Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Letört fognál szerinted az inlay betét vagy a korona a megfelelőbb? fórum

Letört fognál szerinted az inlay betét vagy a korona a megfelelőbb? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 20. 21:47
Kérdezd ismerőseidet melyik fogorvost ajánják. Vagy menj be egy jó fogtechnikára, és mivel úgy is több fogorvossal dolgoznak így meg tudod kérdezni ők melyiket ajánják. De valószínűleg akkor meg ők fogják csinálni a pótlást, úgyhogy nem árt ha jó fogtechnikát választasz :D
2014. júl. 16. 11:14
Igen, sok orvos van a környéken, és legalább annyira nehéz is eldönteni, melyikhez forduljunk. Sok olyannal találkoztam már, aki szerintem valamelyik piacon vette a diplomáját, ráadásul gyakran nagyon bunkók is a magyarokkal (az osztrákokat sokszor kávéval kínálják, beszélgetnek velük, a magyarnak meg összecseszik a munkát és még lekezelőek is).
2014. júl. 16. 11:02
A pótolandó fogfelszín nagyságától és formájától függ. Fogorvos.
2014. júl. 16. 10:49
Rágóknál inlay, koronákoz az egész fogat lecsiszolják. De igen itt hiába kérdezed főleg, hogy nem mi látjuk hogyan és mennyire tört le. Ezzel úgy is fogorvoshoz kell menni, majd ő megnézi és elmondja mi a legjobb.
2014. júl. 16. 09:34

Majd a fogtechnikusod segít eldönteni!

Azt hiszem,nincs jelentősége annak,hogy szerintünk melyik a legmegfelelőbb!

4. emagdi (válaszként erre: 2. - Adry1992)
2014. júl. 16. 09:31

hát.. ha valahol sok fogászat van, akkor az a régió ott az osztrák határhoz közel :))

szerintem tuti találsz fogorvost, és majd ő megmondja hogy mit kell a fogaddal csinálni:)

2014. júl. 16. 09:26
Szerintem ezt ne itt kérdezd meg, hanem keress egy fogorvost! Mégiscsak ő a szakember
2014. júl. 16. 09:10
Ezenkívül érdeklődnék, hogy ismer-e valaki jó fogászatot Szombathelyen.
2014. júl. 16. 09:10
Letört fognál szerinted az inlay betét vagy a korona a megfelelőbb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook