Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik olyan előre szerelhető bicikliülés, amelyben egész pici babát is lehet szállítani? fórum

Létezik olyan előre szerelhető bicikliülés, amelyben egész pici babát is lehet szállítani? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 18. 00:13
2011. jún. 17. 23:44

[link]


A miénk nem ilyen volt. Körülnézek, lehet meg is van még, sosem használtuk.

13. bogbog (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2011. jún. 17. 11:35

Enissa, meg tudnád írni a babaülésed pontos nevét? Mi is szeretnénk beszerezni egyet, de ezen a blogon kívül még nem találtam semmi infót.

Köszi

12. viragh33 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2011. jún. 2. 14:54
Oh, bocsánat.. Amúgy örülök, hogy van egy ilyen fórum, mert nekem igazán nagy fejtörést okozott, hogy mit vegyünk és miért.. annyira szeretek biciklizni, s az anyaság "bezártsága" mellett akár 15 perc biciklizés a picivel már megváltásnak tűnt.. még a kezdetekben.. most már jobb a helyzet,de még mindig nem tetszik neki a saját kis háromkerekűje... az egymás mellett kerekezésre meg még várhatok egy kicsit...
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Viragh33)
2011. máj. 27. 12:00
Már 1éves a fórum,és nem a kenguru márkáról, magáról a kengururól volt szó , igazad van egyébként,nagyon fontos a biztonság.
2011. máj. 27. 05:39

Hali,

nem olvastam végig, de látom, hogy valaki a kenguru-s ülést emleget. Az egy silány másolata az eredetinek, ami nekünk van, a weeride-os kangaroo-nak.. még szép, hogy fejre esik a gyerkőc ha nincs az jól rögzítve a kerékpárra, s NEM a kormánycsőre!!! meg az öve is legalább olyan legyen,mint az autóülésese a gyereknek. Picit meg egy éves kor előtt, no jó, amikor már tartani tudja a fejét, én fel nem raknék nagy bicajra. Sisak nélkül sehová sem szabad menni!Amúgy is olyan kis törpik még. Aki kicsi babát akar biciklire tenni, az jól nézze meg, mit vesz.Virág

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2010. júl. 1. 21:03

Bocsánat, nem gondoltam 4 perc alatt írtad le a két és fél sort. Egyébként azt sem gondoltam,hogy ennyire érzékeny vagy....most azon agyalok mi a manón akadtál ki? Most komolyan mondom nem állt szándékomba megbántani,és nem is értem mitől gondolod,hogy igen. Szerintem Te vetted a fejedbe,hogy kötekedem. Azért mert valaki nem egyvéleményen van a másikkal az nem jelenti azt, hogy kötekedik. A stílusomról annyit én nem tettem rád olyan megjegyzést,mint te.


pl. 1. Nem tudsz olvasni, vagy a felfogásoddal vannak problémák? / No akkor kinek a stílusával vannak problémák? / No comment......

8. andi6020 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2010. jún. 30. 15:25

Nem tudsz olvasni, vagy a felfogásoddal vannak problémák?

1; Azt mondtam, hogy SZERINTEM nincs. Nem tudom világos-e a szó értelme.

2; Amikor én elkezdtem írni, akkor a Te hozzászólásod még sehol sem volt. 4 perc van a két hozzászólás között. Hamarabb mentetted el, így én nem is láttam. Gondolhatod, hogy nem fogom azt írni, hogy tuti nincs, azután, hogy elolvastam, hogy neked van! :S

Látom, nemigen javult a stílusod.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2010. jún. 30. 11:29
Miért mondod, hogy nincs?.... mikor előtted írtam, hogy van. Sportboltokban, kerékpár boltokban kapható. Ennyi erővel a knguru is veszélyes mert egyok ismerősöm ahogy lehajolt a gyerek fejre esett a járdaszegélyre belőle. Pi.Ca..volt. Mi a a svájcit használtuk és semmi gond nem volt , ez termék függő. Vidéken hány gyereket szállítanak így. szerencsére még nem hallottam, hogy baleset származott volna belőle.
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Carolll)
2010. jún. 30. 11:23
Ilyenről még nem is hallottam. Mondjuk én nem is használnám. Gondold el, taknyolsz egyet, a baba meg még védekezni (normálisan esni) sem tud. A helyzeted miatt viszont nem irigyellek, megértem, hogy miért keresed a megoldásokat.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Carolll)
2010. jún. 30. 11:20
Szerintem nincs, és ha nincs annak jó oka van. Maga az ülés (ha lenne) nagyon nagy,( és nehéz) lenne ahhoz, hogy a bicaj elejére tedd. El sem igazán férne, hiszen majdnem feküdnie kell benne a babának. Ki kellene bekkelned ezt a pár hónapot. :-(
4. carolll (válaszként erre: 2. - 204b456479)
2010. jún. 30. 11:19

Igazad van, de itt, ahol lakunk annyira falusias a légkör, hogy nem sok autó van. A legközelebbi bolt viszont pont olyan távolságban van, hogy babakocsival már kicsit messze van.

Én olyan ülésre gondoltam, ami autós babaüléshez hasonlít, férfi bicikli első vázára erősíthető, bele tudom kötni biztonsági övvel, így nem tud kiesni. A kocsiban nagyon jól elvan a lányom, babakocsiban is szeret nézegetni. Ha előttem van és kvázi kicsit fekvő helyzetben, arra gondoltam rövid távon tudnám így szállítani.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Carolll)
2010. jún. 30. 11:16
Van, nekem konkrétan vadiúj. Mire használatba került volna kinőtte a kislány. Rendesen ötpontosan belehet kötni a babát bele, akár egy babahordozóba.
2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Carolll)
2010. jún. 30. 11:10
Szia! Szerintem balesetveszélyes egy ilyen pici babával utazni biciklível, mivel nem tudja tartani magát, max van ilyen baba utánfutó, de annyi hülye autós van, sose tudhatod, hogy Te tekersz mondjuk át egy zebrán, és nem-e jön 120al egy őrült, és sodorja el a babát mögüled. Tapasztalatból mondom, csak az Én esetemben engem sodortak el és gyalogosan, pedig nem szabálytalankodtam, nem kívánom senkinek, főleg nem egy picibabának. Várd meg szerintem míg tartani tudja magát.
2010. jún. 30. 11:07
A kislányom most 5 hónapos és sajnos a férjem jár folyamatosan az autóval. Így mi nem nagyon tudunk kimozdulni, maximum busszal,de az elég körülményes. Jó lenne, ha létezne olyan biciklis ülés, amelyet esetleg meg lehet kicsit dönteni, hogy az olyan babáknak is jó legyen, akik még nem tudnak ülni. Valaki hallott ilyenről? A neten rákerestem, de nem igazán találtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook