :S Gondolkozom RR tornáján, de még nem döntöttem el.

15. 116199a424 (válaszként erre: 13. - E6e5405fd3)
2011. máj. 15. 13:23
Koszi!!!
2011. máj. 15. 13:20
Sziasztok! Lehet még csatlakozni? Én is pont hétfőn szeretném kezdeni! :)
2011. máj. 15. 13:17
Persze, írok neki, hogy akkor legyen olyan kedves és állítsa össze, aztán elküldöm priviben.
12. 116199a424 (válaszként erre: 11. - E6e5405fd3)
2011. máj. 15. 12:57
Hu, ezt en is megkaphatnam legyszi? Igaz, en nem vagyok sportolo, de igazan erdekelne egy ilyen egeszseges etrend-osszeallitas!
11. e6e5405fd3 (válaszként erre: 10. - Chelsis)
2011. máj. 15. 12:49
Én is a combos hasas típusba tartozom:S...persze ahogy elkezdek kicsit diétázni, eltűnnek a melleim:D..legutoljára kezdek onnan fogyni ahonnan tényleg kéne:)...beszéltem egy versenysportoló barátommal, és mondta, hogy küld majd nekem étrendet ha szeretném (kevés szénhidrát, sok fehérje és zöldség:), ha gondolod majd tovább küldöm neked!nekünk azt kéne betartani, napi 5 étkezés (5ször enni, keveset, és így nem lesz ilyen falásrohama az embernek, én akkor kb. kitudom enni a hűtőt :P...és mozognunk is kéne valamit...nem tudom te mit tervezel??)
2011. máj. 15. 12:43

Sziasztok!

Én is szívesen csatlakoznék hozzátok.

Én sem vagyok az a nagyon kitartó típus, talán ez a legnagyobb gondom a diétázás szempontjából. Pontosabban én nem fogyózni akarok, hanem formásodni, min azt kelnorem is mondta. Én körülbelül 160 cm vagyok és 59-57 kg (majd este lemérem magam), szóval ha lemenne 5-6 kg annak már nagyon örülnék. Én sajnos a hasamra és a combomra hízok, ezért ez nem a legszerencsésebb dolog.

9. Tjudor (válaszként erre: 7. - 116199a424)
2011. máj. 15. 12:35

Szia!


Én már egy 10 kilónak örülnék ha lemenne.. :S

2011. máj. 15. 12:34

Sziasztok!


Én is csatlakozom, bár nem fogyni, hanem formálódni szeretnék, és egészségesen étkezni:)...imádom az édességet, gumicukrok és csokik minden mennyiségben, a nap 24órájában:), mekis kajáról nem is beszélve...szóval eldöntöttem, hogy most egy hónapig nem eszem édességet (max. szőlő cukrot). Megpróbálok eljárni minden este futni legalább egy fél órát:)...nekem pedig ehhez kéne kitartás... 53 kg vagyok, max.1-2 kgtól szabadulnék meg, de higgyétek el nekem sem lesz könnyű ami a kitartást illeti. Egyébként, pár évvel ezelőtt még én is plusz 15 kg-val voltam több, úgyhogy átérzem a problémátok, és nagyon nagyon szurkolok mindenkinek! Segítsünk egymásnak tényleg...!!!

2011. máj. 15. 12:29
Szia Poltii, es milyen dietara gondoltal? Csak 3-4 kilo sulyfelesleged van, vagy tobb is? (nekem ugy 20 sajna...)
2011. máj. 15. 12:27
Szerintem NE holnap kezdd! Még ma! Most azonnal! Mert holnap megint lesz kifogás! :-)
5. Poltii (válaszként erre: 3. - Tündi anya)
2011. máj. 15. 12:22

Szia!

Velem is ez a baj. Bírom 1-2 napig utána meg feladom.

2011. máj. 15. 12:21

Szia!

Sok sikert :))

2011. máj. 15. 12:21

Sziasztok!

Én is elakarom kezdeni már megint a fogyit, de az akarat erőm álltalában elszáll.

Majd most talán sikerül.

2011. máj. 15. 12:17

Szia!

Én kb két napja kezdtem :)

Nem teljesen fogyókúra, de figyelek arra, hogy mit eszek :)

2011. máj. 15. 12:13

Sziasztok!

Szívesen megszabadulnék pár kg-tól. 1 hete el akartam kezdeni, de közbejött egy családi ügy, így nem tudtam tartani. Segítsük egymást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook