Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik Bp-en olyan állami kórház, melynek gyermekágyas részlegére legalább az apuka bemehet látogatni? fórum

Létezik Bp-en olyan állami kórház, melynek gyermekágyas részlegére legalább az apuka bemehet látogatni? (tudásbázis kérdés)


26. Léna79 (válaszként erre: 25. - 4c1a787e8f)
2015. jan. 30. 11:52

Otthonszülés? Kizárt.....


Racionális embernek tartom magam.Mind a szülés, mind pedig a gyermekágyas időszak alatt.Szóval engem az alternatív vonal nem vonz.


Így marad vagy a magán, vagy állami,amivel addig küzdök,amíg VIP szobát nem kapok... ;)

Velem még a csecsemősöknek sem küzdeniük,ha nem az alternatív vonalat követik. ;)

2015. jan. 30. 11:15

Otthonszülés?

Születésházak?


Esetleg a Szt Imre, egyágyas, vagy épp a VIP részleg?

Az egyágyasra, pláne császárosoknál hallgatólagosan beleegyeznek, hogy beslisszanjon apuka..


Egyébként meg saját felelősségre akár aznap is haza lehet menni.

24. Léna79 (válaszként erre: 23. - Kriszta773)
2015. jan. 30. 05:45
Sajnos abban a kórházban már nincs szülészet. :( Az orvosom a terhesgondozást végigcsinálja velem,de már nem kísér szüléseket. Ha még "szülesztene",akkor természetesen lenyelném az adott kórház protolkollját,mert ebben a dokiban maximálisan megbízom, vele még egy putriba is elmennék szülni,de így elég nehéz....Úgyhogy ezért nézelődöm inkább kórház fronton.
23. kriszta773 (válaszként erre: 17. - Léna79)
2015. jan. 29. 18:15

szerintem senki nem úgy állt hozzá, hogy nem fogadja el a te vágyadat :) csak amennyi előnye van, annyi hátránya is lehet

egyébként biztos meg lehet kérdezni a kórházakat, írsz egy e-mailt, és az a legbiztosabb válasz, mert attól, hogy x éve lehetett valahol, még nem biztos, hogy nem változtattak azóta rajta


bár őszintén szólva én az orvosomhoz és a kórházához ragaszkodnék, mert mégiscsak fontosabb a biztonság, bizalom, de te tudod :)

22. Léna79 (válaszként erre: 21. - Ubi pretium)
2015. jan. 29. 17:52
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy :)
21. ubi pretium (válaszként erre: 18. - Léna79)
2015. jan. 29. 17:26

Én ott szültem anno a fiamat,ennek lassan 17 éve,és imádtam ott mindenkit,csupa kedvesség áradt minden egyes ott dolgozóból.Idén is ott fogok szülni.Szeretem azt a kórházat,pedig nem csak jó emlékek kötnek hozzá.

Kívánom,hogy találd meg a neked,nektek legmegfelelőbb kórházat :)

20. Léna79 (válaszként erre: 19. - Zebracsikó)
2015. jan. 29. 14:56
Tudom milyen... Már van egy nagylányom.És érdekes módon akkoriban simán működött egy 4 ágyas kórteremben a látogatás.... Senkinél nem volt banzáj...
19. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Léna79)
2015. jan. 29. 12:49

fordítsd meg a helyzetet: te szoptatsz, a szomszéd ágyon fekvő anyukához meg bejön a férje, bátyja...


lehet, hogy Neked erre van igényed, de ezt leginkább egy egyágyasban illendő érvényesíteni- szerintem

18. Léna79 (válaszként erre: 14. - Ubi pretium)
2015. jan. 29. 05:43
Köszönöm, tudom. Sajnos nem vagyok kompatibilis a kórház szemléletével. Kedvesbarátnőm szült ott, és azt hiszem kihagyom.
2015. jan. 29. 05:42

Köszönöm a hozzászólásokat!


Viszont én arra voltam kíváncsi,hogy melyik intézményben lehet a kórterembe is látogatót fogadni (legalább apuka,tesó). Én elfogadom,ha más másként gondolkozik,de illik azt is elfogadni,ha valakinek van erre igénye. ;)

16. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Lomita)
2015. jan. 28. 21:22
attól még, mert betartják a látogatási időt, cipelhetnek be vírusokat. azért manapság már ritka, hogy túl sok időt kéne bent tölteni a kórházban, ki lehet bírni annyit, pláne a baba és mama egészsége érdekében :)
15. 4c1a787e8f (válaszként erre: 13. - Lomita)
2015. jan. 28. 19:56

Csak te boldog tudatlanságban nem tudtad, hogy aki esetleg bejött a másik ágyon fekvő kismamához, tegnap még hasmenéssel küzködött..


Én már a negyediket szültem, láttam már karón varjút, és 10 éve figyelem, hogyan állnak a témához az emberek. Ha ő már épp jól van, el se tudja képzelni, hogy még 3-4 napig fertőz. Igen, valóban szigorúan betarttatták a látogatást, de akkor is egy légtérben tartózkodott a baba, akit kivittél apának a folyosóra, és a kitudja milyen látogatók... Hidd el, nem véletlenül nem engedik ezt más kórházakban általában.


De örülök, hogy neked ez jól alakult, nagy bajt én se tapasztaltam ott egyébként..


Csak én már feküdtem két hetes csecsmővel tüdőgyulladással kórházban..

2015. jan. 28. 19:06

István kórház ilyen :) A vajúdásnál,szülésnél is végig ott lehet apuka,az osztályon meg szinte egész nap bejöhet.Zárás este 8-kor van.

Van fizetős szoba is,de szerintem az hülyeség.Nekem tökéletes a 4-5 szobás sok babás szoba is :)

13. lomita (válaszként erre: 12. - 4c1a787e8f)
2015. jan. 28. 14:33

Nálunk nem így volt. A látogatási rendet szigorúan betartatták, ha vége volt már cikázott is a biztonsági őr és szépen távozásra intett mindenkit.

A szobába nekem csak a párom kértem be néha, a szobatársak beengedték. Ha pont szoptattak és mégsem akkor sem volt probléma. Betegek meg eleve nem jöttek egyikünkhöz sem, nemhogy a kórterembe.

Sajnálom ha neked rossz tapasztalataid voltak, én jó élményekkel jöttem haza.

12. 4c1a787e8f (válaszként erre: 8. - Lomita)
2015. jan. 14. 19:15

Így van. Utáltam is miatta!


Simán bejönnek hányósan, fosósan influenzásan az emberek, nem veszik komolyan a dolgokat, ezt tapasztaltam..

Pláne téli időszakban nagyon gáz. Te meg ott ülsz a pici babáddal, mert nem tudsz mást tenni.


No ezért végül nem is ott szültem, inkább ne jöjjenek.

11. Léna79 (válaszként erre: 10. - Zsuzska2007)
2015. jan. 14. 15:55
Köszönöm szépen! :)
2015. jan. 14. 14:53

Szt. János kórház!B

bárki bemehet,nem csak az apuka!!

9. Léna79 (válaszként erre: 8. - Lomita)
2015. jan. 7. 08:02
Köszönöm szépen :)
2015. jan. 6. 14:59
Az Uzsokiban a folyosón történik a látogatás, bár szigorú rendben. Szobatárs jóindulatától függően akárki be is mehet. De itt is van fizetős szoba.
7. Léna79 (válaszként erre: 6. - Orsi1971)
2015. jan. 6. 08:07
Köszönöm szépen!
2015. jan. 5. 19:08
István kórház.
2015. jan. 5. 16:11

Állami VIP szobát az ember vagy megkapja vagy nem.Ez a baj.


Róbert kórház, na igen. Mit adjak el? :)

4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2015. jan. 5. 15:21
ja, ez magán, bocs!
2015. jan. 5. 15:21
Róbert Klinika, apuka ott is aludhat
2015. jan. 5. 14:15
Margit kórház alapítványi szobái,de azok fizetősek-8-10 ezer/éj
2015. jan. 5. 12:45

Sziasztok!


Létezik Bp-en olyan állami kórház,melynek gyermekágyas részlegére legalább az apuka bemehet látogatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook