Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


1794. nadalma (válaszként erre: 1792. - Figura ede)
2015. máj. 22. 07:14
Nagyon szép család vagytok! :)
1793. Magocska71 (válaszként erre: 1783. - Nadalma)
2015. máj. 22. 07:13
Szép reggelt, teljes szívből örülök a jó hírnek, nagy gratula! Lehet hogy én is rákérdezek erre a steroidra. Gondolom már jóval a stimulálás előtt el kell kezdeni. Sajnálom hogy nekem nem ajánlották fel ezt a lehetőséget. További szép napot! :)
2015. máj. 22. 07:11
Az én párom is fiatalabb és ő nevelte fel és ő is imádja az én fiamat a nagyobbik már felnőtt a pici aki nem is pici mert nagy ló már ő 13 a nagy 22!Én már a 46 ot taposom de jól állok jól érzem magam és nem is látszik! Mi is szeretnénk közöset ő igazán megérdemelné hisz felnevelte más gyerekét és jobb a viszonyuk mint a sajáttal!
1791. nadalma (válaszként erre: 1789. - M Pötty)
2015. máj. 22. 07:10

Köszönöm! :) Igen, óvatosan örülünk, nekem is volt 10 hetes vetélésem, úgyhogy majd a felsíró gyermeket ünnepeljük igazán, de azért ma még olyan jó...:)

Én 16 mg Medrolt szedek. A beültetés előtt két héttel kellett elkezdeni, és ötven napig kell szednem. Ezt Kádár János immunológus ajánlotta először, aztán még két orvos is alátámasztotta. Féltem tőle, hogy sok a mellékhatása, de őszintén szólva csak annyit vettem észre, hogy nagyon szép a bőröm. :)

1790. nadalma (válaszként erre: 1788. - Figura ede)
2015. máj. 22. 07:04
Értem. Ő hány éves? Az én párom 37, és mindig azt mondja, hogy tökéletesen elégedett a családunkkal, imádja a fiamat, ő egy igazi apuka szerencsére, de én nagyon szeretném megadni neki a sajátot is. Ha azt mondja a párod, hogy ez az utolsó, akkor ő is biztos elégedett, és ez olyan jó. De azért ha mégis elmennétek a támogatottra, akkor javaslom a szteroidot. De nem kell, mert ez most sikerülni fog.
1789. M Pötty (válaszként erre: 1783. - Nadalma)
2015. máj. 22. 07:01
nadalma fantasztikus vagy! Gratulálok. Komolyan elgondolkodtam én is a szteroidon. Még az elején egy másik kismama is írta, hogy 40 felett szteroidot írt neki az immunológus és úgy sikerült neki. Biztos, hogy van benne valami. Én is spontán terhes lettem tavaly ilyenkor a második lombik után, de csak a 6. hétig örülhettünk neki sajnos. Lehet, hogy el kéne indulnom nekem is ebbe az irányba. Milyen dózisban szedted és hány napig? A ciklus hányadik napjától? Amúgy nálam sem találtak semmit, szinte minden vizsgálaton túl vagyunk már. Szeptemberre van időpontom 4. lombikra, sajnos én is már 43 vagyok, nincs túl sok dobásom már. Az mindenképpen nagyon erőt adó, hogy sikerülhet, hiszen te vagy az élő példa. Vigyázz magadra! Szorítunk neked, hogy minden jól alakuljon.
2015. máj. 22. 06:53
Olvastam igen köszi de a párom ugy döntött hogy nekünk ez volt az utolsó próba!Én idősebb vagyok tehát ilyenkor az is számít!Bár erre az évre elő vagyunk jegyezve és oepes is!Szerintem ahhoz képest jól állok de ez kettőnk döntése nélküle nem csinálhatom!
1787. nadalma (válaszként erre: 1785. - Figura ede)
2015. máj. 22. 06:52
De oldalt is érzékeny, csak valahogy miden tünet olyan kis enyhe, mint bármelyik sikertelen beültetésnél, vagy egy sima mensinél. Annyi, hogy most görcseim nem voltak. Ma még nem parázok, de sajnos a rossz tapasztalatom miatt a tizedik hétig még tudom, hogy tele leszek aggódással.
1786. nadalma (válaszként erre: 1784. - Figura ede)
2015. máj. 22. 06:49
Írtam neked az előbb! Nem éreztem amúgy semmit, ez a nagy lufi has, ennyi, meg mondjuk egy-két nap előjön a bimbó érzékenysége, de a nyolcadik napomon még csak azt éreztem, hogy ha még egy falatot eszem, akkor kipukkanok. Ja, de mégis van valami, ami tőlem furcsa: rákattantam a gyümölcsökre, én, aki évente egy kilót eszem maximum...
2015. máj. 22. 06:48
Tudtam a cici érzékenység az jó jel nem oldalt hanem a gomb ezek szerint ott kell minket bekapcsolni anya fokozatra!!!Jajj elpityeregtem magam!Hu!
2015. máj. 22. 06:42
Na helo én már vártam és éreztem komolyan elmegyek boszinak jajj de örülök persze óvatosan!Te éreztél valamit én nem érzek semmit igaz a et 8napon vagyok csak !Légyszi irj valamit!
1783. nadalma
2015. máj. 22. 06:37
Sziasztok, lett mára egy erős gyönyörű pozitív tesztem! :) <3 Most már az aggódás egy sokkal magasabb szintjére léphetek, de ma még megengedem magamnak a felhőtlen örömöt!!!
1782. deakedina
2015. máj. 21. 19:25

Sziasztok

A pötyilakóknak drukkolok hogy sikeres legyen a bülti kapaszkodjanak azok a kismanók még jó sokáig és ti legyetek az első idei kismamik.

A Sotén nem ellenzik a többes beültetést 40 felett akár 4 babát is visszaültetnek csak alá kelll írni a papírt hogy felvilágosítottak az ikerterhesség veszélyéről és vállalod a kockázatot.

Nekünk novemberben 5 petesejt lett és 3 szépen osztódott is mind a 3 babát kértük de sajnos nem sikerült . Nagyobb az esély hogy legalább egy megtapad de ha osztódik akkor persze lehet abból is iker. Én nem bánnám pedig 43 vagyok és van már két nagyfiam. Mindenkinek kitartás és drukkok a sikerhez.

2015. máj. 21. 13:45

Gonal-f-ből napi 225, Merionalból napi 3, ezek reggel, este Clostybegy, mellé napi másfél szteroid (Prednisolon), kétnaponta 1 Kálium-R, azért hogy ne vizesedjek a szteroidtól.

Aztán Cetrotide a végén, azt hiszem 5 napig, meg 1,5 Ovitrelle tüszőrepesztésre. Utána Prolutex. Meg vitamin-hegyek persze.

1780. nadalma (válaszként erre: 1776. - Puttócska)
2015. máj. 21. 13:39
Na, akkor egy szteroidos sikertörténet! :) Milyen szteroidot kaptál? Nekem a beültetés előtt két héttel kellett elkezdenem a Medrolt, még szedem, holnap leszek ET+16 napos, meglátjuk, hogy mit hoz...
1779. gzizus (válaszként erre: 1778. - Belián)
2015. máj. 21. 13:39

Ebből is látszik, hogy sokan sokfélék vagyunk ( és a dokik is sokfélék).

Lutri ez is mint a lottó ötös, de csak egyszer kell bejönnie!!!!!

1778. Belián (válaszként erre: 1775. - Figura ede)
2015. máj. 21. 13:27
Érdekes, hogy mindenki másként reagál. Nekem az 1.-nél Gonal volt, 6 sejtem lett, de nem maradt 1 sem a végére. Másodszor Menopur csak, amit először nem is ajánlott a doki, azzal meg 7 sejtem lett, és 2-t beültettek. És tényleg, a Menopur kb. fele annyi volt.
1777. Belián (válaszként erre: 1776. - Puttócska)
2015. máj. 21. 13:25
Még megkérdezhetem, Téged mivel stimuláltak?
2015. máj. 21. 13:21

Köszi csajok, azért kezdek már parázni, ahogy közeledik az idő. :)


Aspirin protect nekem is ment az elejétől , most fogom abbahagyni május végén. Szteroidot is kaptam a 6. hétig. Progipótlásnak meg most először Prolutex injekciót, azt a 10. hétig kellett szúrni.

2015. máj. 21. 13:14
Most gonal meg menopur fele annyiba kerülve majdnem 2 tűsző 2 sejt és egy 9 sejtes beültetve!
2015. máj. 21. 13:13
Néha a kevesebb több!
2015. máj. 21. 13:11
A pergoveris 250 be került neem napi 3 por egy oldoszer lett egy tűsző ami csak 4 sejtes lett!Ez egy info ne tessék másra gondolni!
1772. Belián (válaszként erre: 1769. - Figura ede)
2015. máj. 21. 13:10
És a Pergoverisre hogy reagáltál? Érezted, hogy jobb lett a stimuláció?
1771. 68454605f4 (válaszként erre: 1767. - Gzizus)
2015. máj. 21. 13:04
Ezt sem tudtam,hogy itthon is kapható..bár sokmindent nem tudok még,most lesz csak az első beültim!Igen,jól teszed hogy nézelődsz más fórumokon is..egy időben én is néztam A és D-t,de feljöttem ide,ezt is elég olvasgatni...nincs időm másra!De nagyon hasznos,mindenképpen...hisz dokiktól nem várhatunk sok segítséget!:-))A szuri biztos jó,de úgyis a doki dönti el mélyket kapjam,és hát azt sem tudni még,mire hogyan reagálok majd?Köszi..:-))
1770. figura ede (válaszként erre: 1766. - Belián)
2015. máj. 21. 12:55
Nekem kell szednem aspirin protectet a beülti napjától!De szedek magnerot tabit is de csak 2 naponta!
1769. figura ede (válaszként erre: 1767. - Gzizus)
2015. máj. 21. 12:49
Én legelőször pergoverist kaptam!!!
1768. gzizus (válaszként erre: 1758. - Puttócska)
2015. máj. 21. 12:49
Gratula!!!! :))) A Próféta beszéljen belőled ;)
1767. gzizus (válaszként erre: 1764. - 68454605f4)
2015. máj. 21. 12:47

Ja én sem külföldön próbálkozom, azt ki sem tudnám fizetni, csak azt nézem ők mit használtak és arról mik a vélemények, őjk is tele vannak ilyen fórumokkal mint mi és ugyanabban a cipőbán járnak mint mi, csak éppen németül, vagy angolul olvasom őket..

Én Tapolcán próbálkoztam 2x a lombikkal, ott volt rajta a stimulációs lapomon a Pergoveris, utána olvastam a net-en itthon is kapható, támogatottan egy amp. 17.000 Ft körül van, abban különbözik a Gonal-tól, hogy az FSH mellett van benne LH is. Én ezt szeretném legközelebb kipróbálni, hátha bejön

1766. Belián
2015. máj. 21. 12:42

Sziasztok! :) Nagyon szurkolok mindannyiotoknak, hogy pozitív hírekkel (és tesztekkel) gyertek hamarosan!

Puttócska, köszönjük a bíztatást, igyekszünk Téged követni! Könnyű szülést és sok boldogságot!

Nekem is hamarosan a 3. lesz, bár csak a 2. beülti.

Gzizus, legközelebb én is rákérdezek a Pergoverisre, és majd az Aszpirin protectre is, jó lenne biztosra menni (amennyire csak lehetséges).

Hajrá mindenkinek! :))

1765. 68454605f4 (válaszként erre: 1758. - Puttócska)
2015. máj. 21. 12:08
Jaj de jó!!:-))Gratulálok neked!!Szóval legyünk kitartóak...Minden jót,problémamentes szülést kívánok!!:-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook