Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Libero és Pempers pelusok zacskóján található nyuszi ill. maci melyet láthatóan ki kell vágni és pontok vannak rajta.Mire jó? fórum

Libero és Pempers pelusok zacskóján található nyuszi ill. maci melyet láthatóan ki kell vágni és pontok vannak rajta.Mire jó? (tudásbázis kérdés)


11. Danica16 (válaszként erre: 9. - 995261fe57)
2009. febr. 27. 13:45
Én is így jártam, pedig már meg volt a kiszemelt cucc :p
2009. febr. 27. 13:36
A nyuszik már nem érnek semmit!!! :-(
2009. febr. 27. 13:34

Nem a nyuszikat kell beküldeni hanem a vonalkódokat amiket ugyanugy olló jelzi hogy ki kell vágni!Be kell küldeni a libero klub címére és ők jóváírják a pontokat a lebero.hu-n a neveden!


Mi is úgy jártunk hogy a nyuszikat vágtam le és küldtük be, de hiába vártam a pontokat nem érkeztek meg,majd írtam nekik levelet hogy nem érkeztek meg a pontok,erre ők mondták azt hogy nem a nyuszifejeket kell beküldeni mert már változott a rendszer!:-( kb 20 pontom veszett kárba e miatt!!! :-(((


Figyeljetek oda mit küldtök be nehogy úgy járjatok mint mi...

2009. febr. 27. 12:47
Nekem sose ért ide az ajándék:( már lassan két és fél éve volt, a második babánál már nem is gyűjtöttem...
2008. okt. 14. 10:40
A Liberonál van egy másik kód, szintén ollóval jelölve... azt is lehet gyűjteni, mert beváltható (ugyanúgy mint a nyuszik).
6. mylene (válaszként erre: 4. - Vikasz)
2008. aug. 25. 07:50

Szia!


Sajnos több hónap is eltelik mire postázzák. A nyuszis kézbáb kb. 3 hónap múlva jött meg a kérdőív visszaküldése után.

2008. aug. 19. 13:11

Csak az a baj, hogy sokára postázzák. Legalább is nekem.:(

Jelenleg a Pampers-től nem lehet semmit sem kapni a jelekért, pedig úgy tudom, hogy régen elég jó értékes dolgokat lehetett beváltani.

4. vikasz (válaszként erre: 3. - Mylene)
2008. aug. 19. 12:51
És ezeket mennyi idő múlva postázzák? Nem tudod véletlenül?
2008. aug. 15. 18:45

Elvileg kellett egy levelet kapnod a Liberótól, amit a kórházban átvett talán Felicitas-os csomag aláírásakor megadott címedre postáztak, amelyben egy kérdőív volt, egy kis levélkével és talán pelenka mintával. A kérdőívet ha kitöltve visszaküldted akkor regisztráltál. Azután rendszeresen küldenek leveleket pelenkamintákkal és játéklehetőséggel.

Először 5, majd kétszer 10-10 Libero bélyeget , nyuszit kell visszaküldeni a különböző ajándékokért. Elsőnek egy Lamaze csörgős, rágókás teknőst kaphatsz, majd egy textil könyvecskét, végül pedig egy nyuszis kézbábot.

2008. aug. 15. 18:40

Szia Hanna0707!


A Libero pelusokon található nyuszikat ajándékokra lehet beváltani. Menj fel a libero.hu-ra, ott többet is megtudsz.

Én is gyűjtöttem. Pár hete kaptuk meg az utolsó ajándékot.

2008. aug. 15. 18:33
Libero és Pempers pelusok zacskóján található nyuszi ill. maci melyet láthatóan ki kell vágni és pontok vannak rajta.Mire jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook