Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2023. jan. 29. 18:10

Sziasztok!

60-as értelmiségi hölgy vagyok. Az alábbi kulturális programok érdekelnek: színház, mozi, hangverseny, koncert, múzeumlátogatás, fesztiválok Ezenkívül utazás belföldön és külföldön, túrázás, séta, fürdőlátogatás. Szeretek olvasni, értelmes témákról beszélgetni, sütni, főzni. Szeretnék barátokra, levelezőtársakra lelni. Előre is köszönöm, ha írsz!

tildiko58@freemail.hu

1737. stvn
2023. jan. 15. 08:23

Sziasztok!

Levelezőtársat keresek, email, postai. Bármiről.

Én 41 éves vagyok, Gyöngyöshalászon élek. Van két gyermekem, akik nem velem élnek. Szeretek olvasni, zenét hallgatni, filmet-sorozatot nézni, kertészkedni. Szoktunk kirándulni, kerékpározni.


(visontai.istvan@gmail.com)

1736. tiboor (válaszként erre: 1713. - Nelli5)
2023. jan. 14. 14:50
Szia ha gondolod : lovag1971@citromail.hu üdv: Tibor
2023. jan. 2. 23:02

Sziasztok! Eszter vagyok, gimnazista. Szeretek olvasni, filmet nézni és zenét hallgatni. Egy pozitív, derülátó embernek gondolom magam. Olyan korban hozzám közel álló levelezőtársat/barátot keresek akivel filmeket, sorozatokat tudunk boncolgatni vagy csak sztorizgatni, megosztani egymással a napunkat. A bennem élő romantikus énem ragaszkodna a papír alapú levelezéshez, de tudok ebből engedni.

Ha esetleg lenne kedved írni, örömmel válaszolok. Szép Napot Neked! ✨❤️

1734. Rena 31
2022. dec. 28. 22:22

Sziasztok! A nevem Renáta 32 éves vagyok Sajószentpéteren lakok a férjemmel és a 3 éves kisfiammal. Levelezni szeretnék postai úton olyanokkal akikkel igaz barátság köthető. Szabadidőmben szeretek filmeket/sorozatokat nézni, kirándulni, sétálni, zenét hallgatni, olvasni, verseket írni.

Elérhetőségem: simonolarnyikrenata@freemail.hu

1733. Bolyhi (válaszként erre: 1726. - Probaszerencse)
2022. dec. 26. 19:01

Szia!

Szeretnék többet tudni rólad,ha lehet!

1732. Brabax
2022. dec. 17. 20:19
Sziasztok! 50 éves férfi vagyok.Szeretnék új ismeretségeket kötni és új barátokat szerezni.Női levelezőtársakat keresek. Remélem sikerült valaki kíváncsiságát fel keltenem,ha igen.akkor írj nekem! Email-címem: kovilaci100@gmail.com
1731. dorotyen (válaszként erre: 1726. - Probaszerencse)
2022. dec. 13. 23:19
És veled is nagyon szívesen beszélgetek :-)
1730. dorotyen (válaszként erre: 1729. - De82bd5a12)
2022. dec. 13. 23:16
Szia! Tetszett a kiírás. Én egy picit fiatalabb, házas nő vagyok. Érdekelnek a témáid.
2022. dec. 1. 16:07

Sziasztok!


33 éves férfi vagyok, levelezőtársat keresek. Rengeteg téma érdekel, beszélgethetünk elvontabb dolgokról is, de könnyedebbekre szintén vevő vagyok.

Érdekel a filozófia, a spiritualitás (ami alatt nem a new age irányzatait kell érteni), szívesen túrázok, kerékpározok, igénylem a mozgást. Emellett az egyik kedvenc időtöltésem az olvasás. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj.

1728. Iringo2 (válaszként erre: 1727. - Yeti70)
2022. nov. 30. 20:55

Részemről is elmondható.


Köszönöm, hogy elköszöntél és nem csak elmentél:)

1727. yeti70
2022. nov. 29. 19:46

Őszinte, karakán jellemű,

művelt, egyenes embert ismerhettem meg a személyedben,

megtiszteltetés volt olvasni a soraidat :)

2022. nov. 24. 04:09

Közelebb vagyok a 70-hez, mint a 60-hoz, de végülis ez csak egy szám :-)

Fiatalos gondolkodású, házasságban élő nő vagyok, nem társat, hanem barátnőt keresek, akivel nem csak receptekről és betegségekről lehet beszélgetni :-)

Sok minden érdekel, talán csak egy dolgot kivéve, a politikát.

Van egy csodás hobbim, ebből kifolyólag sok ismerősöm, de ezek felületes kapcsolatok - hiányzik egy olyan ember, akivel kölcsönösen meg tudjuk beszélni az örömeinket, gondjainkat.

Ebben a korban már nagyon nehéz barátnőt találni, de talán nem lehetetlen, én mindenesetre optimista vagok :-)

Ha neked is hiányzik az életedből egy őszinte baráti kapcsolat, írj bátran, kortól függetlenül!

2022. nov. 19. 20:16

Sziasztok!


Szívesen leveleznék, verset kedvelő hölggyel.


"Arról van szó, ha te szólsz, ne lohadjunk,

de mi férfiak férfiak maradjunk

és nők a nők - szabadok, kedvesek

- s mind ember, mert az egyre kevesebb..."


Márk

1724. József69
2022. nov. 19. 12:13
Szép napot!!! Egyszerű,kedves,intelligens nővel szeretnék levelezni...elvált,52 éves pasi vagyok...ha Neked sincs kivel megosztanod örömöd,bánatod,kérlek írj!!!
1723. Iringo2
2022. nov. 17. 08:54

Szia!


Meglepő fordulat! Levelezés+

Kíváncsi vagy kit keresek?

Ha érdekel elmondom.

Y

2022. nov. 16. 21:51
Valaki szeretne csak úgy levelezni? Kor, nem és téma nem meghatározó!
1721. Kobain254 (válaszként erre: 1720. - Kobain254)
2022. nov. 2. 12:30
Ami még talán ennél is jobban zavar az a pofátlan arrogancia amit sok nő megenged magának.Pl elkezdi megmagyarázni hogy igazából nem is ő tünt el hetekre hanem én :D
1720. Kobain254 (válaszként erre: 1702. - F6e17c1dbe)
2022. nov. 2. 12:26
Sajnos ennyit tud emberileg a legtöbb.Én ha nem kapok egy kérdésre választ és látom hogy látta nem írok többet amíg nem jön válasz(persze írhatnék és utána ilyen baromságot kapnék időnként hogy miért kérdezek ujabbat amig nem válaszolt(miközben véletlenül se az a baja hogy pont tojt bele az ismerkedésbe).Ettől függetlenül látszik hogy szarik bele amikor napokig semmi és utána sem.Arról a kettős mércéről ne is beszéljünk hogy van egy enyhén szólva nem főnyeremény személyiségre külső is inkább kilóg a szokatlan felé.De hát nőnek születik akkor aranyos meg cuki meg ilyenek de ha férfi akkor meg kb le van szarva.
1719. f17f50db9a (válaszként erre: 1673. - Levendula1979)
2022. okt. 30. 20:51

Szia!


Én leveleznék Veled, ha van kedved hozzá.

2022. okt. 11. 00:16

Akad itt valaki, aki el tudja képzelni milyen egy hagyományos levelezés? Miért igyekszünk belemászni egymás privát vagy intim szférájába? Én egy hagyományos értelemben vett beszélgetőtársra levelező partnerre vágyok! A kora és neme nem mérvadó.

Én kecskeméti 62 éves egyedülálló férfi vagyok.

taurus9600511@gmail.com

1717. Ria1985
2022. okt. 7. 22:24
Sziasztok. Nem tudom te hogy vagy vele, de én úszok az őszi hangulatban. A nap még bekukucskàl az ablakon a rozsdavörös falevelek közül, de már kapar a torkom reggelente az éjszakai hideg levegőtől. Én is, mint itt sokan, néha nagyon magányos vagyok, és így negyven felé számadàsokat tartok, vajon mennyi még az annyi, mit értem el és még milyen céljaim vannak. Fiatalon még néha kiszaladnak a kezeink közül ez értékes kapcsolatok. Nem vesszük észre, hogy ki az igazi kincs, aztán már késő. De amíg vagyunk és lélegzünk, újrakezdhetjük. Kizárólag nők levelét várom.
2022. okt. 5. 16:47
Sziasztok!!!Én egy félig meddig megnem értett "zseni" vagyok...Na nem sajnáltatni akarom magam, de esetleg van itt a balaton közelében ügyvéd vagy üzletember, aki csiszolatlan gyémántot keres és még levelező társat is, azokkal szìvesen társalognék.A helyesìrásom ne zavarjon meg, dìszgráfiás vagyok...Vègzetségem doktori fokozat, de nagyon távol vagyok attól hogy ebben dolgozam.Részleteket szívesen megosztok akiknek felkelltettem az érdeklődését.Megtiszteltél hogy elolvastad!🙃😉
1715. Nelli5 (válaszként erre: 1692. - Monca76)
2022. szept. 25. 08:47

Szia!



Nem tudom, hogy aktuális-e a levelező társ keresés?



44 éves nő vagyok. Egy kornak. Nekem 2 gyermekem van. Munkám és időhiány miatt úgy alakult hogy baráti társaság nem igazán lett az életembe, akikkel tudnék beszélgetni.


Válaszadásra este tudok csak időt szánni kb 19.00 óra után.


Szeretnék én is barátkozni email-en keresztül is.



Ha igy érdekes lehet számodra, írj.



Üdvözlettel


Nelli

1714. Misa maci (válaszként erre: 1713. - Nelli5)
2022. szept. 22. 10:43

Kedves Nelli!

Én nagyon szívesen levelezek veled ha úgy gondolod.Ha írsz

nekem,100% hogy válaszolok és máris levelezhetünk.Erre a

címre írj légyszi':mexico1968@freemail.hu

1713. Nelli5 (válaszként erre: 1700. - Kókusz83)
2022. szept. 22. 08:26

Szia!


Nem tudom, hogy aktuális-e a levelező társ keresés?


44 éves nő vagyok. 2 gyermekem van. Munkám és időhiány miatt úgy alakult hogy baráti társaság nem igazán lett az életembe, akikkel tudnék beszélgetni.

Válaszadásra este tudok csak időt szánni kb 19.00 óra után.

Szeretnék én is barátkozni email-en keresztül is.


Ha igy érdekes lehet számodra, írj.


Üdvözlettel

Nelli

2022. szept. 20. 14:47
Mi?
1711. Misa maci
2022. szept. 20. 14:35

Én semmi mást nem szeretnék,csak levelezni.Bárki írhat nekem,aki a grenoble-i illetve a mexikóvárosi olimpia,tehát

1968 után született.Semmi mást nem kérek az illetőtől,csak

azt hogy vegye komolyan a levelezést és tényleg akarjon

levelezni.Legyen lelkes,írjon nekem mindig szorgalmasan,

legyen mondanivalója és ami talán a legfontosabb:ne hagyja

abba szó nélkül.Mert annál rosszabb nincs mint amikor csak

úgy eltűnik,felszívódik valaki se szó se beszéd.1,2,3 vagy akárhány levél után egyszer csak nem ír többé.Ezt ne

tegyük!Legyünk egymáshoz őszinték és korrektek,jó!?Ha nem

akar valamiért többé írni vagy nem tud akkor azt is írja

meg!Ennyit kérnék mindössze.Ha esetleg valaki szeretne

kézzel levelet írni papíron annak külön örülnék,mert az

az igazi amikor az ember kezébe veszi a borítékot amit

kapott,amit csak neki írtak.Szóval aki szintén erre vágyik annak én 1000 örömmel adom meg a címemet és 100 %-

ig biztos lehet benne hogy örülni fogok a levelének.Az

elektronikus cím ahová legelőször is várom a leveleket a

következő:mexico1968@freemail.hu

1710. Frézia1112 (válaszként erre: 1703. - Saoirse9980)
2022. szept. 4. 17:14
Igen, pontosan erre gondoltam én is. Aki ennyire kiköti a kort, a nemet, és még hangsúlyozza, hogy ő egyedülálló, az 100 százalék, hogy nem pusztán barátkozni akár. Amivel nincs is semmi gond,de akkor vállalja ezt föl, mert vannak akik tényleg csak levelezni, barátkozni szeretnének, és ebből később csak problémák lehetnek. Ez pedig amit írsz annyira jellemző, hogy ha megtudják, hogy párkapcsolatban élsz, rögtön felszívódnak, pedig, ha valóban a barátkozás lenne a cél, ez nem lehetne akadály.
1709. pancsi2020 (válaszként erre: 1669. - Pancsi2020)
2022. aug. 30. 11:55
Szép napot mindenkinek! nos ha valakinek vankedve egy pesti 40 éves vak csajszival postán levelezni akkor bátran írjon privát üzenetet s megbeszéljük a részletet. Szeretek jönni-menni nevetni kreatívkodni beszélgetni, vagy csak úgy lenni. mindig azt mondják hogy nálam történik valami.Kitartás s jó nézelődést mindenkinek.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook