Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Majd beszakad a hátam annyit álltam, mentem ma egész nap... fórum

Majd beszakad a hátam annyit álltam, mentem ma egész nap... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 42. - _Berry_)
2023. máj. 30. 18:48
Remélem lassan csak kihevered az általam generálódott traumádat!
42. _Berry_ (válaszként erre: 36. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 30. 14:45

Szarkasztikus? Hát akkor ez most bizony visszafelé sült el, és saját magadat tetted nevetségessé. Idegeskedni? Ja, hogy ezt is szarkazmusnak szántad? Hát igen, ilyen mondatok jönnek ki egyesekből, ha már nincs érv, értelmes gondolatok.


Nem, nem kell szarul éreznie magát annak, akinek nincs szüksége segítségre, nincs szüksége arra, hogy kibeszélje másokkal a nehézségeit. Az nem tetszik az embereknek, hogy te itt azokon ítélkezel, akiknek meg ezekre van szükségük, mintha ettől ők rossz emberek lennének. Senki nem írta neked, hogy ezért érezd magad szarul, ez csak a te ferdítésed és agyszüleményed, de ezért meg ne másokat hibáztass. Örülj neki, hogy te rendíthetetlen kőszikla voltál. Minden beteg, idős ember más. Legtöbbször nem áldozat szerepében akarnak tetszelegni, akik kimondják az érzéseiket, hanem adott esetben a sorstársak vagy a megértő emberek támogatása jól tud nekik esni. Sőt, jelen esetben ez csak egy vallomás, még csak nem is fórumnak indult, pont te csináltál ebből azt.

2023. máj. 30. 14:08
Hogy és miért lehet, hogy egy ilyen ártatlan vallomás is eldurvul?
40. tumbo2 (válaszként erre: 39. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 30. 13:54
bár talán nem kellett volna,mert általában mindenki rejtegeti milyen volt az élete.hát az enyém elég szomorú volt.
39. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 38. - Tumbo2)
2023. máj. 30. 13:45
Tudom, ezt becsülöm benned, hogy nem szépíted a dolgokat. Leírtad már máskor is édesanyád olyan volt, amilyen, te meg szintén úgy álltál hozzá, ahogy.
38. tumbo2 (válaszként erre: 37. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 30. 13:35
hát én az ájtatos manótól távol állok.nem mondom,mert sok minden fájt,de a szüleim azt mondták ilyenek,én meg ilyen vagyok. hálistennek a lányom nem rám hasonlít.
37. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Tumbo2)
2023. máj. 30. 13:31

Sajnálom, de te ezt bevállalod már régóta tudom, nem ájtatos manóskodsz.

Sokkal jobb ez így, mint az áldozat szerepben sírni.

36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 34. - _Berry_)
2023. máj. 30. 13:26

Értőm olvastam, a szarkasztikus mondatomat sajnálom, hogy nem értetted. :) Illetve azt sem sajnálom, ne idegeskedj miattam, lépj át!


Az meg nagyon szomorú, hogy olyanok az emberi kapcsolatok, hogy annak kellene carul érezni magát, aki zokszó nélkül teszi azt, amit tesz, még nekem kell ezért kussolni. Egy frászt, más a hozzáállásom, ha nem is tetszik ez itt egyeseknek.

Ki tetszeleg itt az áldozat szerepében? ...nem én.

35. tumbo2 (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 30. 13:17
a húgom is az örökségért vállalta,mondta a szomszédasszony,miért nem rázza meg jól,hát arra ki képes,mikor már teljesen ki volt készülve,akkor vitte az otthonba.ketten alig bírták forgatni,akkor haláláig?mint volt a tévében,hogy elaltatta az állatot,hogy ne szenvedjen.ha ember,akkor szenvedjen?
34. _Berry_ (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 30. 13:02
Mielőtt még emelt fővel, önteltségedben eltelve figyelmetlenül nekimész egy oszlopnak, olvasd el még 1x, hogy mit írtam, mert nem azt, hogy tökéletesnek látlak, hanem, hogy te írsz magadról úgy, (saját véleményed szerint) mintha tökéletes lennél.
33. tumbo2 (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 30. 12:29
régen sem volt jobb,hidd el,mikor arzénnal megmérgezték az öregeket,betegeket,én egy percig nem vállaltam volna az anyám gondozást,még az utolsó részeges szomszédasszonyt is többre tartotta,mint a gyerekeit.a szomszéd etetett lágy tojással,mikor valami bajom volt,az öcsémet én fürdettem születése óta,főztem ki a pelenkáját,cumisüvegét,én nem szerettem az anyámat,megmondta én sem igényeltem a szeretetet,ja egy két-három éves gyerek.öregkorára kicsit javult,a lányomat szerette.egy könnyet sem ejtettem,mikor meghalt.
32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 31. - _Berry_)
2023. máj. 30. 10:40
Örülök, hogy ezért tökéletesnek látsz, nekem meg természetes, közel sem tökéletes, látom ez bosszant többeket, nem baj, akkor emelt fővel fényezem magam, hogy ennyire erős vagyok. :)
31. _Berry_ (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 30. 00:17

Az, hogy te megcsináltad minden panaszkodás nélkül, neked nem kellett sehova kiírnod, megosztani másokkal, pontosan azt jelenti, hogy te milyen tökéletes voltál ebben -saját véleményed szerint, tehát igenis fényezed magad.


Igen, te ne is érezd magad rosszul, elég, ha az érzi magát annak, akibe belerúgsz, mert hát bűn, hogy valaki vállalja az érzéseit, hogy kicsit elfáradt...

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 29. 21:47
Már megbocsáss, de kikérem magamnak, hogy az unokatestvéredhez hasonlítgass! Nem vagyunk egy család.
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 20:15

"Egészen más az elesettekre gondolni vagy gondoskodni róluk"

Mint írtam, halálukig, az gondolom azért csak sejtet valamit.


Nekem egy unokatestvérem esete villant be, aki megütötte a tehetetlen anyját, mert már nem bírta az éjszakákat vele, ugyanezeket a szavakat használta, önző, egoista, öreg.

Elvállalta volna más a gondozását a néninek, de az örökséget nem hagyta. Ennyi a sztori.

Te meg nem ismersz engem, mennyit viselek el, mekkora a tőrési küszöböm.

Ha leírnám, akkor átmennénk "Csupasz pisztolyba" kinek szerzett nagyobb sebet és többet.

Te tudod mennyi fér bele még neked, én meg szintén én mennyit viselek el.

Sok erőt kívánok, rád fér!

2023. máj. 29. 18:37
Akik megértik a kifakadásomat, mert talán volt már ilyen időssel dolguk azoknak köszönöm a szimpátiájukat és a higgadt bejegyzéseiket.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 29. 18:35

Dobjam be a törölközőt? Adjam más gondozásába vagy öregotthonba? Az anyám. Amíg módomban van vele leszek.

Egészen más az elesettekre gondolni vagy gondoskodni róluk. A gép elől nagyon könnyű másoknak osztogatni az észt, de megmozdulni és alárakni egy idegen embernek az ágytálat minden elvárás nélkül na, az gondoskodás, ellátás.


sosem írnél még névtelenül sem ilyet le

Milyet? Nem ismered anyám természetét. Gyermekkoromban is vigyázba kellett állni mindennek és mindenkinek mire hazaért.


Most elgondolkodtam, hogy elküldjem ezt a hozzászólást, mert nem hiszem, hogy nekem magyarázkodnom kéne ezért a vallomásért.

26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - _Berry_)
2023. máj. 29. 17:52

Nem fényeztem magam, a kérdésre adtam választ, hogy átéltem-e?

Át. Nem egyszer. Engem bosszant, amikor valaki a családtagját bántja .


"#akarnok #dirigálás #idős ember #parancsolás"

Ha nem bírja, akkor be kell dobni a törölközőt, az sem szégyen, mint, ahogy az sem a szememben, hogy másképpen gondolok az elesettekre, sosem írnél még névtelenül sem ilyet le.

Tudom belefárad az ember, de akkor sem.

Nehogy már a véleményemért még rosszul érezzem magam.

Szar lett ez a világ, velejéig romlott.

25. Miss Angel (válaszként erre: 24. - _Berry_)
2023. máj. 29. 16:40
👍👍
24. _Berry_ (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 29. 15:23
Szerintem ez pont az a téma, ahol sem okoskodni nem kellene, sem önfényezni. Nem vagy attól jobb, mert nem panaszkodtál senkinek, ahogy a vallomást író sem rosszabb, mert elege lett és jól esett kikiabálnia a nagyvilágba. Ettől még tisztelettel és szeretettel elláthatja az édesanyját.
23. _Berry_ (válaszként erre: 20. - Simple)
2023. máj. 29. 15:10
Próbáld meg, hogy megelőzöd és te kérdezd meg, hogy mit csinált egész nap.
22. Tímea_ (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 29. 13:19
Én pont ezért nem fórumozom már, mert nincs olyan, hogy bárkinek is legyen "jó" vagy "rossz" válasz. Jobb semlegesnek maradni.
21. globus (válaszként erre: 20. - Simple)
2023. máj. 29. 12:32
Egy-két napig ne csinálj semmit, válaszul mutasd meg.
20. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 12:30
Én is falnak mennék amikor a férjem megkérdezi, hogy mit csináltam egész nap? miközben egy 300 négyzetméteres házat tartok rendben+kert, és van még mellé egy fiatal munkakutyám, aki önmagában napi több óra munka. Olyan ideges szoktam lenni, mikor megkérdezi, hogy általában szó nélkül otthagyom.
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - Tumbo2)
2023. máj. 29. 11:30

Tumbo, semmi gond !

Akit kedvelek, azzal privátban osztok meg magamról is , ahogy tettem ezt veled is.

18. tumbo2 (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 29. 11:03
akkor bocsi.
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
2023. máj. 29. 10:58

Ne haragudj, én nem nyitottam erről fórumot, vallomást, naplót, magánügyem volt, magánügy a mostani életem is, se ne szánjanak, se ne irigykedjenek!

Ha megosztom, onnantól már közüggyé teszem.

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Globus)
2023. máj. 29. 10:54

Én nyugis természetű vagyok a szeretteimmel.

De a FI. támadásnak vette azt is, amit javasoltam, rossz az, aki rosszra gondol.

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 10:52
Bocsánat, nem tudtam, hogy Anettkáról van szó. A csókolomról gondolom, miért kell neked mindenkit csókolni, ha vannak rokonaid?
14. tumbo2 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 29. 10:34
nem tudom,milyen volt az az ápolás.elnézést.mostad róla a sz..t nem egyedül,hanem a fiaddal.tépkedte le magáról a pelenkát.a húgom beleőrült volna,az otthonban három hónapot élt.mivel hozzánk nem fűzte anyai szeretet,egy könnycseppet sem tudtam érte hullatni.még az utolsó szomszédasszonyt is többre tartotta,mint a gyerekeit,mert vele pletykálni lehetett.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook