Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Libero pelenkát használók segítenétek? fórum

Libero pelenkát használók segítenétek? (tudásbázis kérdés)


15. katie_rose (válaszként erre: 13. - LedZsi)
2013. okt. 27. 18:02
Nekünk DM-es is bevált. Napi 3-4 pelus fogy. Éjszakát simán bírja mindegyik. De az is igaz,hogy a kisfiam nem egy törpevízmű. Nem iszik valami sokat :)
14. katie_rose (válaszként erre: 8. - Gabi0630)
2013. okt. 27. 18:01
Jól értetted! :)
13. LedZsi
2013. okt. 26. 22:07

Dm-es rémálom. Huggies-ben is átázott, pampersben is....

Liberot veszek 4-eset, mondjuk nekem így is átázik, van hogy csak 2-3 órát bír ki éjszaka, annyit iszik:-)

12. pmjudit (válaszként erre: 2. - Gabi0630)
2013. okt. 26. 22:06

Átcsomagolták a pelusokat, új a mintájuk.

Vékony az új csomagolású is - mi csak Liberot használunk.

2013. okt. 26. 21:43

Igen, Rossmannban van kisebb kiszerelés, és látjuk milyen.


Dm-es pelusban nagyon csúnya volt a popsija, nem volt szép a Pampersben sem igazán, a Pampers Premium Care meg egy rémálom volt. Ebből a new slim fitből 5-8 kg-os van, a sima Baby Softból 4-9 kg-os, az jó lesz, kipróbálom. Eddig tényleg nem volt baleset és gyönyörű a bőre

2013. okt. 26. 21:29

Én több típusút kipróbáltam, de a liberó vált be.

A lányomnál az illatosított, krémezett pelenkák kiütést okoztak, az olcsók, meg folytok átáztak és kevés volt 1 éjszakára még a híres pampers is.

Neki az 1-es méret kevés ideig volt jó, a 2-esből eladtam 3-4 csomaggal, mert túl sokat vettem.


Aztán váltottam a liberóra, és azóta sincs baleset, 1x volt de akkor én voltam a hibás, mert elfelejtettem sietségemben a széleit, kihajtogatni és szépen kivezette a pisit. :D

Ezerszer rugalmasabb, jobb minőségű, nem okoz kiütést, lebomló anyag, jól szellőzik és kibír 12 órát is éjjel.

Most a 4-est használjuk, de a kg feliratot figyelve, mi nekünk a 8-14 kg közti már 5,5 kg-tól tökéletesen illeszkedett!

Igaz kicsit drágább, de nekünk megérte.

A Baby Soft van, azt használjuk és teljesen elégedettek vagyunk vele, bátran ajánlom, a régi liberót nem ismerem, de ez az új verziós nekünk bejött! :) Nem olyan vastag, furcsa lehet a tapintása, de ezerszer jobb, mint a zörgő zacskószerű műanyagok. Próbáljátok ki 1 kisebb csomaggal megéri kezdetnek.

2013. okt. 26. 21:24
Szerintem nincs külön kétféle, csak bevezették, hogy vékonyabb lett, szóval szerintem mindegyik ugyanolyan, csak esetleg újabb a csomagolás és nincs rátéve, hogy slim fit, szóval mindegyik vékony :)
2013. okt. 26. 21:12
Szóval akkor ha jól értem, attól hogy nincs rá írva ez a new slim fit felirat, még vékony. Mert a fiamnál az is baj volt hogy nagyon vastag volt.
2013. okt. 26. 20:50

Szerettem a Liberobol az 1-est, és a 2-est. Majd a 3-asnál folyamatosan balesetek történtek. Kiderült kinőtte :)

Egyébként teljesen jó , nem volt púpos a kis lába közénél. Most is liberot használunk, every day-t, de azt nem lehet Mo-n kapni.

6. egypt (válaszként erre: 2. - Gabi0630)
2013. okt. 26. 20:48
A baby soft szerintem jó. Én is utáltam régen a Liberót, mert vastag volt és rugalmatlan, de szerintem pl. újszülött pelenkából (newborn) a Libero a legjobb, és a baby soft is jó volt.
5. katie_rose (válaszként erre: 2. - Gabi0630)
2013. okt. 26. 20:47

A kisfiam már a 4es méretnél tart. Arra sincs már külön ráírva,hogy slim fit de vékony és nagyon beválik nála is.

Én jobban szeretem,mint a Pampit,mert abban reggelre a gyereknek tömény pisi szaga volt mindig. (bár arra sem volt jellemző,hogy kifolyt volna bármi)

2013. okt. 26. 20:30

:)


De a szüleik remélem igen:)

2013. okt. 26. 20:28
A legtöbben, akik Libero pelenkát használnak, még nem tudnak olvasni, írni... :P
2013. okt. 26. 20:28

Sziasztok!


6 éve kisfiammal kaptam, nagyon vastag volt, kifolyt belőle minden, nem vettünk soha.


Kislányommal most megint kaptunk, Libero Baby Soft és az van ráírva hogy New Slim Fit. Ha jól értelmezem, azt jelenti, hogy vékony. Úgy néz ki nagyon bevált a pelus, de pont ilyet, lila zacskósat ezzel a new slim fit felírattal sehol nem kapni, se Dm, se Rossmann.

Csak sima Libero Baby Soft van. Akkor az vastag? Vagy mi a különbség a 2 pelenka között?

Merjek ilyen simát venni?

2013. okt. 26. 20:25
Libero pelenkát használók segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook