Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 márciusra/áprilisra várt pocaklakók fórum

2010 márciusra/áprilisra várt pocaklakók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
388. Dinus82
2010. ápr. 10. 09:09

Sziasztok!

Hát a kívánságlista valóban elég találó. Én is hasonlókról fantáziáltam a végén. :) Ma 5 hetes a csajszim. Visszagondolva nem volt olyan rossz pocakosnak lenni, de még annál is jobb, hogy már köztünk van a hercegnőnk. :)

387. ad04b33206 (válaszként erre: 384. - Kocska)
2010. ápr. 9. 19:11

igen, nagyon jo vegre a regi önmagam lenni - ha nem is teljesen :)

en marcius 24-en delutan 3 ora 36 perckor szabadultam meg edes kis 3870 grammos es 53 centis terhemtöl :)

386. Orsa 33 (válaszként erre: 384. - Kocska)
2010. ápr. 9. 17:12

háát igen...

mintha az én kívánság listámat látnám :).

De lassan minden "rendeződik".Holnapra vagyok kiírva,(igaz,volt már márc. 26.,ápr. 5. is),de

legkésőbb hétfőn kezemben foghatom a baby-t :)))!

Nem húzhatja tovább...most azt mondom egy kicsit elég volt,de életem legszebb 10 hónapja is egyben.

385. Kocska
2010. ápr. 8. 23:22

Gratulálok a kint lévő babáknak!

És sok energiát az első 6-8héthez, a regenerálódáshoz, aztán még többet a folytatáshoz :)

384. Kocska (válaszként erre: 374. - Poncsi83)
2010. ápr. 8. 23:21

Jelentem , én is ilyen voltam:)

Elegem volt, legfőképpen magamból:)

És vagyunk még nagyon sokan a tavaly áprilisiaktól,akiknek ilyen idős terhesen már minden baja volt. Sőt olyan kívánságaink is, hogy most hogy elővettük az akkor közös kívánság listánkat sírva nevettünk magunkon:)

Ugye pl:

az enyém:újra látni a lábam közét:)))

Többieké: hason feküdni, egyedül kényelmesen fürdeni, kifulladás nélkül cipőt húzni, úgy elmosogatni,h. ne legyen tiszta víz a póló alja, illetve ez a főzésnél,h. ne legyen teli az étlappal, ne csak a férjek papucsát használni, inni valami piát végre.....stb.stb...

383. ad04b33206 (válaszként erre: 381. - Magil)
2010. márc. 21. 11:49
Gratulalok!
2010. márc. 21. 11:24

Magil!


Gratulálok és jó egészséget kívánok.

381. Magil
2010. márc. 21. 10:27
Nekem 13-án megszületett 3400 grammal és 51 cm-vel :) Gyönyörű kislány :)
2010. márc. 10. 08:21

hat sajnalom hogy ez a forum nem nagyon jött be.

Azert van valaki akinek mar kivül van a babaja? :)

379. 3b676c1175 (válaszként erre: 376. - ROR28)
2010. febr. 14. 11:23
Sziasztok!Valóban nem kell, a héten mondta a szülésznő, hogy január 1el változott, nekünk is elég az eredetit bemutatni majd a kórházban.
378. ROR28
2010. febr. 14. 10:33
Köszi szépen, majd megkérdezem!
377. Magil
2010. febr. 13. 16:53
Nekem azt mondta a helyi anyakönyvvezető, hogy 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell, de mivel mi ugyanabban a kerületben házasodtunk, ahol a baba születik, ezért nekünk nem kell, majd megnézik a saját nyilvántartásukban. Szerintem helyfüggő a dolog, kérdezd meg a baba születési helye szerinti anyakönyvvezetőt, az a biztos.
376. ROR28
2010. febr. 13. 12:38

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy hallottatok-e arról, hogy ez év januártól, már nem kell 30 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat? Én tegnap voltam az anyakönyvvezetőnél és azt mondta, hogy elég a régi és a baba születési területén az illetékes anyakönyvező, majd lekéri a központi rendszerből a friss házasságit. Sajnos a neten sehol nem találtam erre vonatkozó információt. Ti hallottatok erről?

375. ad04b33206 (válaszként erre: 374. - Poncsi83)
2010. febr. 3. 14:10

en az vagyok. Mondjuk nekem közrejatszik hogy van melle egy 20 honapos nagyon elven fiam a ki nagyon lefaraszt. Melle dolgozok meg /igaz hogy mar csak ezen a heten aztan vege/ es a többi mar csak hab a tortan. (fözes, mosas, takaritas, stb es nulla segitseg) Szoval egyre nehezebben viselem mind a terhesseget, mind a környezetem. mindenre robbani tudnek de igyekszem uralkodni magamon. muszaj :)


Viszont elsö gyereknel nem volt ilyen. Ugyan az volt a szitu mint most, csak egy gyerekkel kevesebb ami valljuk be, sokat szamit. :))

2010. febr. 1. 18:22

34 hetes terhes vagyok.

Más is ilyen ingerlékeny, letört és fáradt (volt) ennyi idős terhesen?

Ugy erzem magam mint akin atment egy uthenger. Nincs semmihez sem kedvem, faj a gyomrom, alig eszem, mert nem vagyok ehes. Allando hanyingerrel kuzod (emelygek) es nagyon ingerult vagyok, vizesedek.

Azt hiszem elkezdodtek a joslofajasaim is. Faj a csipom, a szemeremcsontom, a baba allandoan rugkapal...nem tudom hogy bent marad a megadott idejig vagy elobb jon...elso babas vagyok. De, hogy oszinte legyek teljesen ki vagyok.

Kerlek osszatok meg velem a tapasztalatotokat... Remelem nem csak en viselem ilyen nagyon rosszul.

Koszonom szepen a segitseget.

373. beata21bea (válaszként erre: 372. - Ad04b33206)
2009. nov. 2. 14:39
hát igen... azért az csak furcsább a kívülállók szemében is... de oda se neki! valami majd csak lesz a kis rucikkal... eladod vkinek...
2009. nov. 2. 13:13
egyebkent ugy kb 3. gyerek utan szoktak mondani hogy miert ne jarhatna egy fiu rozsaszinben? :D
371. ad04b33206 (válaszként erre: 370. - Beata21bea)
2009. nov. 2. 13:12
na jo, de ezek nagyon fiusak. Mert egy kek kis gatya vagy ilyesmi elmegy. de ezek kimondottan fiusak, söt, nemelyiken olyan a felirat is hogy fiura utal...
2009. nov. 2. 13:11
a fiús ruhát egy lányra könnyebben ráadod, mint fordítva :))
2009. nov. 2. 11:27

sziasztok,

nalunk is esete van föleg meccs. De ez normalis, hiszen akkor vagyunk mi is nyugiban, ekkor tudunk a leginkabb figyelni ra, persze hogy ilyenkor erezzük a leginkabb. Majd lesz egy jobb is :D

en ma voltam uh-n es közölte a dokim hogy most meg 90% hogy kislany...meg jo hogy mar vettem egy csomo fiuruhat :D Legközelebb december közepen megyek 3D-s felvetelre, addig meg izgulunk hogy csak megis összejön az egy fiu egy lany tema :)

368. beata21bea (válaszként erre: 367. - Magil)
2009. nov. 2. 10:38
Sziasztok! Már én is érzem a mocorgást, főleg persze este, mikor nyugi van és aludnék.... Na, már kezdjük az éjszakázást, jól nézünk ki... Nov. 9-én ismét uh-ra kell menni a kórházba. De miért? Nektek is? 18. héten voltam, a 20.-on ismét kell menni. Minden értékem jó volt.. Mitől lehet ez??
367. Magil
2009. okt. 22. 17:32
Sziasztok! Bea, gratulálok a 70% lányhoz :) Már én sem vagyok olyan biztos benne, hogy lányom lesz, mert igazából semmit nem láttunk a lába között az ultrahangon, és olvastam, hogy attól még lehet fiú. Majd legközelebb kiderül. Nekem a héten megmozdult a babám, rögtön elsőre olyat rugott belém a kisasszony/legényke, hogy azt hittem először, valami bajom történt, de rájöttem, hogy nem :) Azóta ekkorát nem rúgott, de éreztem többször a mozgását. Ideje volt, így a 19. héten :) Többiek?
2009. okt. 22. 13:28
sziasztok! Megvolt a 4d. Minden adat jó, kornak megfelelő méretek és 60-70%, hogy lány. Ti hogy álltok?
2009. okt. 16. 11:45
hétfőn megyünk maszek alapon 4d-re, 17. betöltött hét lesz, majd beszámolok, remélem, mindenki jól van... jelentkezzetek!!
2009. okt. 14. 09:50
hat lanyok nem vagytok valami nagy dumasok! azt hittem ez is majd egy jo kis anyukas forum lesz:(
363. Dinus82
2009. okt. 9. 07:19

Sziasztok!

Gratulálok a kislányhoz. Szép nevet választottatok.

Én hétfőn voltam genetikai UH-n, de nem akarta megmutatni nekünk a kis titokzatos, mit rejteget. A doki szerint inkább lány, mint fiú, de ez így elég tág fogalom. :)

4D-re mi is a 26. hét körül szeretnénk menni.


A mocorgást még sajnos nem érzem. Múlt héten pár napig mintha éreztem volna, de bizonytalan vagyok. Azóta meg semmi. Azt hiszem hasonló helyzetben vagyok, mint Dóra az első babájával. Már nagyon várom, hogy érezzem. Nekem is első falon tapadt meg a lepény, meg van mellé egy kis túlsúlyom is, szóval még várhatok.

362. Magil
2009. okt. 8. 21:11
Hát igen, mi is gondolkodtunk, hogy mikor menjünk, de már annyira kíváncsiak voltunk a nemére, meg úgy egyáltalán rá, hogy elmentünk most, és most ez akkora élmény volt, hogy lehet, hogy megyünk még egyszer a 26-28. héten. Mondjuk nálunk első baba, nagyon be vagyunk sózva mindketten, nem bírunk a kíváncsiságunkkal :)
361. ad04b33206 (válaszként erre: 360. - Magil)
2009. okt. 8. 20:32

En Timoval 17 hetesen ereztem valamit, aztan majd 1 honapig semmit. Tisztara kesz voltam hogy mar mindenki magyarazza a mozgast, en meg semmit nem erzek. most mas. Dehat ugye tudom hogy mit kell mar erezni. Ikreknel is tuti mas, hiszen kettö birkozik egyszerre :)


Szerinem a Lia szep nev, es aranyos is egy lanynak. Nem tul kirivo, nem extrem, es ha amugy is hosszu a vezeteknevetek akkor tökeletes.


En majd egy honap mulva megyek a következö ultrahangra, es babamozit, többimenzios felvetellel meg majd csak a 26-28. het körül akarok csinalni. Ilyenkor a legidealisabb. Ahhoz meg csoda kene hogy lannya valtozzon addig...szeritnem :)

360. Magil
2009. okt. 8. 20:18

Sziasztok!

Na, nekem még nem durrognak a bubik, csak érzem, hogy történik ott valami, azt mondjuk meg tudom mondani, hogy mikor van fent a baba, és mikor alszik, de még csak ennyi. Mondjuk nekem elöl tapad a lepény, azt mondják, akkor később lehet érezni.

Voltunk a 4D-n, nagyon jó volt, szopta az ujját a babónk és törökülésben ült, még mosolygott is ránk :) És azt mondták, 99%, hogy lány, nem nagyon akarta megmutatni magát, keresztbe tette a lábait meg odalógatta a köldökzsinórt, de volt egy pillanat, amikor látszott, hogy nem látszik semmi :) Örülök, én végig lányt éreztem :) Liának fogjuk hívni, mert hosszú a vezetéknevünk.

359. Bernkie (válaszként erre: 358. - Ad04b33206)
2009. okt. 4. 20:04

Nekem is durrognak a bubik a pocakomban:))))

Nálunk a fiúk konkrétan megmutatták magukat,és azt mondta a doki,hogy nem tudja mik lesznek,de biztos,hogy nem lányok:)))))

Aztán mondta,hogy 100%-ra látja,hogy fiúk lesznek:)))

De tőlem bármik lehetnek,csak egészségesek legyenek:))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook