Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas fehérvérsejt terhesen fórum

Magas fehérvérsejt terhesen (beszélgetős fórum)


4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 07:23

Terhesen teljesen más a labor érték normál tartománya.

Terhesen a fehérvérsejt emelkedett valamennyivel.

Ha kóros a mennyiség akkor viszont fertőzés áll a háttérben.

2021. ápr. 29. 07:15

"Fehérvérsejt (fvs): kórosan megemelkedett értéke valamilyen alsó vagy felső húgyúti fertőzésre utal, de akár fertőző nemi betegség jele is lehet."

Gondolom nem szeretnél terhesen vmi durvább fertőzést benyelni, nagyon veszélyes lehet.

2. Domimami (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 06:47

Egy orvosnak meg egy védőnőnek nem hiszel,de nekünk itt laikusoknak majd fogsz?Érdekes álláspont.

Szerintem csináld,amit a doki mondott.Vagy ne.

2021. ápr. 28. 21:30

Sziasztok!


27 hetes kismama vagyok. Most voltam cukorterheléses vérvételen. A terhelés utáni vizeletemben 85 volt a fehérvérsejtek száma. Az lenne a kérdésem, hogy valakinek van tapasztalata abban, hogy ez mennyire számít magasnak? Lehet-e baja a babának?

A védőnő azt mondta az eredményemre, hogy valószínűleg hüvelyváladék kerülhetett a vizeletbe. Az orvosom pedig hüvelykúpot írt fel nekem erre, ami hüvelyi fertőzésre való.

Valóban van hüvelyfolyásom, de nem vettem észre, hogy megváltozott volna a mennyisége, vagy az állaga. Színtelen, szagtalan, néha halvány sárga, ha megszárad akkor fehér.

Ettől emelkedhet a fehérvérsejtek száma?

Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook