Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság fórum

Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság

2006. júl. 23. 19:38
-Tudjátok az jutott most eszembe, hogy ha a barátság mellé szerelem is kialakul az csak duplán jó lehet!Legtöbb szerelem egyébként barátsággal indul és ez szerintem nagyon szép dolog, pláne ha a kettő igy müködik együtt és mindig!
2006. júl. 23. 16:41
Igen van. Nekem sajnos csak volt egy jó barátom, nagyon közel áltunk egymáshoz. Imádtuk egymást, de nem úgy, mint férfi és nő, hanem olyan igazi barátokként. Sajnos 6 éve meghalt egy agyvérzés következtében 22 évesen. Csak most keztem beletörődni, hogy nincs és nem is lesz.
2006. júl. 23. 10:37
Egy ideig van nő és férfi között barátság, de 1 idő után valamelyik fél részéről átalakulnak az érzelmek és szerelmes lesz a másik félbe. Ez tapasztalat.
69. Venes
2006. júl. 22. 21:44

Van, egyértelmű, szerintem.

Vagy ha nincs, akkor több egyénhez is nagyon vonzódom egyszerre...:)

Nekem sokáig csak fiú barátaim voltak, a lányokban nem bíztam meg, valahogy nem ment. Így vált egyértelművé, hogy a férfi egyedekkel osztottam meg minden féltett tikomat, vagy magamban őrizgettem tovább.

68. e71af41436 (válaszként erre: 66. - Gota)
2006. júl. 22. 21:35
asszem G.B. Shaw mondott valami olyasmit,ha egy nő beszél egy pasival akkor megfordul a fejében,hogy milyen lehet az ágyban....
2006. júl. 22. 21:17
Létezik szerintem, ha egyik félnél sem billen el a szimpátia a szexualitás irányába, tehát amíg egyik fél se vonzódik testileg a másikhoz.
66. gota
2006. júl. 20. 13:34

Én hiszek benne, hogy lehet, de az egyik srác, akivel már évek óta nagyon jó barátok voltunk, egy átsörözött éjszaka után mondta, hogy higyjem el, hogy a fiúk 99 %-ának biztosan legalább egyszer megfordul a fejében a "Mi lenne ha?", nekünk nőknek kevésbe. Be kell látnom, igaza van. Ettől függetlenül a mai napig vannak fiú barátaim (nem haverok, igazi barátok), és a haverjaim nagy része is fiú.

Viszont a mostani párommal is legjobb barátok voltunk. Aztán egyszercsak szerelmet vallott. Én pedig mint egy hülye, akkor jöttem rá, hogy Ő lesz az igazi! Már 3 éve együtt vagyunk, és úgy fest, tényleg Ő az!!!

2006. júl. 20. 11:18

Nekem is volt egy barátom,anno.Mindenki azt hitte,hogy a pasim.Mindent együtt csináltunk.Eleinte a barátnői nagyon féltékenyek voltak,de megszokták.Most az ex-szel is nagyon jóban vagyok.Igaz a pasikkal mindig jobban kijöttem ,mint a csajokkal.

A lényeg,lehet barátság férfi és nő között!!!

64. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 62. - Df30cb1959)
2006. júl. 10. 10:05
Szerintem nem baj , ez emberi tulajdonság! A lényeg, hogy te tudod. Ezért nem szabad egy barátságot eltakargatni. Becsületes dolog felvállalni!
63. rozsa3
2006. júl. 9. 18:23
Igen. Akkor ha az egyik kilép a kapcsolatból, de emberileg mégis sokra tartja az illetőt, és az illető ezt így ebben a formában elfogadja. Egyébként nem.
2006. júl. 9. 17:59

szerintem van barátság férfi és nő között, de elég ritka és az emberek mindig kombinálnak, ha meglátnak mellettem egy fiút akivel csak

barátok vagyunk

2006. júl. 9. 17:27
én nem hiszek benne. A végén az egyik fél mindig többet akar, vagy csak azt akarja
2006. júl. 4. 14:26

Előfordul , de nagyon - nagyon ritka és szerintem

általába egy ilyen kapcsolatban, az egyik félnek mindig mélyebbek az érzelmei. Még ha soha nem is mondja ki.

59. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 54. - Nefis)
2006. júl. 4. 14:15
Jó,Jó,Jó! Nefis nem bánom ha csak neked van ilyen tapasztalatod, hajtogasd!Nem vagy Te tul lobbanékony, esetleg nagyon fiatal, hogy igy reagálsz!/ Punk -Tum és kész!/Azért téged is szeretlek!
2006. júl. 4. 12:30

Én a szomszédsráccal csecsemőkorunk óta ismerjük egymást. Nem voltunk egymásba szerelmesek, még testi kapcsolat sem volt köztünk. Mindennap beszélünk, és úgy tekintünk egymásra mint 2testvér. De nem fordult meg egyikünk fejében sem a "többet akarok gondolat".

Ez mind 19éve így van. Szerintem létezik féfi és nő között barátság, ha csak a saját példámat nézem.

57. 4726e582cf (válaszként erre: 52. - 7e433abb8e)
2006. júl. 3. 17:12
Nahát kérlek, én is ezt mondtam... :)
56. 7e433abb8e (válaszként erre: 54. - Nefis)
2006. júl. 3. 17:12

Nekem pedig az a tapasztalatom, ha valakivel egyszer már (egyszer? hülye szám) megtapasztaltuk egymást ott...és esetleg barátság kerülne előtérbe, ne adj isten nem válnánk el útjaink akkor hátulról mindig jön egy érdekesség.

Az, hogy próbálnak olyan helyzetet teremteni, hogy Mónika elveszítse az eszét...

Eddig sikertelen volt. De a barátság itt meg is bomlott (és nem én bontottam)

:)

55. nefis (válaszként erre: 53. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 3. 16:59
És a korábbi szerelemből is kialakulhat igazán mély és kölcsönös tiszteleten alapuló barátság is!
54. nefis (válaszként erre: 52. - 7e433abb8e)
2006. júl. 3. 16:58

Én már egyszer ítam, hogy köztem és egy (nah, jó van ilyen jónéhány) srác között van ilyen, ha tetszik ez, ha nem!

Ez az én tapasztalatom, ezt most én hajtogatom!

2006. júl. 3. 16:57
Miért is ne lehetne? Persze minden másra is van példa.De ha tényleg csak a barátságára van szükségem akkor nem szővöm bele a" minden mást"!Alakulhat barátságból szerelem de ez is természetes!
2006. júl. 3. 16:47

Én még mindig a saját véleményemet tudom hajtogatni.

Szerintem létezik barátság férfi és nő között.

Akkor, ha nincs szexuális töltés, vagy szexuális kapcsolat. (és korábban sem volt)

Működőképes.

51. 4726e582cf (válaszként erre: 50. - Dmsj)
2006. júl. 3. 16:34

Jólvan, direkte írtam, hogy nem vitázásiból írom, hanem azért, mert megélem :)).


Legyen ez a véleményed, mindent szabad :))).

50. dmsj (válaszként erre: 49. - 4726e582cf)
2006. júl. 3. 16:27
Ezen nem vitázom veled. Nekem ez a véleményem,és soha nem is lesz más.
49. 4726e582cf (válaszként erre: 48. - Dmsj)
2006. júl. 3. 16:25
Nem akarok veled vitázni, de itt az élő példa, ahogy írtam :). Úgyhogy létezik, megélem nap, mint nap. Mégis, ő is a házasság előtt áll, és vakon imádja a barátnőjét és én is a házasság előtt állok és én is imádom a páromat :)). Szóval itt szerintem soha nem fog kialakulni semmi más egyéb, mint barátság :)).
48. dmsj (válaszként erre: 45. - Manka25)
2006. júl. 3. 16:15
Osztom ezen véleményedet. Ilyen nincs, csak bizonyos ideig.
2006. júl. 3. 14:41
Sose volt igazán jó nőnemű barátnőm, úgyhogy egyértelműen létezik. Szinte csak hím barátaim vannak és rájuk mindig minden helyzetben maximálisan számíthatok. Akkor is, ha van épp barátnőjük vagy ilyesmi. A nőknél azt vettem észre, hogy amint van egy új pasi, a barátnő azonnal háttérbe szorul :(
46. 4726e582cf (válaszként erre: 45. - Manka25)
2006. júl. 3. 14:28
Nem, nem! Azaz létezik. 28 éve van egy nagyon jó barátom, már a bátyámnak hívom :)), soha nem fordult meg a fejünkben, hogy esetleg! Lehet kivételes dolog ez... Ő is szerelmes, én is szerelmes vagyok, más más emberbe :)).
2006. júl. 3. 14:16
Létezni létezik, de szerintem idővel valamelyik félenk megfordul a fejében mi lenne ha...., ez lehet nem lesz sohasem kimondva...
2006. jún. 30. 21:36
ebben nem igazan hiszek :))))
2006. jún. 30. 14:32
van, van. megbecsulni valo s ertekes! Nekem nehezen sikerult elfogadtatnom a parommal, de ma mar o is tuddja, hogy csak baratsag, sot ma mar ok is nagy baratok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook