Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezhet olyan, hogy nem túl keveset, hanem túl sokat mozog a pocaklakó? fórum

Létezhet olyan, hogy nem túl keveset, hanem túl sokat mozog a pocaklakó? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 3. 18:28
Nekem is ilyen a kiscsaj odabent, meg sem áll, folyamatos a pakolás, bulizás:) De nem bánom, imádom, örülök, h érzem,h elemében van!!!
2010. jún. 3. 14:06
Nekem is ilyen volt a legkisebb gyermekem!:-)Néha azt hittem,hogy megfogja inditani a szülést,mert olyan erőseket rúgott és nyomta magát,hogy fájt!:-)A végén a szivhang vizsgálatnál volt,hogy egy órát ott kellett ülnöm,mert a úgy mocorgott!:)A szülésznőm megis jegyezte,hogy jó lesz ha kint is ilyen lesz,mert akkor nem fogok unatkozni és igyis lett!:-)Már 19hónapos de egy percig nem tud megülni!:-)
2010. jún. 2. 17:48
Köszi, nem is merek belegondolni mit fog "idekint" művelni, persze imádom én is, csoda mennyit tud "dolgozni"!! Kíváncsi vagyok milyen érzés lesz, ha még 2szer 3szor ekkora lesz......
2010. jún. 2. 14:39
Hogyne létezne, tüneti kezelés gyanánt javaslom a kávé megvonást, csodát tesz.. ;-)
2010. jún. 2. 14:32

Szia!

Nálam ugyanez van, mindig mondom is, hogy hiperaktív a kiscsaj :) Én most a 35. hétben járok, de szinte meg sem áll, sőt rendszeresen éjszaka is "játszanom kell" vele. Néha már fáj amiket csinál, de akkor is imádom. Az orvos azt mondta, hogy ez nem baj, de lehet, hogy ha megszületik akkor is ilyen kis örökmozgó lesz.

3. quenn (válaszként erre: 1. - Mannalány)
2010. jún. 2. 09:07

Szia


Kisebbik fiam dettó ugyanez volt. Nem akarlak elkeseríteni, de rengeteg bajom volt a CTG-k során, nem tudták bemérni :)

Ja és babának ugyanilyen eleven, örökmozgó lassan 1 éves lesz már a kislegény.

2010. jún. 1. 22:00
A második terhességem volt ilyen.Néha az utcán meg kellett állnom,annyira taposott bennem a kislegény.Azt hittem ott szülök meg.Semmi gond nem volt vele,ma már 9 éves nagyfiú! :)
2010. jún. 1. 19:59
Nem akarok nevetségesnek tűnni, de mivel első babámat várom, jól jönne egy kis megnyugtatás... így a 29. héten nagyon sokat mozog, kis túlzással állíthatom, meg sem áll, csak késő este. Kinyomja magát, hatalmasakat rúg, fészkelődik....stb. Néha csak ijedten nézem miket művel, csak kárt ne tegyen magában, hogy fog így meghízni, ha ilyen nyughatatlan?...Lehet ez átmeneti csak,vagy az idő hat rá így...vagy? Kérlek írjatok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook