Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik olyan látogató számláló, amelyik nem számolja, ha én kattintok az adatlapomra? fórum

Létezik olyan látogató számláló, amelyik nem számolja, ha én kattintok az adatlapomra? (tudásbázis kérdés)


27. féknyom (válaszként erre: 26. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 01:35
Élmény volt, jó éjt!:) Szia!
2009. márc. 22. 01:34

Szió,megyek aludni,mert leragad a szemem.

Azért ha rájössz vmire,értesíts:D.

Jó éjt.

25. Miss Angel (válaszként erre: 24. - Féknyom)
2009. márc. 22. 01:32

Miért csapna be???Ugyan....

Az elenyésző,amennyit te kattintasz az adatlapodra.

Nézd meg pl:az enyémen lévő számot.ugye nem gondolod,hogy ezer akárhányszor én nézegettem az adatlapomat:DDDDDDD.

És nekem megfelel az enyém is,de nem bírtam a kíváncsiságommal,egyáltalán van-e ilyen counter:))

24. féknyom (válaszként erre: 22. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 01:20
Hja, már akkor amikor írtam... Nem kell, mert becsap.
23. féknyom (válaszként erre: 21. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 01:19

Úgy érzed pont passzol oda?:) Meggyőztél, nem veszem ki...hehe.

A kittys, vagy kyttis izé hülyeség volt, nem láttam még olyat, csak kedveskedni akartam hö.:) Eskü!

2009. márc. 22. 01:18
Na,látom mégis levetted,ejnye-ejnye:))
21. Miss Angel (válaszként erre: 20. - Féknyom)
2009. márc. 22. 01:13

:)))))))-már tudod,ez a lényeg.

Miért veszed ki?sztem tök jó,illik oda.

Hello Kyttis??olyan is van,ne má':DD.

20. féknyom (válaszként erre: 19. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 00:59
Maradhat a tied persze, de felteheted az enyémet is, mondjuk nem egy női szín. De ha kell, megszerzem pinkben, vagy hello kittysben.:) Közben rájöttem, hogy nekem nem is kell ilyen izé, kiveszem. Az utolsó kérdésedre passzolom a választ. Úgy kérdezel, mintha én valami nagy számláló szakértő lennék.:) 1 hete azt sem tudtam mi az...
19. Miss Angel (válaszként erre: 18. - Féknyom)
2009. márc. 22. 00:53

Ez is számolja a saját kattintást?hát akkor tök mindegy,maradhat az enyém is,úgyis megszoktam már:))))

Egyébként semmi bajom vele.De remélem nem tűnik el többet,és nem kell újra feltenni,ilyenkor elölről kezdi a számlálást,0-ról:))

Már 2x történt meg,csak a helye,és alatta a myspace felirat látszott,letöröltem a kódot,újra feltöltöttem.Ez miért lehetett?

18. féknyom (válaszként erre: 17. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 00:43
Hát leírhatom én is neked lépésről-lépésre, hogy mit csinálj:) Viszont ez is számolja a saját kattintást... Csak azt nem értem, miért kellett az emil, egy fals is jó tuti. Mondjuk nem jött még semmi arra a címre. Beírtam a jelszót, alá az emilt, majd megjelent a html, ennyi. Eskü!:)
17. Miss Angel (válaszként erre: 16. - Féknyom)
2009. márc. 22. 00:36

Na ne már:)

Nekem anno leírta valaki lépésről-lépésre,mit csináljak,és tényleg jött a counter,esküszöm így volt:)

Csak aztán töröltem,mert nem tudtam,hogyan tovább...

Reklámok,nagyon hiányoznak,van belőlük így is elég:S.

2009. márc. 22. 00:32
Viszont van egy rossz hírem, nem ő kell neked... Nem küldenek semmit emilre, mármint a számlátót nem, de be kellett írni a címet, biztos majd jönnek a reklámok...eskü!:)
2009. márc. 22. 00:29
Ehe, feszítek mint pók a lucernásban, sikerült!:)
14. Miss Angel (válaszként erre: 13. - Féknyom)
2009. márc. 22. 00:26
Tényleg nem úgy kell,elküldik az e mail címedre a countert,esküszöm:D.
13. féknyom (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 00:24

:) Én sehogy nem veszem arról az oldalról, de elvileg regisztrálni kell. Meglesem éjszaka, aztán majd segítek, ha beválik. Vagy eladom neked, hehe.

Gondolom úgy viszed rá, ahogy bármelyiket, bemásolod a cuccot, osztcsá'. Na megnézem, felcsigáztál:)

12. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Féknyom)
2009. márc. 22. 00:15

Köszi,holnap megpróbálkozom vele.

Ja,és akik az andyhoppe.com-ról töltöttek le countert:hogy csináltátok?

Mert én onnan próbáltam először,és úgy veszem észre a legtöbben onnan veszitek.

De ott meg kell adni e-mail címet,elküldik a countert,és akkor mi van?Itt nálam megállt a tudomány:))Utána mit kell csinálni,hogy viszem rá az adatlapomra??

Bocsi,de elég béna vagyok az ilyesmihez:))))

11. féknyom (válaszként erre: 10. - Miss Angel)
2009. márc. 22. 00:03
Eskü!:) Mondjuk mérget nem vennék rá, de azt beszélik... Ha netán becsaplak, nem szándékos.
10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Féknyom)
2009. márc. 21. 23:59
Tényleg?mindjárt megkukkantom:)
9. féknyom (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2009. márc. 21. 23:56

Próbáld meg ezt, állítólag saját kattintást nem számol.

www.your-counter.be/szamlalo.asp

8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Féknyom)
2009. márc. 21. 23:42

Oks-DDD.Én is:D.

Egyébként nézegettem a lovemyprofilt én is,és próbáltam onnan feltölteni 1-et,ami tetszett,de hiába írtam be a kódját hibátlanul,nem akarta feltölteni sehogy.

Ez meg már 2x megbolondult,-egyszer csak látom:hopp,eltűnt.Újra fel kellett töltenem:))

7. féknyom (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2009. márc. 21. 23:36
Jaj, értettem ám, csak játszottam a tudatlant... Állítólag van tehetségem hozzá, hehe. Ha esetleg találok olyat, egyből jelzek.
6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Féknyom)
2009. márc. 21. 23:32

Hehe,dehogy...úgy értettem,ha mondjuk rákatt 1x,mert:fel akarok tölteni 1 fényképet:+1.

Ha rákattintok,mert mondjuk változtatni szeretnék a bemutatkozó szövegemen,akkor is:+1.

Még jó,hogy nem írok naplót:DDD.

5. féknyom (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2009. márc. 21. 23:28
Igen, olyan. De legalább növelem a nézettségem, hehe. A tied számolja a beállításokat? Tyű!:)
4. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Féknyom)
2009. márc. 21. 23:24

A tied is olyan?megnéztem.

Nem mintha oly sokat kattintgatnék a saját adatlapomra,de néha elkerülhetetlen a beállítások miatt:))

2009. márc. 21. 23:21

Sziasztok,ez pusztán csak kíváncsiság.

Nekem van egy counter az adatlapomon,de ha be akarok állítani vmit,fotót feltölteni,stb,mindig hozzáad 1-et a látogatók számához.

Minden counter ilyen?

2009. márc. 21. 23:19

Szia!

Majd kérem én is, köszönöm!:)

2009. márc. 21. 23:17
Létezik olyan látogató számláló, amelyik nem számolja, ha én kattintok az adatlapomra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook