Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Biotech vagy Scitec? Melyik a jobb? Fogyni szeretnék! fórum

Biotech vagy Scitec? Melyik a jobb? Fogyni szeretnék! (beszélgetős fórum)


10. miel77
2011. nov. 19. 11:25

Mindenki másban hisz, meg mást tart jónak!! Nekem pl a vércsoport szerinti diéta nem tetszik.

Kicsit erősnek érzem az írásodat, örülök, hogy megtaláltad a módszered és jól érzed magad, de nem biztos, hogy ez mindenkinek bejön.

A húst rizzsel dolog pl. nagyon régóta bevett étkezés a testépítőknél, a barna rizs nagyon jó ch forrás, tele van vitaminnal és a fehérje igen is kell az izomépítéshez.

És pl én is használok ilyen fehérje porokat, hol vacsi helyett, hol edzés után, mert nagyon jól esik, segít az edzés után regenerálódni szervezetnek!!!!

2011. nov. 18. 19:28

egy apróság!!alább olvasom: egyél húst rízzsel!!

milyen siker 3 hó/10kg.de hogyan is??!!

a tested rohamos fogyásba vagy hízásba tud át esni,ha túl savas!! és az rengeteg betegséget tud okozni illetve előidézni!

sajnálom kedves Hajni,rossz tanács. igyekezzünk nem meg fogadni!!

2011. nov. 18. 19:24

Senkit nem szeretnék megsérteni!!-de....

"szeretnék lefogyni,de nem tudok"--nem akarsz!!!

ha le akarnál fogyni,akkor meg is tennéd.és nem elkezdenél lázadni bevált dolgok ellen csak azért mert rohadt rossz szokásokról -átmenetileg-szépen le kell mondani.ami egyáltalán nem nehéz,ha csak egyszer is adnál magadnak kisérlet képpen 4 napot,aztán adj magadnak --untig elég lesz 1 nap is,de legyél torkos,utáld a tested és legyen kettő--térj vissza a kis megszokott mérgeidhez,és ha egy picit is szereted magad,ha másnak nem is de magadnak bevallhatod,jobb volt az a négy nap.És nem kell lemondani végleg semmilyen húsról,nasiról,stb..úgy is érezni fogod,hogy egy tízedét sem fogod kívánni, ha helyre teszed a tested.és ebben az a varázslatos,hogy mind ezt erőlködés és/vagy a mesterségesen elő állított műanyag hulladékok nélkül,amivel tömnéd a tested.(amit úgyis megbosszul igen rövid időn belül)

ha szeretnél lefogyni,fogadd el,hogy a hús a legelső amit leteszel!!vagy legalább is korlátozod.aztán kezdj el lúgosítani.(a fogyókúra alapja).és a vércsport szerinti diéta összehangolása a lúgosítással. a te tested az csak a tied,egyedi.lesznek dolgok amit majd nagyon kívánnál de nem szabad!-mert a te kis tested csak a megszokott mérgit(drogjait) akarja.(hús,+panirozva!!jaj be fincsi!,nasi,csoki,süpi,édes gyümölcsök,stb.de sajna,kis mosollyal az arcodon becsapod a huncotot,és elrágcsálsz komotosan egy adag salátát,almaecettel,oliva olajjal,max himalája sóval.(sima konyha só-fogyózónak nuku.)fontos!!EGYÉL KEVESEBBET,RÁGJÁL TÖBBET!ez a mondat kincs!

ki kéne próbálni.nem rágnak az emberek.sem fizikailag,sem lelkileg.mindent egybe lenyelnek.aztán pillázunk mitől érezzük magunkat 1 tonnának??!!

lehet kicsit modortallanak tünik a fent leírt,de legalább hasznos.működik.

38 vagyok,51 kg.nem gebe,nem koplalok.és mindent megeszek amit megkívánok.csak az én testem már tudja,mi az, hogy mértékkel élni.és jól is érzi magát.

van még egy hasznos dolog de a terméket itt nem írhatom,ami igen hasznos a test rendbe tételének első lépéseként,és privátban szívesen segítek ha tudok!sok sikert!!

2011. nov. 16. 09:54
Attól függ mit akarok venni :) a shakek sztem a biotech-esek fincsibbek, a scitec meg édesebb :) de mind2 jó, én azt nézem inkább, hogy mikor melyik az olcsóbb :) pl. vitaminokat scitec-est szedek, ízületvédőt meg biotech-est :)
6. madzag (válaszként erre: 2. - Hajini)
2011. nov. 11. 19:14
vagy inkább sok zöldséget:)
5. madzag (válaszként erre: 3. - C42aaaac41)
2011. nov. 11. 19:13
Nagyon egyetértek tök mindegy :)mozgás étkezés ennyi:)
4. Lilimami (válaszként erre: 1. - Evibaba77)
2011. nov. 11. 18:59
Scitec :)
2011. nov. 10. 22:09
Tök mindegy,melyik cég termékeit szeded,ha nem eszel rendesen,de mégis a diétát betartva,vagy nem mozogsz.Egyik cég cuccai sem csodaszerek,hanem csak segítenek tovább lendíteni,ha megáll a fogyás.De én Bioteches vagyok!
2011. nov. 10. 22:03
mindegy. egyél sokszor húst rizzsel. 3hónap 10kiló, én már megcsináltam!
2011. nov. 10. 22:00
Szerintetek melyiknek jobbak a fogyókúrás termékei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook