Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság fórum

Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság

42. 0f7f8f506d (válaszként erre: 41. - 72442562)
2006. jún. 30. 13:35
igaz, megértőbbek a nőknél, és rájuk lehet számítani a bajban.Én jobban becsülöm a férfi barátságokat, mert tudom, őszinték (barátilag természetesen, nem szerelmileg, az már más téma), és számíthatok rájuk, ha baj van.
2006. jún. 30. 12:46
Igen.Mért is ne.Nekem is vannak férfibarátaim,sőt néh-néha jobbak és megértöbbek a nőknél.Szerintem
40. nefis
2006. jún. 26. 12:30

Nálam nagyon működőképes dolog. Vannak olyan férfiak a közelemben, akik csak a barátaim, mégis számíthatok rájuk...Bármikor le tudok velük ülni beszélgetni, sörözni, kártyázni, és még sok mindent csináltunk együtt, mégsem jártam egyikükkel sem, sőt, aki kifejezetten ezért akart velem barátkozni (mármint, hogy járjak vele), az szinte egyáltalán nem járt sikerrel és előbb-utóbb megszakadt a kapcsolatom velük valamiért.

Az igazi fiúbarátaim köztött van olyan is amelyik 18 éve tart(most vagyok 22) a mai napig!!!

És ennek nagyon-nagyon örülök:)))

2006. máj. 16. 09:08
Nekem az a tapasztalatom, hogy csak barátság nincs fiú és lány között. Az egyik fél mindig többet érez a másik iránt. Nekem is sok fiú barátom volt, jó barátok voltunk, de sokszor többre is vágytam. És történt ez fordítva is.
2006. máj. 16. 08:54
Szerintem lehet barátság férfi, és nő között.Nekem is van egy fiúbarátom, akivel tök jól elbeszélgetünk, megbízok benne, igazi jó barát, de semmi többet nem érzek iránta.Több mint 11 éve jóbarátok vagyunk, és igaz, hogy előtte jártunk, de az csak gyerekszerelem volt (10 évesek voltunk csak), aztán már barátok lettünk.
37. Droma
2006. máj. 14. 17:57
Szerintem is az őszinteségen múlik!Mert általában ha egy ismeretség kezdődik akkor az egyik fél többet akar a barátságnál,de ha az elején letisztázzák,akkor lehet belőle barátság!
2006. ápr. 29. 12:36

Együtt nőttem fel 5 fiúval, az egyik az 1évvel fiatalabb öcsém, a másik 4-gyel máig nagyon jó haverok vagyunk!!! És van ezen kívül is.

Határozottan állíthatom, hogy az őszinteségen múlik, de igenis létezik barátság a két nem között!

35. Tacus
2006. ápr. 27. 12:39
Szerintem határozottan igen! Létezik 2 nem közötti barátság.
34. 7e433abb8e (válaszként erre: 33. - Halacska)
2006. ápr. 23. 12:02

Én is hiszek benne :)

Jelenleg kettő fő is van mellettem, akik valóban igazán jó barátok és az ellenkező nemet képviselik :)


Érdekes, hogy mindkettővel volt nagyon őszinte néhány órás beszélgetés, amikor megbeszéltük a kapcsolatot. Jellegét stb. :)

2006. ápr. 23. 11:51
Igen van férfi és nő között barátság!
32. 7e433abb8e (válaszként erre: 31. - 93a74b44ea)
2006. ápr. 23. 11:14
Lehet...minden lehet :)
31. 93a74b44ea (válaszként erre: 30. - 7e433abb8e)
2006. ápr. 23. 09:48

Én abban sem hiszek, hogy ha nem volt előtte szex, akkor esetleg nem indul be egyik félnél se semmi. Szerintem valamelyikük egy idő után többre fog vágyni. Ha nem is érzelmekre, de szexre mindenképpen.

Ja, ez persze az az eset, amikor nem élnek mással párkapcsolatban.

2006. ápr. 22. 00:51

Mindenkit emlékeztetnék egy bizonyos mondatra:

"legyünk inkább barátok"


...ami valójában egy illedelmes tiplivétel, magyarul fogalmazva ki vagy rúgva... :)

Nem ezekről a barátságokról van szó...

De szerintem csak akkor működik a barátság férfi és nő között, ha nem volt szexuális kapcsolat.

Én nem hiszek abban, hogy az egyik félnél ne indulna be valami mélyebb érzelmi reakció...egy esetleges szex után.

...vagy két szex után :)


Öhhöm.

29. zikzik (válaszként erre: 27. - Mothertiger)
2006. ápr. 21. 18:53
Néha nehéz megállni! Velem egyszer fordult elő ilyen kísértés, de erős(ek) voltam(tunk). Az ilyen dramaturgiai pillanatok után az ember elszégyenli magát, s ekkor pár hétre kissé megroggyan az a barátság.
28. Zsibi
2006. márc. 27. 13:01

Én többször csalódtam ebben a témában.

Szerettem volna igazi barátságot, de aztán mindig kiderült, hogy a másik fél, nem csak jóbari akar lenni (...még ha azt is mondta az elején).

De ami kési, nem múlik... :)

27. mothertiger (válaszként erre: 1. - Veronitas)
2006. márc. 24. 20:53
Már kisgyerekkorom óta fiúkkal barátkoztam inkább.Mindig jobb programokat,játékokat találtak ki,mint a lányok.Ivaréretten is inkább a fiúkat gyűjtöttem magam köré;vegyesen volt köztük lelkizős és partnerjelölt egyaránt.Életem egyik baklövéseként lefeküdtem szerelmi bánatomban az egyikkel,egy évig nem szóltunk egymáshoz,aztán ismét az egyik legjobb barátaim közé tartozott.Most is vannak olyan haverjaim,akik soha,semmilyen körülmények között se kezdenének velem és fordítva.A párom mondjuk havernak indult,majd udvarolni kezdett.A barátság furcsa dolog.Egy nap valami történik:úgy fordul feléd vagy úgy süt rá a fény,olyan szögben látod az arcát,hogy elindul benned valami.Az éremnek két oldala van,lehet,hogy ez sohasem történik meg.Tehát ez egy olyan kérdés,mint hogy melyik volt előbb:a tyúk,vagy a tojás...?
2006. márc. 24. 16:45
Szerintem ilyen hosszútávon nem létezik!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006. márc. 20. 09:52

Brékó G.

Brékó :DD

24. 7e433abb8e (válaszként erre: 23. - Kisgé)
2006. márc. 20. 09:50

Na?

Hogy-hogy?

:))))

23. kisgé (válaszként erre: 22. - 7e433abb8e)
2006. márc. 20. 09:08
Na, nekem most is bebizonyosodott, hogy nem létezik. :))))
2006. márc. 18. 17:18
On.
2006. márc. 14. 16:39
Nah igen olyan nekem is volt hogy kiszemeltem és megismertük 1mást, csak aztán barátok lettünk... a srác végül nekem mondta h mennyire tetszik neki az a csaj, és tőlem kért tanácsot hogy mit csináljon......... :P
2006. márc. 14. 16:37
Létezhet de csak akkor hogyha egyik fél részéről sincs vonzalom a másik iránt. A baj csak az hogy a vonzalom talán ki is alakulhat idő közben...
19. 7e433abb8e (válaszként erre: 16. - Mociscsaj)
2006. márc. 7. 09:05

:)

az utolsó sorokat én is így gondolom.

megelőzte szex..."óvatosan bánni a barátsággal"

hmmm.

2006. márc. 6. 21:01

Ha már egyik oldalról van vonzalom, akkor már gázos. Nekem mindig voltak fiú bizalmas barátaim, sosem vonzódtak hozzám, mindig amolyan lelki szemetesládájuk voltam, én meg mindig beléjük szerettem.. Szar volt, de azokban az időkben imádtam szenvedni. A legjobb az volt, hogy többször is a legjobb barátnőmbe szeretett bele egy-egy ilyen srác (gimiben is és egyetemen is), és az én tanácsaimat kérte a meghódításhoz. Namost ez úgy, hogy közben én belé vagyok zúgva, elég keserves...

Szóval csak óvatosan az ilyenekkel.

A másik probléma, ha esetleg mindkét oldalon kialakul a vonzalom, de közben van párja valamelyiküknek.. Könnyű megégni..

17. chewy
2006. márc. 4. 16:07
Mar 15 eve az egyik legjobb baratom egy srac.Mindig mindenben mellettem van,mindig mindenben szamithatunk egymasra.A felesege es az en ferjem is elfogadta a baratsagunkat.(Regebben ismerjuk egymast mint en a ferjemet vagy o a feleseget)Hosszu,ejszakakba nyulo beszelgetesek,oszinte velemenyek,aggodas,neha veszekedes,olyan mintha az ocsem lenne.meg a korhazba is jott velem amikor szulni mentem.Szoval van ilyen.Es szerencses aki atelheti.
2006. márc. 4. 13:44

Minden ketseg nelkul tudom, hogy lehet jo baratsag ferfi es no kozott. Korulbelul 5-6 evvel ezelott megismerkedtem egy sraccal, aki raadasul 10 evvel fiatalabb mint en. Nagyon jo baratok lettunk es sokat jartunk egyutt moziba, atjartunk egymas hazaba tv-t, filmet nezni, zenet hallgatni, egyutt setaltattuk a kutyainkat es jol ismertuk es kedveltuk egymas csaladjat. MI mind a ketten 100% tudtuk, hogy egyikunk sem vonzodik fizikailag a masikhoz es ezt nyiltan meg is beszletuk. Ez a srac az egyik legkozelebbi baratom a mai napig is. Sok olyat elmondunke egymasnak, amit senki massal nem beszelnenk meg szivesen es ha szukseges, kisegitjuk egymast praktikus dolgokban is. Pillanatnyilag mind a ketten boldog, hazassaggal egyenerteku kapcsolatban vagyunk, es a partnereink is jo baratok. Se az en partnerem, se az ove soha nem kerdojelezte meg soha a baratsagunkat, elfogadjak minden ketely nelkul. Soha semmilyen feltekenyseg nem merult fel bennuk.

Szerintem ha a baratsagot megelozoen szexualis kapcsolat volt ket szemely kozott, akkor nagyon ovatosan kell banni a "baratsaggal". Legtobbszor legalabb az egyik meg remenyt taplal az elozo kapcsolat irant.

15. bige
2006. márc. 4. 13:11
létezik. ezt tapasztalatból mondom. sőt, annyira fura helyzetben vagyok, hogy a barátommal szorosabb kapcsolattal kezdtük. 6 hónapig tartott, majd jóban maradtunk. gyakran találkoztunk, beszélgettünk, csináltunk programokat együtt. majd pár év elteltével valahogy mind a ketten úgy éreztük - újra együtt a helyünk. 9 hónapig tartott, és rájöttünk, hogy nekünk "csak" barátoknak szabad maradni. ..de azóta is azok vagyunk. nem próbálkozunk többet, nem gondolunk többre, és bármikor szükségünk van egymásra ott vagyunk . teljesen biztosak lehetünk benne, hogy számíthatunk a másikra. ez így sokkal többet ér, mint egy nyögve-nyelős kapcsolat
2006. márc. 3. 12:29

:))

Fordított esetben pedig, amikor a férfi nem ajánl barátságot:

"lennék még a szeretőd pozícióban tartatja magát, ergo: feltettek a polcra a befőttek közé, ínséges időkbe még jó leszel"

:)

2006. márc. 3. 12:28

Ha nem előzte meg szexuális kapcsolat!

Mert ha volt ilyen, akkor az egyik fél táplál még reményeket...és az nem a barátságról szól. Részéről.

Általában a nők ilyenek.

Elejtett beszélgetések alapján ezt a következtetést hoztam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook