Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lifetilt VS. Peak VS. Scitec VS. Biotech fórum

Lifetilt VS. Peak VS. Scitec VS. Biotech (beszélgetős fórum)


9. Gumimaca3 (válaszként erre: 5. - Zsirafbaby)
2022. jún. 29. 08:09
Szia le írnád méket találtad a Biotechtől és be vált e esetleg?Nasgy segítség lenne számomra is.. Köszi
2020. júl. 15. 07:59

Én ezek közül már semmit nem használok, kizárólag az izotóniás italt, de azt is csak a hosszabb tartamú állóképességi sportok után, nyáron, ha nagyon izzadok. Abból végül a Scitec Isohydro vált be.

Férjem eszik fehérjét is, ő maradt a Biotech-nél, nem a hatása, hanem kizárólag az íze miatt. De ez persze ízlés kérdése.

Az olcsó Myprotein fehérjére azt mondta, hogy nem bírja meginni.

2020. júl. 13. 11:49

A lifetilt nagyon túlárazott, de sokakat behűlyített a srác és megveszik pedig ugyanaz a hatóanyag..

Én most a Panda Nutritionre akadtam rá, ami nagyon jó ár-érték arányú és ugyanabban agyárban készül, mint a LT.

Collagenje pl 3990, míg ugyanannyi kapszula és hatóanyaggal a Lifetilt 9000... Ez mi ha nem lehúzás. Sőt a Pandában még kis C-vitamin és híaluron sav is van hozzádva.


A másik a pyruvat, ami nincs a biotechnél és a scitecnél, így még indokolt is lehetne, hogy extrán áraz de ez is van a Pandánál, sőt hozzáadott CLA-val is.

Egzakt matek így néz ki ebben az esetben:


Lifetilt CLA One csomagja, ahol kapsz Pyruvatot és CLA-t egyben 12840 ft


60 db 400 mg cla kapszula – 24000 mg


60 db 750 mg kalcium pyruvat kapszula - 45000 mg



Panda Nutrition Pyruvat + CLA viszont csak 7990 ft


100 db 250 mg CLA, ami összesen 25000 mg CLA


100 db 500 mg kalcium- pyruvat ami összesen 50000 mg kalcium-pyruvat (mindkét érték kicsit magasabb)



Konkluzió a Lifetiltnél kevesebbet kapsz mind2 hatóanyagból cserébe majdnem dupla áron. Mindezt egy akciós csomagjukból.


Nekem a Panda vált be és az árazása is korrekt.

6. Hanna1994 (válaszként erre: 5. - Zsirafbaby)
2020. ápr. 18. 10:34
Biotechnél? Melyik az? Amit én találtam ugyanúgy 400 mg-ot tartalmaz, mint a LifeTilt.
5. Zsirafbaby (válaszként erre: 4. - Juditta2019)
2020. márc. 31. 16:31
Koszonom, meg is rendeltem közben a Biotechtől harmad áron, dupla hatóanyaggal :)
4. Juditta2019 (válaszként erre: 1. - Zsirafbaby)
2020. márc. 31. 12:50
Igen lehet helyettesíteni és érdemes is! A Lifetilt túl van árazva és hatalmas a marketingje. Van 1-2 nemes ügy de akkor is. 9000 egy kollagénért? Sorolhatnám. Van egyébként egy Lifetilt tapasztalatok fórum is nézd meg. Peak szerintem elég jó de igazából a többi is. Mindegyik nagy név.
3. flú
2020. márc. 31. 12:04

Egy gyors összehasonlítás:

Lifetilt CLA vs. Myprotein CLA.


Összetétel 100%-ban egyezik (CLA = konjugált linolsav)

kiszerelés 60db.


1kapszulában: Lifetilt 400mg CLA, Myprotein 800mg CLA.

(Tehát Myproteinben dupla akkora mennyiség)


Ár: Lifetilt 6260 Ft vs Myprotein 3490 Ft


Az egyik fele annyi hatóanyag dupla áron, és ez jellemző az összes termékre.

2. flú (válaszként erre: 1. - Zsirafbaby)
2020. márc. 31. 11:55

Szia!

Ezeknél a termékeknél nincs jelentősége, hogy milyen logo szerepel a dobozon. Azt vedd, amelyik a legjobb ár/érték arányban. Viszont azt is tudni kell, hogy minimális a jelentőségük fogyász szempontjából. Jó nagy biznisz a tápkieg, de valójában ugyanazt az eredményt el lehet érni helyes táplálkozással és edzéssel mint kieg nélkül. Ha mindenképp akarsz valamit, a tejsavó fehérje valóban hasznos kiegészítő, de cla, hca, pyruvat inkább csak pénzkidobás... Személyes kedvenc márkám a Myprotein, utána Scitec.

2020. márc. 31. 11:37
Sziasztok! Lifetilt kollagént, fehérjét, pyruvatot, hca, cla próbáltam már. Diéta mellett hatásos volt. Még 10 kg-ot szeretnék leadni. Nem tudom, nem akarom már a lifetilt termékeket árat kipengetni. 5-6 termék 50-60.000Ft. Valaki próbálta a Peak, Scitec vagy Biotech termékekkel helyettesíteni? Dietshake véleményeket is szeretnék kérni, talán még arra beruhaznek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook