Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keresem a "brutál jó" hajszárítót fórum

Keresem a "brutál jó" hajszárítót (beszélgetős fórum)


2020. nov. 17. 08:33

[link]


ez egy jó masina

2020. nov. 17. 08:26
Esetleg valaki próbálta azt a "csoda"törölközőt, amibe a hajat be kell tekerni és kiszívja a nedvesség nagyrészét?
14. boldogzokni (válaszként erre: 8. - Secret8)
2020. nov. 17. 08:26
Ez lesz a megoldás, köszi. Azt hiszem, eltántorítottatok a hajszárító cseréről, tényleg nem fogja megoldani a gondot.
2020. nov. 17. 03:01

Hát ami hamar megszárítaná, az szerintem lenne vagy 5000 W-os teljesítményű hajszárító. Nem biztos, hogy az a jó, ha magas hőfokon szárítja a haját. Akarom mondani.. inkább égeti. 2 perc alatt rövid, tüsi hajat lehet normálisan megszárítani.

Egy hajszárítás függ magától a hajszárítótól, a kefe minőségétől és a formázás technikáján.

2020. nov. 16. 13:26
Sztem érdemes bemenni egy fodrászkellékeshez és ott megkérdezni.
11. Zsifi1
2020. nov. 16. 13:11
Nekem sajna se túl hosszú, se dús hajam nincs, de nehezen szárad és utálom is az egészet. Én úgy szoktam, hogy hagyom mindig száradni magától, aztán gyorsabban megszárad hajszárítóval. De ha mást nem is, szerintem a tövét mindenképpen szárítsa meg.
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Boldogzokni)
2020. nov. 16. 13:04
Csak azt írtad hogy brutál jó legyen és szárítson gyorsan, azt nem, hogy ne kerüljön egy fél vesébe. :D
9. boldogzokni (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
2020. nov. 16. 12:49
150000ért? Akkor tovább vitázok inkább 🤔😂
8. secret8 (válaszként erre: 4. - Boldogzokni)
2020. nov. 16. 11:58
Ha mosás után száritja rögtön, akkor sokáig tart, elhiszem, hogy unja. Ha betekeri egy nagy, vastag törölközőbe és vár 10-15 percet, utána szinte pillanatok alatt megszárad egy átlag hajszáritóval is.
2020. nov. 16. 11:20

A korkefesbe gyakorlatlan kezzel a hosszu haj szerintem konnyen be tud akadni, gyereknek nem biztos, hogy jo (persze korfuggo).

Baratnom, akinek brutal sok, derekig ero haja volt, gyerekkent mindig a hosugarzo ele ulve szaritotta, kozben olvasott, hajszaritoval eselytelen volt neki.

6. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. nov. 16. 11:07
Dyson supersonic? Bár azzal sem "2 másodperc" de elvileg gyorsabban megszárad mint a hagyományos hajszárítókkal.
2020. nov. 16. 11:00

A fejbőrnek kell száraznak lenni, hogy ne fázzon meg.


Hány éves a gyerek?


Megpróbálom nem magamhoz hasonlítani a hajszárítási tudását, mert én roppant béna vagyok:DDD


Nekem sok hajam van, de elég vékonyszálú, így a körkefés szárítóval sokáig tart a szárítás.


Nekem van egy lidl-s hajszárítóm, ami elég jó, így azt szoktam csinálni, hogy azzal félszárazra szárítom, az kb. néhány perc és utána szoktam a körkeféssel.

Nekem csak váll alá ér a hajam, de így is eltart a körkefés produkcióm kb. 15 percig.

4. boldogzokni (válaszként erre: 2. - NomNom)
2020. nov. 16. 10:51
Télen szerintem muszáj szárítani, ha nem is full szárazra, különben megfázik a feje.
2020. nov. 16. 10:47
*minél erősebben
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. nov. 16. 10:47

Nekem is olyan hajam van mint neki (legalábbis leírás alapján). Nem szabadna szárítani mert szabadon szárítva sokkal szebb.

Egyébként minden erősebb/gyorsabban szárítja, az annál rosszabb az ő hajának. Ha nem szereti szárítani hagyja megszáradni vagy vágassa le.

2020. nov. 16. 10:36

Sziasztok!


Szeretnék a lányomnak karácsonyra egy olyan hajszárítót ajándékozni, ami brutál jó. Úgy értem, 2 másodperc alatt megszárít egy vastag szálú hajzuhatagot. Nagyon utálja ugyanis a hajszárítást, főleg mert sokáig tart. Sok haja van és erős szálú. Télen mindig vitázunk ezen, mert nem hajlandó az időt rászánni, hogy teljesen száraz legyen.


Tipp esetleg?


Nézegettem ezeket a tekerős kefés hajformázó-hajszárító verziókat is. Ezek jók? Gyerek tudná használni? Ebben nem vagyok biztos. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook