Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Libero ComfortFit pelenka fórum

Libero ComfortFit pelenka (beszélgetős fórum)


2009. nov. 24. 12:58
Mi is Liberót használunk,de én nem vettem észre semmi változást...
6. mkjudit (válaszként erre: 3. - Ében11)
2009. nov. 24. 12:55
Akkor én is váltani fogok.Köszi
5. ében11 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2009. nov. 24. 12:54
simán lehet hogy nem a pelus változott hanem a kisfiad és most érzékenyebb a megszokott dologra is én váltanék a helyedben egy próbát megér.jobb mintha fájna neki a piros bőre.
4. mkjudit (válaszként erre: 2. - E3e8ab07a5)
2009. nov. 24. 12:54
Én is gondoltam ilyesmire,de csak a pelenkát cseréltem,a krémeket stb.azokat nem.Vízzel legfeljebba kádban találkozik ami vezetékes,mert ivóvizunk az tisztított víz.Igaz,hogy bőrön keresztül még több méreganyag szívódik fel mint a bélcsatornán keresztül.Tanácstalan vagyok.
3. ében11 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2009. nov. 24. 12:52

igen és akkor váltanunk kellett pelust és szinte másnapra elmúlt a pirosodás a pöttyök.

mi lidl-s pelusra váltottunk a kisebb kiszerelést vettem mert úgy darabja olcsóbb és bevállt.

előtte libero volt vagy pampers de a tescosat és a dm-set is próbáltuk.

2. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2009. nov. 24. 12:50
Mi is Libero-tezt használunk születése óta, én nem vettem észre változást! Nem próbáltál valami új mosószert, popsikenőcsöt, vagy nem rosszabb esetleg a víz minősége? Azok is okozhatnak ilyen tüneteket!
2009. nov. 24. 12:45
A kisfiamnál születése óta a Libero pelenkáit használjuk.Az 5-ös méretű ComfortFit most megváltozott csomagolásban kapható és úgy vettem észre,hogy nem csak a csomagolása,hanem a minősége is megváltozott.Mióta az újat használom a kicsi combhajlata tiszta piros és rettenetesen vakarja.Más is tapasztalt már ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook