Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Levegőnyelés fórum

Levegőnyelés (beszélgetős fórum)


8. Bri* (válaszként erre: 7. - Mokuskas)
2010. febr. 22. 17:42
Ajánlom neked a Kubu Play-es üveget. Nem nagyon folyik belőle, csak akkor jön jobban a lé, ha szívja a gyerkőc. Ráadásul pattintós kupakja van. Amúgy én útközben nem is szívesen itatom a gyerkőcöt, félek, hogy félrenyel.
7. Mokuskas (válaszként erre: 3. - Russodebby)
2010. febr. 22. 16:45
Igen olyan. Egyébként pohárból tud már inni, csak ebből kevesebb megy mellé, ha mondjuk rohanásban vagyunk és a gyerek meg szomjas és ha belegondolunk buszon te sem próbálkoznál meg pohárból vagy üvegből inni:)
6. Bri*
2010. febr. 22. 11:29
A 16 hónapos kisfiam iszik pohárból, csőrös pohárból, AVENT-es varázsitatótóból, sima üvegből, szóval mindenből, amihez hozzáfér... :) Időnként kiönti, de ez vele jár.
5. russodebby (válaszként erre: 4. - Giga455)
2010. febr. 22. 11:19
Útközben szeretné ezt használni. :)
2010. febr. 22. 08:07
Miért nem pohárból itatod?? Mi is iszunk ilyen kupakosból, de csak ha utcán vagyunk, én sem szeretem, mert csak úgy dől belőle az ital. Itthon az én 19 hónapos kisfiam teljesen egyedül iszik pohárból minden probléma nélkül, cseppmentesen. :)
2010. febr. 21. 23:09

Szia!

A kisfiam (15és fél hónapos) a Jana féle pici baba vízes üvegből iszik. Nála ilyen gond nincsen,csak kiönti mindig.


Milyen a kupak? Az a fajta amit fel kell húzni amikor inni akarunk?

2010. febr. 21. 23:05

Nem kérdezed ezt a három évet komolyan? :)

Van amelyik csecsemő abból iszik már 5-6 hónaposan,és újszülöttkortól pohárból.

2010. febr. 21. 23:01

Fiam most tölti be a 3. életévét és próbálom útközbeni ivásra sport kupakos verzióra átszoktatni. A probléma csak az, hogy úgy fest sok levegőt nyel ivás közben ami lefekvéskor feszíti a mellkasát és nem kis munka

árán tudunk megszabadulni tőle.

Kérdésem az, hogy a sportkupakos megoldás korai neki vagy csak a gyakorlatlansággal függ össze a dolog esetleg alkatilag nem jó neki?!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook