Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Madárijesztőt készítenénk oviba, valami különlegeset, vicceset, tudtok segíteni? fórum

Madárijesztőt készítenénk oviba, valami különlegeset, vicceset, tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)


25. mamcili (válaszként erre: 22. - Djeanett)
2010. szept. 28. 22:44
nagyon jók lettek:)
2010. szept. 28. 20:43

Hát ezek tényleg nagyon szuperek! Egyértelműen a házaspár nyert!:D

Bezzeg ilyenkor nincs igazi nyertes, mikor bizonyítani szeretne az ember. De szerintem magadnak és a szülőknek bizonyítottál!:D

Tényleg nagyon édesek, gratulálok!:D

23. ilonka40 (válaszként erre: 22. - Djeanett)
2010. szept. 28. 13:47
Nagyon jóóó:)))nekem tetszik!
2010. szept. 28. 11:50

Köszönöm a segítségeiteket,elkészültek és szerintem szupi lett,teszek fel képeket!!Nézzétek meg!

Ahogy csináltuk,úgy jöttek az ötletek!Misa bátyánk jó nagydarab lett,tök fejjel,nagy bajusszal,nagy hassal,csinos ó lábakkal,gumicsizmával,asszonyba karolva,aki kapott otthonkát,ráragasztott szölölevelekkel,fejére kendőt...stb,sztem ez lett a legjobb,legötletesebb,viszont a zsűri úgy döntött,hogy mind nyer,de mindegy is,mert láttam ám,hogy a legtöbben a mi madárijesztőinket nézi:D

Írjatok,hogy tetszik??

2010. szept. 22. 23:29

ez egyszerű és tényleg sajátkezű munka lehet :)

[link]



de nézd meg ezeket is :

[link]

[link]

2010. szept. 22. 23:15

Üsd be a neten a képek keresőbe, hogy madárijesztő eszméletlen jó ötletek vannak.

Egyébként én készítenék egy alapot szénával ronggyal és a gyerekekkel lefesteném (arc), felöltöztetnék ragasztó segítségével (foltokat tennének rá) majd filccel megrajzolnánk a varrásokat rá...

pasira kalapot, nőre pöttyös kendőt :)

Minden elkészíthető saját kezűleg :)

2010. szept. 22. 22:28

Húha, nálatok aztán van gyerkőc!:D Édesek mindannyian, irigyellek titeket!:)

Nem mutatja hoxa, hol laksz, így fogalmam sincs merre kell azt a 20 km-t lesétálnom!:D

Tényleg segítenék, holnap van 3 óra lyukas órám, pénteken semmim sincs.:D

Ma is volt 2x2 órám üres. Semmit nem csinálok ilyenkor. Szörnyűűűűűű

2010. szept. 21. 21:02
Most nézem,hogy itt laksz a "szomszédban" 20km,segíthetsz:)Persze csak vicc volt:)Odáig jutottam,hogy házaspár lesz,a női alak,ahogy már írtam,a feje szalmával tömött fehér párnahuzat,lesz neki pirospozsgás pofi,meg mamás kendő.A férfi alak,pedig szakadt kockás ing,gumicsizma,kalap,egyéb kiegészítők.Holnap megbeszélem a szülőkkel,aztán majd látjuk!
2010. szept. 21. 18:54

Szívesen segítenék!:(

Ti tudjátok, mit szeret az óvoda. Lehetne éntőlem női alak is, de lehet, hogy furán néznének rátok. Ezt én nem tudom!:D

Legyen sok falevél, azt a gyerekek ki tudják vagdosni gondolom, vagy kifesteni a kivágott leveleket. Tehettek rá szőlőt is, az is őszies.

A szoknyát csak sejtem hogy kiviteleznéd, tényleg munkás, de jól nézne ki.

Mindenféleképpen legyen neki szerintem kalapja vagy kendője! Arra is lehetne valami díszt tenni. Akár egy almát a kalap peremére, vagy ilyesmit. Mondjuk lehetne vicces is...de azt egyelőre nem tudom, hogy lehetne poénossá varázsolni egy madárijesztőt. :S

2010. szept. 21. 14:18

Most hallottam,hogy a másik csoportban 4 évszakosat csinálnak,úgy lesz öltöztetve.

Én még mindíg tanácstalan vagyok,a többi Anyuka le sem sza..a a témát:(

Azon gondolkoztam,hogyha a ruhája-köpenye-tele lenne falevéllel,gombostűkkel felszurkálnánk,az hogy mutatna?!Szerintetek?Lehet női madárijesztő alak is nem?Mert akkor esetleg fűzfa ágakból a szoknya neki???Talán értékelnék a sok munkát..Viszont rövid az idő,csütörtökön meg kell csinálni!!

2010. szept. 20. 01:12

Engem érdekel! Képeket is szívesen nézegetek róla!:)

Ha van már ötlet, azt is megoszthatnád velünk!:)

2010. szept. 19. 21:46
Köszi az ötleteket,csütörtökön készítjük,ha érdekel valakit majd beszámolok hogy sikerlt!
2010. szept. 15. 17:03

Nekik éppen nem halloween-re kell...csak én kérdeztem...nem vagyok olyan okos ezek szerint...

Ötletet várt, nem kimajmolást...

12. 88bea36763 (válaszként erre: 8. - Djeanett)
2010. szept. 15. 16:43
Mi a francnek Magyarországon halloweenezni? Azt sem tudják a gyerekek, hogy mi az (ha egyáltalán az óvónénik tudják :P) Ez olyan béna...
11. 88bea36763 (válaszként erre: 6. - Djeanett)
2010. szept. 15. 16:41
de eredeti >:)
10. kenzol
2010. szept. 14. 18:45

Akkor lehet szőlőt is rakni rá, és akár a levelével díszíteni is.

Nálunk káposztalevéllel díszítették ugyancsak őszi mulatságra a madárijesztőt,érdekes ágakból csináltak neki kezet is :)

2010. szept. 14. 18:32

Rakjatok bele egy tűt is! Papírból persze!:D

(Tű a szénakazalban)

Ha egerek lesznek, lehetne cica is, vagy sajtok. :)

8. djeanett (válaszként erre: 7. - Gomboc7)
2010. szept. 14. 11:35
Köszi az ötleteket!Őszi mulatság lesz az oviban,halloween-ra talán könnyebb lenne viccesebbet,de egy madárijesztőre?!A denevér helyett lehet egerek lesznek,széna lesz az alapanyaga az emberkének,abba illik...
2010. szept. 11. 18:21

Akkor szerintem el kell felejteni a madárijesztőt!:)

Akár lehet cumi a szájában, vagy valami, ami illik a csoportotokhoz. Most nem a cumira gondoltam, csak az egy kisgyereknek vicces lehet.:)

Valahogy bele kellene vonni a gyerkőcöket is.

Ha halloween-re kell elkészülnie, a gyerekek által elkészített tökfej-színezőket is rá lehetne aggatni, vagy denevéreket, amit el tudnak viselni félelem nélkül. Faleveleket is készíthetnek az ijedősebbek, vagy akármi.

Én ha zsűri lennék, biztos azt venném figyelembe, mennyire vettek részt benne a gyerekek, nem azt, hogy az óvónéni férje hogyan dolgozott...persze, én néha túlságosan tisztességes vagyok!:D

6. djeanett (válaszként erre: 2. - 88bea36763)
2010. szept. 11. 15:14
Az oviba elég meredek...
5. djeanett (válaszként erre: 4. - Gomboc7)
2010. szept. 11. 15:14
Köszi!Nem kell hagyományosnak lennie,semmi kritérium,a sörény nem rossz ötlet:)
2010. szept. 10. 17:10

Mennyire kell ennek hagyományos madárijesztőnek lennie?:)

Mert eszembe jutott egy óriási hülyeség: lehetne ennek sörénye is, annál jobban ijeszt!:D

2010. szept. 10. 17:08

Írd be a google-be, kiad képeket. Találtam egy nagyon jó, igaz, hogy banya, de nagyon ötletes! Abból kiindulva lehetne a madárijesztőtök kezében egy seprű, amivel suhint.

Vagy a gyerekek által összegyűjtött terméseket rakhatnátok rá a ruhájára, vagy egy zsákba. A gyerekek úgyse tudnak mit segíteni, ez nehéz munka szerintem. Esetleg ruhát vinni, rajzot készíteni.

Bocsi, ha hülye ötleteim vannak.

2010. szept. 10. 16:58
uborkából és paradicsomból formázzatok péniszt neki :DDDD
2010. szept. 10. 16:43

Az oviba minden csoportnak kell készíteni,a legjobb,legviccesebb madárijesztő készítőit,csoportját jutalmazzák.Azért szeretnénk a legszupibbat kitalálni,mert a mi csoportunk csak 15 gyerkőcből áll,a többi 20-25,a mi csoportunkat semmibe veszik,az idén eldöntöttük,hogy csakazértis bizonyítunk:)

Ha van ötletetek írjatok,köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook