Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik külön gyermek hajbalzsam? fórum

Létezik külön gyermek hajbalzsam? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 9. 11:31
Vannak kifésülő hajspray-k gyerekeknek, ezek illatosak is és a gubancokat szépen kiszedik. Ezt nedves és száraz hajra is lehet hasznáni, nem kell kiöblíteni. Én felnőttként is ilyet használok még a balszamon kívül, mert hosszú hajam van és a vége még balzsamozással is képes összecsomósodni fésülésnél, így hajmosás után, mikor még vizesen fésülöm a hajam, ha szükséges, akkor befújom ilyennel a hajam végét. És extra fincsi narancs illatú és fényes lesz a hajam tőle, nagyon szeretem.
7. Ekka
2009. febr. 9. 09:54
Hajbalzsamot még nem láttam. Max. sampon+hajbalzsam együtt ill. van gyermek hajkifésülő. A baba termékek polcán megtalálod. Mi is kifésülőt használunk, szerintem jó.
6. correct (válaszként erre: 2. - Panka78)
2009. febr. 9. 08:33
Inkább 5-6 év felett de minek? Olyan rossz az állapota? a Baba kisgyermek könnymentes sampon nagyon jó, ha ragaszkodsz valamihez akkor szerintem a Golf az afféle, amit 2-3 évesnek már lehet, a 7 gyógynövényes, de szerintem kérdezd meg a háziorvost a lehetséges bármikről :)
2009. febr. 9. 08:13
Puha? AZ én lányom haja nagyon kezelhetetlen. Göndör és erős szálú!
2009. febr. 9. 08:06

biztos van, de minek?

Olyan kis puha finom még a hajuk, minek tönkre tenni?

2009. febr. 9. 07:59
Létezik. Bár nem is értem, hogy egy 2-3 éves gyereknek minek hajbalzsam, mert tök finom, puha a hajuk... Végülis, azt sem értem, a kutyáknak minkek kölni :DDD
2009. febr. 9. 07:52

Gyermekeknek tudunk vásárolni hajbalzsamot v. ilyen nem létezik?

Illetve, hogy felnőtt termékeket használhatunk-e 2-3 éves gyermekeknél?

2009. febr. 9. 07:51
Létezik külön gyermek hajbalzsam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook