Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Majd beszakad a hátam annyit álltam, mentem ma egész nap... fórum

Majd beszakad a hátam annyit álltam, mentem ma egész nap... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
13. globus (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 29. 10:31
Azért nem olyan nagy bűn, ha kifakadt. Nehéz, pszichésen nehéz tolerálni, ha baxtatják az embert. Különösen, ha az illető közeli hozzátartozó, tiszteletből neki nem vakkant vissza, csendben tűr. Valahol ki kell ereszteni a gőzt...én a kötszeres táskát úgy vágtam sarokba, hogy ugrálva szánkázott le a lépcsőn. Tehetetlenség érzése, felrobbanás.
12. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 10:28
én nem akarnám tönkretenni a gyerekem életét.a húgom nyugdíjasként dolgozott,késő délután jött meg a konyhai rendetlenségre,az anyám azzal fogadta,én kapáltam,lehet gereblyézni.
11. pötibaba (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 10:17
Otthagytad a saját családod?
10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 07:33

Arra nem gondoltál, hogy esetleg csak beszélgetni akart.

Mi mást kérdezzen szegény, ha otthon van a 4 fal között,

ha nincs témája,

ha még fontos akar lenni egy kicsi,

ha máshogy nem tud segíteni, hát megkérdezi leszedted-e a szamócát, nehogy tönkre menjen.


Elhiszem, hogy nagyon nehéz neked, mindegyik időssel nagyon nehéz, de ez van...

Kitartást kívánok és azt, hogy ne legyél édesanyád "rabja" nem kell mindenért ugrálnod, hogy neki jó legye.

Gondolj a saját családodra, hiszen neked ők az elsők.

Esetleg elhívhatod a gyerekeket is kicsit segíteni, pl. leszedni az epre. Akkor hamarabb végeztek és mehetsz haza hozzájuk.

2023. máj. 29. 07:30
Az idősek jelentős részére jellemző. Lehet, hogy mi is ilyenek leszünk.
8. semleges (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 06:15
Megértelek. Kitartást neked.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 29. 04:52
Nem kell mindenben okoskodni. Csókolom!
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 22:46

Ne írj ki vallomást, ha zavar, hogy hozzászólnak.


Haláláig ápoltam édesapámat egy zokszó nélkül. Vallomás és egyebek nélkül. Most sem tennék másképpen-

Egy idős ember, tehetetlenségében is lehet már nyűgösebb.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 28. 21:49

Egy kifakadás volt. Nem kell ám minden vallomáshoz hozzászólni csak mert ott a gomb. Nem kértem tanácsot azt kapok tőle is.

Vannak úgy intézik el az időseket ahogyan írod, de nem fogom otthonba adni vagy idegenek gondoskodása alá, hogy úgy menjen el, hogy egy gyermeke sincs mellette.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 28. 21:29

Ha így érez, költözz vissza a saját otthonodba, a saját családidhoz, a döntés a kezedben van, ezt Te is tudod.

Ha van lakása, azért eltartja valaki, elnézi a rigüjáit jó esetben.

Valamit valamiért.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 28. 21:13

Ha már fórumot csináltál a vallomásomból az idős ember az anyám, akivel együtt élek. Még mielőtt belekérdeznének, az ő érdekében költöztem hozzá. Van saját lakásom és családom. De ő úgy gondolja, hogy cselédnek jöttem ide. És bocsánat, hogy kifakadtam itt ahelyett, hogy leordítottam volna a fejét.

Csókolom!

2023. máj. 28. 20:38

Talán az idős embernek elmondhattad volna, hogy szia (jó napot, csókolom )

Ma rengeteget kellett állnom, mert ezt és ezt csináltam, mert talán nem gondolatolvasó.

abból, hogy kérdez, nem akarnok.

Pl. amit itt leírtál, "menés" lehet a plázában elténferegni, lehet kirándulni, lehet dolgozni...tehát ezt az információt hiányosan osztottad meg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook