Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság fórum

Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság

2006. okt. 22. 10:23
majd ma kiderül
101. shakti
2006. okt. 22. 09:10

Szerintem van!

Az Én legjobb barátom az exvőlegényem!

A mai napig meg tudunk beszélni minden.

2006. okt. 22. 08:47
nem hiszek ilyen barátságban. Az egyik munkatársamnak a barátnőjének is volt "barátja" aztán kiderült, hogy összejöttek. Férfi és nő között nincs barátság.
2006. okt. 22. 00:10

Szijjasztok!:))


Van egy srác,akit összvissz 8 napja ismerek..velem egy évfolyamba jár,de azelőtt sohasem láttam.a buszon kezdődött minden.. bevont a beszélgetésbe..aztán bejelölt wiwen,és felvett msnen.nagyon sokat beszéltünk.már suliban is.4.nap után megkérdeztem h tekinthetek-e rá úgy,mint barátra(mert pont olyan volt nekem)? erre ő: mint igazbarátra.. és csakugyan.. nagyonnagyonnagyonnagyon szeretjük egymást( van barátnője..imádják egymást:) )..megtenne bármit,ahogy én is:) ,egyszer versenyem lett volna,csak pont akkor volt a gyakorlatitanfolyam,amire jelentkeztem,és ő is..csak ő a csütörtöki napokra,én meg minden 2.szombatira(ugyanaz a tananyag)..felajánlotta,hogy helyet cserél velem..én bemegyek helyette 2 csütörtökön,ő pedig egy szombaton,pedig neki akkor meccse is lett volna.. majdnem elfogadtam:) de lelkiismeretem nem engedte..miért halasztana el egy meccset miattam?miért szúrná el a fél szombatját?:) sok ismerős féltékeny..vagy cs azt hiszik több van köztünk.pedig nincs.mindent megbeszélünk egymással... VAN férfi-női barátság..:)) (fiű és lány:$:D) .. LEGJOBB barátok lettünk!!!:D 8 nap alatt:P:) sztetek lehetséges ez?:)) nagyonnagyon szereteem:D:D még nevet is kitaláltunk egymásnak..:D meg egyszer mikor megkérdeztem h kit hívna,ha beleesne egy mély gödörbe,amiből nem lehet kimászni,úgy kezdődött a válasz,h a barátnőmet és téged,csak h ne aggódjatok...:))

úgy érzem mindent megtennék a barátságunkért:)

98. mily
2006. szept. 25. 11:59

Szerintem max. akkor ha gyerekkorban köttetett az a barátság. A későbbi időben max. jobb hijján azzá alakul, de tuti hogy valamelyik fél először mást akart.

Amúgy meg a férfiak legalább annyira pletykásak mint a nők, csak ők nem az utcán pletyóznak, meg nem is így hívják :)

97. erika5
2006. szept. 25. 11:54
Nekem is van fiú barátom és nagyon,jól kijövünk egymással..Minden titkát elmondja ahogy énis...szerintem van férfi-nöi barátság!
2006. szept. 25. 11:48
NEM!!!!!!!!!!!!!!!!
2006. szept. 24. 20:10

szerintem a férfi és a nő közötti barátság, bár az én társaságomban is van rá példa.

de az is igaz, hogy ezek a kapcsolatok a gyerek korban kezdődnek

a mai felgyorsult világban ritkán alakulnak ki mély és őszinte kapcsolatok ellenkező neműek között

2006. szept. 24. 16:04

A férfiak sokkal jobb barátok, mint a nők! Ugyanis nem rivalizálnak, nem pletykálják el a dolgaidat, nem hajtanak a pasidra-jobb esetben:)-....stb

Viszont szerintem CSAK barátság nincs! Max idősebb korban! Tapasztaltam......

93. dee (válaszként erre: 92. - Hápi)
2006. szept. 24. 15:35
Ez jóóóóóóóóóóóóóó!
92. Hápi
2006. szept. 24. 15:30
Lehet, csak elég idősnek kell lenni hozzá...:)
2006. szept. 24. 13:58
Természetesen létezik. Nekem van két fiú barátom (nos, az egyik 60 éves, a másik 52) 30-40 éves barátságok. Testvérkénz szeretm őket
90. 0186e585f7 (válaszként erre: 89. - Fcf0c655e6)
2006. szept. 14. 09:27
Ezzel én is egyet értek.Nekem is volt, van férfi barátom, akik igaz úgy lettek barátok, hogy elötte "mást" akartak, de miután rájöttek, hogy nem lehet, a legféltettebb gondolataimat is megoszthattam velük, úgy hogy az közöttünk maradt, ellenben a barátnőimmel...
89. fcf0c655e6 (válaszként erre: 85. - Be52089f0e)
2006. szept. 14. 04:32
Csatlakozom a velemenyedhez. Szerintem az igazi baratsagban a ferfibaratok jobban megbizhatoak, mint a nok...
88. Dinu
2006. szept. 3. 15:47
szerintem nem létezik, legalább is azóta nem hiszek benne, amikor 2 év után szerelmet vallott, az az ember akit a legjobb barátomnak hittem...
2006. szept. 3. 12:47
van egy srác akivel már 9éve barátok vagyunk és nap mint nap találkozunk,együtt jön velünk suliba.én hiszek benne.Meg amúgy van párom:)
2006. szept. 2. 21:54
Én nem hiszek benne, de biztos akadnak kivételek.
2006. szept. 2. 21:52
Szerintem létezik. Évekig a legjobb barátom egy fiú volt. Sőt én a fiúkkal mindig is jobban megértettem magam, mint a lányokkal.
84. Keane
2006. szept. 2. 20:34

Szerintem igen is létezik!

De ha sülve főve együtt vagy az illetővel..

lehet h beleszeretsz, v ő beléd...ez már

csak így van...vagy nem?

Mindegy de az a lényeg h igenis létezik!

2006. aug. 28. 19:09
Szerintem nem minden fekete vagy fehér. Nekem a legjobb barátom most, a volt párom. Együtt voltunk néhány évig, de aztán a férfi-nő kapcsolat átment barátságba. Igazán akkor lett nagy a barátság, amikor az exem megtalálta a jelenlegi párját. Sokan egyszerűen képtelenek elhinni, hogy jól érezzük magunkat egyűtt, mint két ember, akik valahol lelkitársak. Senkivel nem tudok úgy megbeszélni dolgokat, mint vele. Ő az első, akinek kikérem a tanácsát. Ha van valami Ő az első, aki felajánlja a segítségét. Már olyan régen ismerjük egymást, hogy szinte ki tudjuk találni a másik gondolatát. Nagyon jó, hogy van és üressebb lenne nélküle az életem. valószínüleg ritka két ember között az ilyen jellegű kapocs, mert a környezetem, sem tudja hova tenni.
82. zoja (válaszként erre: 81. - TÜBI)
2006. júl. 29. 09:37
Jé ez olyan,hogy akár én is írhattam volna.Most a legjobb " barátnőm" az apósom.
81. TÜBI
2006. júl. 29. 08:32
Régen sok barátom volt, aztán kiderült zöméről, hogy többet akartak, így szépen lemaradtak mikor férjhezmentem. Volt olyan is akit a legjobb barátomnak hittem most meg még csak nem is köszön. Így nem maradt egysem. Barátnőm sem, de ha jobban belegondolok nem is volt igazi barátnőm anno csak barátom.
2006. júl. 29. 06:05

Szerintem letezik!

Nekem a lagjobb baratom,lelkitarsam egy ferfi!

79. jéé
2006. júl. 29. 01:07

Szerintem is létezik, régebben azt gondoltam hogy kizárt...

Ma már máshogy látom .

Tapasztalat!

2006. júl. 27. 16:37
Nem hiszek benne. Lehet, hogy vannak kivételek.
77. Eve20
2006. júl. 27. 16:33
Szerintem ilyen nem létezik!
2006. júl. 27. 08:30
Egy ilyen barátságban jó ha nincs testi vonzalom,az külön öröm, ha az egyik félnek sem jön be testileg a másik! Igy a legkönnyebb megtartani a barátságot!
2006. júl. 26. 19:54
Szerintem létezik és nem is szabad elrontani egy párkapcsolattá alakulással.
2006. júl. 26. 15:20

Régen hittem benne, volt is 2 nagyon jó barátom. Az egyiknek vége lett, amikor férjhez mentem, ő maradt el, a másik sajna pár éve lecsúszott és nem tudtam segíteni neki.


Aztán volt egy baromi nagy csalódás, barátságnak indult és hmmm, visszaéltek a bizalmammal.

Azóta nem hiszek a barátságban nő és férfi között, soha többé nem akarok ilyen helyzetbe kerülni.

2006. júl. 26. 12:48
Szerintem nem létezik, mert előbb-utobb az egyiknél átalakul szerelemmé, hiszen mindent megbeszélnek, sokat vannak együtt, és teljesen megismerik egymást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook