Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

154. gota (válaszként erre: 140. - Kingi7)
2011. máj. 4. 22:22

Rendben, értem azt, amit mondani akarsz. Te nem akarsz az árral együtt úszni, nem akarsz együtt bégetni a "nyájjal". (Már elnézést a hasonlatért.)

És én abban tényleg egyetértek, hogy ha valaki nem ért egyet ezekkel a dolgokkal, akkor fellép az egyesek egyenlőbbek a többieknél effektus.

De én azt mondom, hogy maguk az általánosítások, az előítéletek azok, amik nem helyesek.

Ahogy pl. azt írod, hogy a párod jó szőrös, mert te azt szereted. Én meg azt szeretem a páromban, hogy hála Istennek nem szőrös sem a mellkasa, sem a háta. :)

Nem kell mindenkinek ugyanazt szeretni. :)

2011. máj. 4. 22:22
belegondoltam... De csak az jut eszembe mikor a két saját mellem összeér a Kedves nagy markai között... :P
152. kingi7
2011. máj. 4. 22:21
Na megyek tényleg, további szép estét...
151. kingi7 (válaszként erre: 150. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 22:20
Most gondolj bele, amikor 2 női mell összeér...
150. KisFarkas83 (válaszként erre: 148. - Kingi7)
2011. máj. 4. 22:19
Nemkösssz... Nekem kell az a husika... :DDD
149. Erzsi.. (válaszként erre: 138. - Mazsi-drazsi)
2011. máj. 4. 22:18
Nem értem mit kell abban tisztelni, ha valaki reklámozza a másságát. Szerintem nagyon nem jó példa, a gyerekekre nézve. Mikor még csak ismerkednek a világgal, és azt kell nekik látniuk, hol két nő, vagy két férfi ölelkezik és arról igyekeznek meggyőzni a társadalmat velük minden oké. Tegyék ezt csendben, minden cécó nélkül, és eszükbe ne jusson gyereket nevelni. Engem nem érdekel ha nem erőszakoskodnak azzal, hogy ők egy normális család. Mert lehetnek szerető párok, de vajon egy gyermek egy ilyen helyen kinek mondja majd azt, hogy apuka, vagy anyuka ????
148. kingi7 (válaszként erre: 147. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 22:17
Ajánlhatok esetleg női szolgáltatásokat? :DDD
147. KisFarkas83 (válaszként erre: 144. - Kingi7)
2011. máj. 4. 22:15
lehet azért vagyok ilyen frusztrált és kötekedős mert még 2 hetet kell várnom hogy apa masszív izmos férfitestéhez simulhassak?! Még egyszer elnézést ha valakit megbántottam...
146. belladonna3 (válaszként erre: 134. - Kingi7)
2011. máj. 4. 22:15
Jaj ez a kérdés csillagos ötös!! :D
2011. máj. 4. 22:09

Én nem ítéllek el!


Légy boldog, ahogy tudsz!

144. kingi7
2011. máj. 4. 22:09
Na jó éjt, megyek mert vár életem párja-aki férfi- és imádom, mert nagy és erős mackó, aki jó szőrös :) engem valahogy ez hoz lázba :)
143. belladonna3 (válaszként erre: 141. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 22:09

Ha olyan intelligens volnál, el tudnád fogadni hogy létezik más is a te normáidon kívül... Akinek meg nem inge,nem veszi magára...


Ebbe nagyon beletrafáltál!

Mint mondottam,nem haragszom...

Peace!

142. kingi7 (válaszként erre: 138. - Mazsi-drazsi)
2011. máj. 4. 22:06
Vagy belepusztul, hogy nem lesz unokája... érdekes, kérdeztem vagy 2 szer a gyermekekről, nem írt. Én inkább olyan divatleszbinek érzem kedves market-ünket.
141. KisFarkas83 (válaszként erre: 132. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 22:05
Akkor ki sérteget kit? Szerintem bocsánatot kértem, én ezzel le is zártam a dolgot... Sokra tartom magam, de nem veled szemben hanem veled ellentétben.... Ha olyan intelligens volnál, el tudnád fogadni hogy létezik más is a te normáidon kívül... Akinek meg nem inge,nem veszi magára... Pont.
140. kingi7 (válaszként erre: 137. - Gota)
2011. máj. 4. 22:04

Hát azt nem tudom elképzelni, hogy egy 60 kilós nő nekiáll játszóházat csinálni :DDD bocsika :DDD Jó érzés és elönti s zívűnket a büszkeség, a párunk meg vigyorog mint a vadalma és reklámozza, hogy ő csinálta.

Értem, hogy el kell fogadni, de miért kell a meleg büszkeség napját elviselni? Undorító!!! Amikor a hetero büszkeség napját akarták megcsinálni, nem engedték! Rasszizmus!

139. kingi7 (válaszként erre: 131. - Gota)
2011. máj. 4. 22:00

Arra is :) Manapság a lényeg, hogy egy család megéljen én is van amikor többet keresek,mint a párom, van amikor ő.. a lényeg, hogy ketten húzzuk a szekeret :) Van a "kisebbség", nos szerintem az sem elfogadott téma :) vajon miért? :D

Az, hogy mi a norma, van egy tartomány, amiben mozoghatsz, de az, hogy nő-nővel, férfi-férfival az igen kívűl esik.

Gondolj bele, amikor 2 szőrős férfitest összeér, no meg a szexre brrrrr. :S

138. mazsi-drazsi (válaszként erre: 133. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 22:00

Szia Market.

Tisztelem hogy felvállalod a kapcsolatodat és remélem Apukád majd megbékél idővel.

Én az "élni és élni hagyni" híve vagyok, ami ez esetben szerintem teljesen igaz.

Legyél nagyon boldog!!!

137. gota (válaszként erre: 134. - Kingi7)
2011. máj. 4. 21:59
Ebben is van valami, amit te írsz. Én pl. imádom azt a férjemben, hogy bármit meg tud csinálni. Valahogy biztonságot ad. És büszke vagyok rá, mikor mondjuk ő saját maga csinálta meg a gyereknek a játszóteret. De azt be kell látnunk, hogy ez nem mindenkinek fontos. El kell fogadnunk, hogy vannak olyanok, akik ezt máshogy látják. Vagyis nem kell... Mert ugye szólásszabadság van, és ez nem csak a melegekre, hanem a melegek ellenzőire is vonatkozik.
136. norci10 (válaszként erre: 109. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:57

Szerintem igenis divatot csinálnak belőle a hivalkodó,magamutogató csitrik "Te még nem voltál csajjal?" című lenéző kérdésükkel. Még nem vagyok olyan korú,hogy ne forognék tinik között és ne hallanám megnyilvánulásaikat.

A lányaim valóban nem járnak kocsmába,de lehet,hogy fognak,hiszen itt nemigen van más szórakozási lehetőség,ami önmagában nem is lenne gond,hiszen ott is lehetNE kulturáltan szórakozni,biliárdozni,stb...

Most még csak a nagyobbik(11) "érdekelt" a témában.Sokat beszélgetünk-sokmindenről. Már 8 évesen tudta,hogy mi a különbség a homoszexuális ill. a leszbikus jelentése között,mert rossz információval jött haza az iskolából,én pedig gondoltam,ha már egyszer tud a dologról,akkor tudja helyesen.

Senkit nem nevelek gyűlöletre,hiszen én magam sem tudom,mit hoz még az élet. De mindig is hangoztatni fogom,hogy nem ez a természetes és nem követendő példa. Ha pedig anyaként ilyen helyzetbe kerülök,úgyis az anyai szív győz.

2011. máj. 4. 21:56

Köszönöm, hogy írtad, és olvashattam.

Nem szeretem az olyan álszent állásfoglalást, hogy a homoszexualitás született, genetikusan meghatározott "adottság" Mindig is tudtam, vagy sejtettem, hogy ez ma már társadalmi következmény is lehet: kipróbálom azonos neművel, belesodródok, stb. Nincs ebben olyan kizárólagos szerepe a genetikának. S ha nem álszent módon közelítenék meg, s nyomnák le a torkunkon, hogy szegény meleg, nem tehet róla, akkor a hozzáállás is más volna.

134. kingi7 (válaszként erre: 128. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:55

Mitől vagy mellette nő? Hisz ő is az.

Én is eléggé sokoldalú és gyakorlatias vagyok, szerelek, festek, minden ilyesmiés mégsem tudok mindent megcsinálni... de nem ugyan az, amikor a párom szereli az autót, védelmet, oltalmat ad, vagy amikor jön a betörő és nem én megyek ki mint nő, hanem egy FÉRFI. Vagy ha fel kell ásni a kertet, vagy egy döglött kutyát kell eltakarítani...stb rengeteg ilyen élethelyzet van ami a női mivoltokat legyezi..az kevésbbé, ha nekem kell füvet vágni... volt olyanba is részem, hogy olyan párom volt, aki egy lyukat nem tudott befúrni a falba... megőrültem!!

133. 00a194caf9 (válaszként erre: 129. - Kingi7)
2011. máj. 4. 21:53

Honnan tudod, hogy nem találkoztam igazi férfival? Lehet, hogy találkoztam, csak nem vettem észre. Csak nem értékeltem. :) Nem lehet tudni. De lehet, hogy azért, mert én egy nő mellett tudok kiteljesedni, úgy, ahogy te a párod mellett, aki férfi. Lehet, hogy az én kapcsolatom ennek ellenére is olyan harmónikus, mint a tiétek.


Ismerem a társadalmi normákat, csupán nem érdekelnek. Azért nem, mert ha egy csodásnak és példaértékűnek látszó kapcsolatban szenvedve élnék, akkor a társadalom nem jönne oda hozzám, és nem kérdezné meg, hogy boldog vagyok-e. Az már az én bajom lenne.


Nem tudom mit tegyél.

132. belladonna3 (válaszként erre: 112. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:52

De igen,meggodolatlanul vontál le tanulságot,és sértegetni akartál,holott én hozzád sem szóltam!

Te miért háborogsz azon,hogy más min háborog?

Ezen elgondolkoztál már? :D

Nehogy azt hidd egyébként hogy én háborgok,nem érdekel ki mit csinál magából ország-világ előtt,inkább sírni van kedvem a mai világ állásán,mert én még egy aránylag "normális"világban nőttem fel.Semmi okod nem volt,hogy fellépj mint a homokosok Terézanyuja,és arra sem volt okod,hogy belémköss,elvégre mindenki úgy háborog,ahogy akar.Amúgy nem haragszom,én is megnéztem az adatlapod,a látottak alapján több nem is várható el tőled. :D

131. gota (válaszként erre: 101. - Kingi7)
2011. máj. 4. 21:51

Ezt most a kövérekre írtad? ;)

Én magát az előítéleteket nem szeretem. És most mindegy, hogy pozitív, vagy negatív az előítélet. Erre a legjobb példa az egyik volt főnöknőm nyilatkozata a melegekről (nem volt egy IQ bajnok): "Minden meleg férfi nagyon vonzó, jól öltözködnek, és nagyon jó humoruk van." Hát én bizony ismerek ilyet is, olyat is! Pl. a kollégámnak, akit az előbb említettem, humora, az egy deka sincs! De ez nyilván nem azért van így, mert meleg...

Tudod, ha van rajta kalap, akkor azért, ha nincs, akkor meg azért... Mindenkiben lehet találni olyat, ami nem felel meg a fene tudja ki által kitalált társadalmi normáknak. Most akkor én szégyelljem magam, amiért én többet keresek, mint a férjem? Pedig a társadalom szerint ez nem helyes...

2011. máj. 4. 21:48
No, nekem mennem kell, mert későre jár. További szép estét nektek, köszönöm a sok pozitiv és negativ véleményt. Mindegyiket. Holnap felnézek ide.
129. kingi7 (válaszként erre: 126. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:48

Mitől jobb egy nő mint a férfi? Azt honnét tudod, hogy kerek, ha nem találkoztál igazi férfival? Tudom visszafordítod a kérdést, de én próbálom a társadalmi normákat mutatni, mert ugye most ez a téma.

A családalapításról nem esett szó.

Egyébként mit csináljak, ha meglátok 2 azonos neműt és hányingerem támad? Nagyon taszít...

128. 00a194caf9 (válaszként erre: 125. - Kingi7)
2011. máj. 4. 21:47

De mellette teljesen nő lehetek. És teljesen kiegészit mindenben. Tudom, hogy ez neked idegen, és ez nem is baj, ez a természetes!


Nem azért nem kell féri, mert az nem jó, hanem azért nem kell, mert az nem Ő! A kettő nem ugyan az.

127. KisFarkas83 (válaszként erre: 124. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:44
Fura dolog ez valóban,csak mivel a baráti körömből jócskán akadnak melegek, meg tudom különböztetni,ki vonzódik valóban a saját neméhez,és ki az aki csak azért hogy ki ne vesse a szakma,mert ő nem fashion sensitive... Nem elfogadott ebben a szakmában a hetero férfi...
126. 00a194caf9 (válaszként erre: 123. - Kingi7)
2011. máj. 4. 21:44

Gratulálok a boldogságodhoz. :) Viszont én is nagyon boldog vagyok, és az én életem is nagyon kerek vele. Miért ne lehetne az? Nem érzem ezt zsákutcának, és nem hiszem, hogy bárki is itélhetné annak, amig nem lát bele, és nem tudja, hogy pontosan hogyan is élek.


Nem kellett felállnom, mert el sem estem.

125. kingi7 (válaszként erre: 122. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:43

Nem hiszem, hogy gyűlölet lenne... szerintem hiánypótlás és sztrájkolás ha valaki ilyen irányba megy.

Én máshogy látom, nem hiszem, hogy ilyen irány lenne, miért kéne homoszexuálisnak lennie????

Mi a jó benne? Mitől jobb,mint egy férfi, aki a társad és kiegészít, aki mellett valóban nő lehetsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook