Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magic Wind hajszárítóval tapasztalatok? Tényleg egy csoda vagy átlagos hajszárító menő reklámmal? Próbálta már valaki? fórum

Magic Wind hajszárítóval tapasztalatok? Tényleg egy csoda vagy átlagos hajszárító menő reklámmal? Próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. aug. 5. 08:45
en nem tudom milyen az ionos de azt megkerdeznem nekem tobb homerseklet fokozatos Remingtonom van az szerintetek jo?
5. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Vikucka)
2017. aug. 5. 08:43
Igen, gondoltam, hogy a braunnak van, végülis már minden márka gyárt ionost és nagyon régóta nemcsak fodrász szalonokban használják
4. vikucka (válaszként erre: 3. - Gribedli***)
2017. aug. 5. 08:40

Nekem is egy 7 éves Braun ionos hajszárítóm van. Erről a magic windről nem is hallottam...


A többivel egyetértek, amit leírtál

3. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Nemyt)
2017. aug. 5. 07:54

Tekintve, hogy az első ionos hajszárítóm 13 éves, akkor a rowenta dobta piacra, szerintem nem akkora újítàs ez a magic wind, hiszen az ionos hajszárítókat nemcsak szalonokban használják és nem is olyan újdonság,ha ennyi ideje létezik, de végülis én azóta is csak ionos hajszárítókat veszek mert meg vagyok vele elégedve. Leginkább az imeetec jött be.


Úgyhogy bármilyen márka, ha ionos, akkor jó. De hogy "csoda", azt nem mondanám, mert természetesen mellette ugyanúgy ápolni kell a hajat, kívülről, belülről és a szar hajból nem fog szépet varázsolni, csak az ionossal esetleg nem megy annyira tönkre, mint a hagyományossal, illetve ezzel is azért oda kell figyelni, hogy ne tartsd túl közel és ne állítsd forróra, ha a hajad olyan hogy ezt könnyen megsínyli.

2017. aug. 5. 07:39
Nincs tapasztalatom, de engem is érdekelne.
2017. aug. 5. 06:37
Magic Wind hajszárítóval tapasztalatok? Tényleg egy csoda vagy átlagos hajszárító menő reklámmal? Próbálta már valaki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook