Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság fórum

Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság

2006. nov. 29. 19:28
Szerintem is van fiú-lány barátság! Tapasztalatból tudom! Olyan számomra, mint a bátyám, bármikor számíthatunk egymásra! Szóval... Lehet, hogy ritka, de létezik!
131. PiCC
2006. nov. 29. 19:27
Hát nagyon ritka a fiú-lány közti barátság, szerintem mindig ott vibrál valahogy a levegőben a szexuális feszültség is...én személy szerint nem hiszek benne!
2006. nov. 29. 19:18

Szerintem van fiú-lány barátság.

Nekem legalábbis van egy ilyen barátom.

Egy utcában nőttünk fel,pár nap a korkülönbség köztünk.Együtt játszottunk,együtt jártunk suliba,később bulizni,mindenhová.

És a nagy napon,az esküvőmön,ő kisért a házasságközőbe,ott volt mindenhol amikor szükségem volt rá.Persze én is,ha kellett.És soha semmi nem történt köztünk.Ennek 31 éve már,mert az idén mindketten betöltöttük ezt a kort.

Hát ennyi.

2006. nov. 28. 17:14
Mert ugye mióta világ a világ izgatja az ember fantáziáját a két nem közötti különbség. Persze nem csak testi értelemben.Vajon lehet-e egyértelműen állást foglalni? vajon a természet annak idején milyen állást foglalt?
128. Danica
2006. nov. 9. 20:17
Nem tudom elképzelni.
2006. nov. 9. 11:08
nekem vannak nagyon jó férfi barátaim, akikkel igazán jól el tudok beszélgetni, és nem akarunk egymástól többet a barátságnál. mindegyikünk párkapcsolatban él, tehát nagyon jól megvagyunk baráti-haveri szinten
2006. nov. 9. 10:49
Lehet hogy van de én még nem találkoztam vele.
2006. nov. 9. 09:47
Nekem altalaban fiu barataim voltak(jelenleg nincs se baratnöm se baratom),a volt baratnöimben jo nagyokat csalodtam.Azota nem fogadtam senkit ugy a bizalmamba.Vannak ismeröseim,akikkel szivesen elmegyek egy moziba,setalni,bevasarolni,egy teat meginni,kicsit dumalni,de a bizalmasabb dolgaimba nem avatok be egyet sem ezek közül mert a regi baratnöm eljatszotta a bizalmam.
124. anngi
2006. nov. 8. 21:54
van de erzelmekkel de az ember tudja medig mennyen el akkor meg is marad igazi jo baratsagnak es talan te is o is eltud mindent mondani az eletrol es a hazasagrol meg mindenrol es fontos nagyon a lelki vigaszis mind kettonek 16 eve van egy ilyen igazi baratom de tudjatok mi az erdekes se azo felesege se az en ferjem nem tudja pedig nincs sex de jobb igy
123. wanda8
2006. nov. 8. 19:05
Én úgy gondolom létezik,nekem például a fösuliról,de a középiskolából is a fiú barátaim maradtak meg!Nem járunk össze,de telefonálunk egymásnak,tudjuk mi van a másikkal!Néha elöfordul,hogy beülünk egy kávézóba és elbeszégetünk!Sokkal öszintébbek,mint a lányok!
2006. nov. 8. 17:46
Nekem kéne egy jó barát, még keresem.Fiú barát.
121. tünde733 (válaszként erre: 119. - 93a74b44ea)
2006. nov. 8. 16:52
letty!akár a férjemet hallottam volna!:-DDD
120. dee
2006. nov. 7. 21:01
Szerintem is létezik.Nekem is van igaz barátom.Jóban vagyunk,mintha testvérek lennénk.Ez szebb érzés,mint a szerelem.(nem is az esetem)De nagyon jó barát.
119. 93a74b44ea (válaszként erre: 118. - Tünde733)
2006. nov. 7. 20:39

a pasik általában így gondolják

szerintük én vagyok a naiv, h hiszek benne

és tudjátok mit, lehet, h igazuk is van

2006. nov. 7. 20:28
férjem szerint nincs!nem tudom miből gondolja!:-))
117. srrse
2006. nov. 7. 09:47

igen letezik.

Nem minden a szerelem...nekem is volt baratom, oszinte baratom akinek tetszettem es o is tetszett nekem de megsem rontottuk el baratsagunk . Most is jo baratom csak sajna kiment az Allamokba es nehezebben talakozunk.

116. alma20
2006. nov. 7. 09:44

Szerintem létezik.

Nekem egy fiú barátom van, már 11 éve, még sose csalódtam benne, pedig volt már nézeteltérésünk.

De a nagy átlag tényleg nem barátság, hanem tikolt szerelem, kivárásra megy!

Legalább is nálam ez a tapasztalat.

115. vulcana
2006. nov. 5. 22:06
létezik.nekem van születésünk óta ismerjük egymást.Olyan,mint az öcsém.
2006. nov. 4. 11:56
igen létezik és jobban meglehet velük beszélni mindent, mint egy lánnyal
113. reni79
2006. okt. 24. 16:27
Nekem van egy fiú barátom.Ő az akinek mindent elmondhatok.Volt egy barátnőm 11 évig.Jóban-rosszban együtt voltunk.11 év után nagyot csalodtam benne.Viszont a fiu barátomat igazi barátnak mondhatom.
112. virkó
2006. okt. 24. 13:12
Remélem létezik.Középiskolás koromban csak fiú barátaim voltak...Valahogy soha nem hiányoztak a barátnők.Nem lenne jó,ha minden kapcsolat mögött vmi mást is keresnénk.Biztos vannak esetek,amikor szerelem-pótlék a barátság,de vannak férfi-női BARÁTSÁGOK.
2006. okt. 23. 10:45
Igen,létezik,nő és férfi között nem csak szerelmi viszony barátság létezhet.
110. cskata (válaszként erre: 109. - Hepigirl:)(S))
2006. okt. 23. 00:04

ezt csak Ti tudhatjátok..:)

én 8 nap alatt még női barátot sem tudok szerezni, nemhogy pasit... egy barátság kialakulásához több idő kell szerintem...

2006. okt. 22. 20:29
nemtudom.. sztem a mi barátságunk nagyon is igazbaráti és halálkomoly:) már mondta is,,h nemtudja mit kezdene nélkülem két napig...én sem tudom,mit kezdenék nélküle.. de lehetséges-e h nyolc nap alatt lettünk igazbarátok?:D mármint biztos lehetséges.. csak furán hangzik:P
2006. okt. 22. 17:14
Szerintem nincs. Valamelyik fel reszerol biztos az elfolytas. Csak azert tartom a baratsagot, mert a masik nem akar tobbet.Ha a ferfi baratommal mindent meg tudok beszelni. Az elet minden teruleten mukodik a kapcsolat, akkor Az osztonok bele kell, hogy szoljanak. Ha ez nem igy tortenik, akkor ott valami baj van. Vagy csak szimplan haveri a kapcsolat. A baratag ennel sokkal melyebb dolog, Ahol kell hogy legyenek erzelmek.
107. eva1229
2006. okt. 22. 16:34
Szerintem nagyon is létezik. Nekem eddig még csak fiúbarátom volt olyan akiről elmondhattam, hogy igazbarát, és eddig még egy lány sem volt ilyen.
2006. okt. 22. 15:09

Szerintem létezik!!!!SŐT JÓ HA EGY MŐNEK VAN FIU BARÁTJA MERT ÍGY SOK MINDENT MEGTUDNAK BESZÉLNI!

Nekem szerencsére van egy nagyon jó fiú barátom,szinte mindent elltudok neki mondani a pasis dolgaimról mert ő is pasi szemmel nézi a világot!

2006. okt. 22. 14:51
Szerintem igen!Miért ne lehetne!
104. Jocika
2006. okt. 22. 12:22

Helyzettől függ.

Ha nagyon sokat vannak együtt, szerintem az egyik fél egy idő után többet fog akarni a másiktól...legalább is eszébe jut.

Ha csak néha-néha talákoznak, úgy elképzelhető hogy évekig is barátok maradnak, de szerintem enek kicsi az esélye :)

103. nayloon
2006. okt. 22. 10:30
Létezik bizony!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook