Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

94. gota (válaszként erre: 92. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 20:58
Igen, de azért van abban valami, amit a többiek írtak. Megértem, hogy ki kellett adnod magadból, de a második fele kicsit durvára sikerült...
93. gota (válaszként erre: 90. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 20:57

Huh, azt sem szerettem. :)

De tényleg a Nagyikám fogalmazta meg szerintem a legjobban az emberek ezzel kapcsolatos érzéseit.

Tudod, van az a vicc, hogy nem várom meg, hogy kötelező legyen... :)

92. 00a194caf9 (válaszként erre: 89. - Demeeri)
2011. máj. 4. 20:57
Egyébként a cikkem vége nem mindenkinek szólt, csak egy bizonyos rétegnek üzentem benne. Tehát nem mindenkinek.
91. gota (válaszként erre: 87. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 20:56
Én most itt adok neked egy pontot. Ha nem fogadod el, hogy így él valaki, nem kötelező. Habár nekem semmi gondom a melegekkel, de az a helyzet, (market ne sértődj meg!!!), hogy egy kicsit az az ember érzése, hogy kötelező "szeretni" minden meleget. Nekem pl. személy szerint nem azért van gondom mondjuk az egyik kollégámmal, mert meleg, hanem azért, mert nem csinálja meg a munkáját, és nekem kell dolgoznom helyette.
90. 00a194caf9 (válaszként erre: 86. - Gota)
2011. máj. 4. 20:55
Igen! A felvonulásról meg annyit még, hogy ott volt a Budpest Parádé, ahogy nyilvánosan du*tak a kamionon. Szerintem ez ugyan az a kategória!
89. demeeri (válaszként erre: 81. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 20:55
Ezt nem kellett volna ide írnod.Mindenkinek joga van leírni a gondolatait ide.Ami sérti a közvéleményt,azt Hoxa úgyis kiszüri.Ebben a cikkben nincs semmi,ami másokat heccelne,ahogy te írod.
88. 00a194caf9 (válaszként erre: 87. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 20:54
Igazad van, nincs is gond a véleményeddel, nem baj, ha kifejtetted. Te igy látod.
87. belladonna3 (válaszként erre: 74. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 20:52

Kedves általában az emberek olvasni járnak a fórumokra,és véleményt nyilvánítani.

Akik pedig írnak,nyilván azért(normál esetben)mert kíváncsiak a mások véleményére,akár negatív,akár pozitív.Nekem nincs problémám a boldogságommal,ilyet pedig idétlebség egy ilyen fórumban írni,hogy törődjek má a saját dolgommal!Ha mindenki azzal törődne,pl;Te is,akkor senki szóra sem méltatná ezt a fórumot.... Kritizálni és a véleményét kimondani mindenkinek joga van,elvégre szólásszabadság van nemdebár?

86. gota (válaszként erre: 77. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 20:50

Igen, ebben teljesen igazad van.A meleg nőket mindig is sokkal könnyebben fogadta el a társadalom, mint a meleg férfiakat.

És szerintem tényleg ezek a felvonulások sok embert inkább negatív irányban befolyásoltak, mert sokan úgy gondolják, hogy akár hetero-, akár homoszexuális valaki, az az ő dolga, nem kell ezzel hivalkodni. (By Nagymamám. :)Neki aztán ami a szívén, az a száján. :))

85. demeeri (válaszként erre: 75. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 20:50
Na ez igaz.Megint igazad van.
84. 00a194caf9 (válaszként erre: 74. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 20:49
Igazad van!
83. 00a194caf9 (válaszként erre: 81. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 20:49
Nem járok tüntetésekre, és nem mutogatom magam. A szex és psziché rovatban meg sokan teregetik a magánéletüket, nekem miért ne lehetne? :)
82. 00a194caf9 (válaszként erre: 78. - Gota)
2011. máj. 4. 20:46
Igazad van! Jártam pszichologushoz is (nem ez ügyben), ő is ezt mondta. Vannak, akik jobban hajlamosabbak erre, mások pedig nem. Egyébként Ő azt mondta, hogy jó úton járok, és ritkán hall ilyen kiegyensúlyozott kapcsolatról, ahol ennyire támogatják és szeretik egymást. Ez tőle nagyon jól esett, hiszen minden nap emberekkel foglalkozik, és valószinüleg tudja, hogy miről beszél. :)
81. belladonna3 (válaszként erre: 73. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 20:46

Oké de szerinted kit érdekel?

Amit Te és a hozzád hasonlók produkálnak,egyszerű

lázítás,nem fértek a bőrötökbe,élvezitek hogy másokat ezzel heccelni tudtok. :D

Akik valóban olyanok,azok nem tüntetnek,de te viszketsz és mutogatod magad,Vajon nem magánügy bárkinek is a hova tartozása??Ha igen,akkor minek teregeted közprédára?Mert ettől lesz színes a világ?

2011. máj. 4. 20:45

"Róla mindig is tudtam, hogy leszbikus. És ő tudta, hogy én a férfiakat szeretem. Találkáink nem is randik voltak, csak nagyon jól, és kellemesen eltöltött közös órák. Két jó barátnő kellemes időtöltése.

Minél több ideje ismertük egymást, annál tovább, és annál többször voltunk együtt, sétáltunk, kirándultunk, moziba jártunk. Hatalmasakat beszélgettünk. Iszonyatosan jól éreztem vele magam, repült az idő."

Szerintem ha a kezdetben így gondolkodott akkor már felvállalta ezt az utat.

(Tőlem) Hozzáértőbb emberek Ceizel Nagy hibájának róják fel h egyszer megemlítette h talán a homoszexuális beállítottságú emberek genetikailag is eltérnek a többiektől, ez nem igaz szerintük! Nevelés (netán megrontás (Létezik!)) környezeti hatások, kíváncsiság, és a saját választás vezeti az embert egyik vagy másik irányba! Gyermekeinket ezért is féltjük a pedofilok mellett a homoszexuálisoktól annyira, mert nem szerenénk ha a homoszexualitást pl. a tuti-orgazmus netovábbjaként mutatnák be (harc a következő generáció egészséges lelki-fejlődéséért!) Ne hozzanak túl korán döntéseket stb.



KINEK MIÉRT NINCS - TÖBB - GYEREKE?


Okok, indokok - álindokok és ürügyek

szervi meddőség

nem termékenyítő hím ivarsejt

kioperált méh

kasztrált férfi

impotenssé tett férfi

homoszexuális férfu

leszbikus nő

szingli, vénlány kifut a korból

agglegény ideológia

cölibátus

a hivatással hozott áldozat

lelki meddőség - nagy akarás

sikertelen lombikbébi

válogatós örökbefogadó

lakáshiány

létbizonytalanság

félted az alakod, a szépséged

nem hiszed, hogy lesz még Föld

erre a világra nem szülsz

nem találod meg a párod

állami vagy önkéntes sterilizálás

nős ember a szeretőd

abortusz követketmények

volt már egy halvaszülés

első gyereked "szörny"

első gyereked korán meghalt

első-egyetlen gereked kényezteted

az első gyerekkel az apa magadra hagy

nem vagy biztos a párodban

rettegsz a szüléstől

félsz az elszegényedéstől

kisgyermekekhez vonzódsz...

félsz a felelősségtől

nem érzed magad érettnek

stb. stb.


*


Mért nem jó József Attilával barkochbázni?

Mert mindig csak a mamára gondol.

2011. máj. 4. 20:44

Ami nem hétköznapi, az mindig kivált az emberekből véleményt, és a vélemény eloszlik. Nem lehet elvárni hogy minden ember elfogadja, hogy azonos nemű vonzódik egymáshoz. Ezt nektek kell tudni elfogadni, tudni kezelni a kellemetlen helyzeteket. Dühöt nem érdemes kiengedni, mert valahol meg kell értened, hogy sosem lesz egy a nézet!

Ha boldog vagy, az a lenyeg! Ha te elfogadtad igy magad, akkor másokkal ne foglalkozz, ne harcoljon mert nincs értelme, mindenkit sosem fogsz tudni meggyőzni!:)

Sok boldogságot;)

78. gota (válaszként erre: 58. - Arrival)
2011. máj. 4. 20:44

Bocsi, de szerinted pl a biszexuálisok is "genetikailag vannak erre kódolva"?

Én azzal értek egyet, aki azt írta, hogy ez egy széles skálán mozog, mert vannak olyanok, akik ezt is, azt is kipróbálják, és valójában nem a nem szerint keresik a párjukat, hanem a személyiség alapján. Nálam valahol itt bukik meg ez a gén dolog...

Nem kötekedni akarok, egyszerűen érdekel, hogy mit gondolsz erről...

77. 00a194caf9 (válaszként erre: 52. - Bcb6de9272)
2011. máj. 4. 20:43

Én nem szeretem a felvonulásokat, nem is mennék el rá. Egyszerűen nem érdekel! Egyébként azt hiszem ennek pszichologiai vonatkozásai lehetnek. Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek...


Sajnos vannak fiú ismerőseim, ők nem vállalhatják ezt el semennyire, mert megverik őket. Volt arra precedens, hogy meleg helyen verték el őket azért, mert olyanok, amilyenek.

2011. máj. 4. 20:41

Én egyáltalán nem ítéllek el, azokat tartom szánalmasnak, akiknek jobb dolguk sincs, mint hogy mások felett ítélkezzenek.

Sajnos az emberek többsége képtelen elfogadni azt, ami eltér az általuk megszokottól, de ez csak őket minősíti. Annyit sem érdemelnek, hogy figyelmet fordíts rájuk.

Neked és a párodnak pedig kívánok sok boldogságot!

75. 00a194caf9 (válaszként erre: 64. - Demeeri)
2011. máj. 4. 20:40

Őszintén szólva nem tudom hogy van ez! Tudtommal nem voltak bennem soha leszbikus hajlamok. De ezek szerint mégis vannak!


Szerintem nem az számit, hogy kinek mi van a lába között. Legalábbis nálam talán nem. Ha Vele úgy találkozom, hogy férfi, akkor is kell.

74. KisFarkas83 (válaszként erre: 70. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 20:40
Ha szeretsz megbotránkozni,szíved joga,tegyed... De nem gondolom hogy fegyvert tartottak a fejedhez hogy márpedig ezt muszáj elolvasnod... Ez egy történet volt... Nem kötelez semmire,ahogy véleménnyilvánításra sem... Te is törődhetnél a saját dolgoddal,keresd meg a boldogságod,akkor nem lenne időd másokat irigyelni-kritizálni....
73. 00a194caf9 (válaszként erre: 70. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 20:38

A szándékom az volt, hogy megmutassam, nem minden fekete és fehér. És igen, üzentem a gyűlölködőknek, mert van belőle pár.


Köszi, de nem vagyok perverz! :) És nem nincs ló jó a szamár is, mert megtaláltam magamnak a legnagyobb lovat, ami létezhetett! :)

72. 00a194caf9 (válaszként erre: 61. - Binky)
2011. máj. 4. 20:36
Ezt nem is lehet igy kijelenteni. Ha ennek vége lenne (ne adj isten), akkor nem biztos, hogy nőt keresnék... Az sem biztos, hogy férfit... :) De az biztos, hogy nehezen találnék magamnak férfi partnert...
71. 00a194caf9 (válaszként erre: 63. - CheshireCat)
2011. máj. 4. 20:34

Akinek nem inge, ne vegye magára. :) Én nem azt mondtam, hogy amiben én élek, az példa értékű, és követendő, mert nem az! És természetes, hogy az emberekben más van kódolva.


Azért csak 1 hónapja, mert akkor költöztünk össze, és valószinüleg akkor tudatosult benne, hogy komoly kapcsolatról van szó.


Köszönöm, de a boldogságot próbálom inkább fenntartani és megőrizni a barátnőm oldalán. :)

2011. máj. 4. 20:30

Ennek a cikknek nem sok értelme van,nem tudtam rájönni hogy tulajdonképpen mi is a szándéka a cikk írójának ezzel a "hivalkodással",ha csak az nem,hogy tüntet.Már előre le akarja seperni a színről azokat,akik nem értenek egyet.Na de miért is kéne mindenkinek egyet érteni az új divattal?

Ha nincs ló,jó a szamár is,nekem ez jött le.

Aki befürdik a pasiknál,feltétlen a saját nemében kell megtalálja az "igazit?" Még szerencse hogy nem pet rajongó... :S

69. 00a194caf9 (válaszként erre: 55. - Vekvik)
2011. máj. 4. 20:29
Engem szemény szerint nem piszkál senki. Olvasgattam itt egy erről szóló fórumot, ahol rengeteg szörnyűséget irtak egy párna, és ezért irtam le a sztorimat...
68. 00a194caf9 (válaszként erre: 65. - Szücsi)
2011. máj. 4. 20:27
Sajnálom, ha igy érzed, egyáltalán nem volt célom vagdalkozni... Csupán reagáltam az innen-onnan kapott, hallott véleményekre!
67. CheshireCat (válaszként erre: 65. - Szücsi)
2011. máj. 4. 20:09
pontosan ezt éreztem énis :)
66. Szücsi (válaszként erre: 56. - Ujlany)
2011. máj. 4. 20:09
nem olvastam végig a hozzászólásokat, de úgy látom, nem csak én éreztem úgy ahogyan leírtam...
2011. máj. 4. 20:07

Sajnálom, hogy az elején őszinte elbeszélő, kedves írásod később periodikusan vagdalkozásba, támadó hangulatúba ment át, holott az olvasók véleményét még meg sem hallgattad...

Nekem is volt közvetlen munkatársam, aki leszbikus kapcsolatban élt. Nem ítéltem és most sem ítélem el. Bántott az elbeszélésedben nekem - mint olvasónak - szegezett vádaskodásod...

Sok boldogságot kívánok Nektek minden előítélet nélkül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook