Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság fórum

Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság

162. Ancika
2007. febr. 20. 11:18
Szerintem igen, van jó pár barátom (több mint barátnőm!)
161. Eve20
2007. febr. 20. 10:50
Szerintem nincs. Van rá példám bőven. Az egyik fél mindig többet akar.
2007. febr. 20. 10:48
Persze,az agyig tart,onnan mar szeretök:)
2007. febr. 19. 17:23
Szerintem igen, de csak szex utan...
158. engi_ke
2007. febr. 18. 20:24
Persze, hogy letezik, de ott is vannak hatarok.
157. 2ab728965c (válaszként erre: 152. - Adamoni)
2007. febr. 5. 07:43

Én ezt az állítást meg tudom cáfolni a saját példámmal: van nem is egy fiú barátom 20-25-30 éve, egyikkel se feküdtem le, mégis mindegyik barátom maradt, és tartjuk is a kapcsolatot a mai napig.

Szóval szerintem létezik, legfeljebb van olyan, mikor az egyik fél elrontja.( És többször a nő!!!)

156. ila
2007. febr. 4. 22:53
Igen, nekem mimdíg sok fiú barátom volt, több, mint lány, és a mai napig megvannak, csak mostmár a családjuk is az. Egy fiú barátra mindíg lehet számítani, akkor is, ha tíz éve nem láttad.
155. 93a74b44ea (válaszként erre: 154. - Nono80)
2007. febr. 4. 22:52

ez miért :-( ?

miért nem inkább :-) ? :))))

154. nono80
2007. febr. 4. 22:08
Én nagyon próbáltam hinni benne,de valahol mindig megdőlt az elmélet!.-(
2007. febr. 4. 22:07

Szerintem igen, valahogy sokkal bizalmasabb dolgokat is elmondok egy szebbik nemhez tartozó embertársamnak. Sok ilyen példa volt, és kényesebb témákban egy lány barát soha nem tréfálja el a kérdést, hanem segítőkészebb....

Köszönet itt is mindezekért.....

152. adamoni
2007. febr. 4. 21:44
Az én tapasztalatom szerint nem létezik.Idővel biztos,hogy kialakul belőle vagy egy komolyabb kapcsolat,vagy pedig egy szexuális kapcsolat.Az tény,hogy én is jobban megtudok bizni egy barátban,mint egy barátnőben.
2007. jan. 31. 22:19
Mosolyogtatok már annyira az örömtől, hogy a szátok a tarkótokon, hátul összeért? ;-)
2007. jan. 31. 22:16
:-)))
149. 93a74b44ea (válaszként erre: 119. - 93a74b44ea)
2007. jan. 31. 22:04
nincs igazuk!! még mindig/már megint hiszek benne! :)
2007. jan. 31. 21:52

Szerintem igen, mivel van a férjemnek egy osztálytársa. Vele például nagyon normális férfi-női barátság van kettőnk között. Mindent megbeszélünk, tanácsokat adunk egymásnak, panaszkodunk, mintha lánybarátnő lenne.

Van aki elítéli - ÉN TUTI NEM - mert "létezik".

147. Csutka
2007. jan. 26. 10:59

22 éve van férfi barátom. Közben mindketten házasodtunk, váltunk, majd ujra házasodtonk (nem egymással).

Volt közben autóbaleset, komoly egészségügyi probléma, pénzügyi hullámvölgy.

A barátságunk töretlen a mai napig. A párom is lefogadta, eszébe sem jut féltékenykedni.

2007. jan. 25. 22:01

Egy bizonyos szintig TALÁn, de most is egy "ilyenben " vagyok, mint párkapcsolat. :o))


Igazából, van egy pont amikor vagy az egyik, vagy a másik fél dől erre - arra és abból . . .

2007. jan. 10. 11:45
Férjem szerint nem létezik fiú-lány között barátság,mert a végén szex lesz belőle!Tapasztalatból mondja....?:)
2007. jan. 10. 09:19
Nekem sok ellentétes nemű barátom volt már,de az esetek 80%-nál késöbb kiderült,hogy nem csak barátság hanem vonzódás is van.
143. cskata
2007. jan. 10. 09:15

Létezik, létezik..de szerintem 2 fontos feltétele van:

1. ne vonzódjunk egymáshoz szexuálisan

2. ha időnként mégis elkezdünk "begondolkodni" a dolgon (milyen lenne vajon együtt? stb.. - mert ez szerintem egy-egy időszakban tuti előjön mindenkinél), akkor meg tudjuk magunkat győzni, hogy a barátság örökre is szólhat, míg egy szerelmi kapcsolat nem feltétlenül.. és ugyebár nem akarjuk elveszíteni a másikat..

DE! ugyanakkor ott van az a nagy kérdés is, hogy ha barátként, emberként ennyire jól megvagyunk, ennyire lehet a másikra számítani, ennyire ismer és elfogad bennünket, még a gondolatainkat is ismeri - akkor nem ő lenne a legideálisabb társ is számunkra..??

szerintem ezért nem olyan egyértelmű ez a fiú-lány/férfi-nő barátság..

létezhet, de lemondások és kompromisszumok árán - amit lehet, hogy nem Ti/Mi (lányok) köttök és tesztek meg, hanem a fiú/ffi barátotok... ezért írjátok, hogy soha semmi többre nem vágytatok.. Ti lehet... És Ő(k)..????? (úgysem fogja bevallani, ha esetleg igen..:)))) mert azzal feszültséget kelthet és elveszítheti a barátságotok...)

142. and-rea
2007. jan. 10. 00:24

Létezik fiú-lány közötti barátság!

Nekem is egy fiú volt a leges-legjobb barátom. Senki nem ismert úgy, mint ő, és soha nem volt szó több nálunk másról,mint mély lelki barátságról.

2007. jan. 9. 22:59
És mégsem mondhatom, hogy több, mint egy barát. Ő A BARÁT!
2007. jan. 9. 22:58
Nos, Szivecske és Lilo50 is igazaz szólt. Lilo50 azért is, mert nagyon szépen kifejtette, hogy hogyan is működik egy barátság fiú és lány között. Nekem is van fiú barátom. Igazi csak 1. Minden elmondhatok neki, mindig igazat mond, nem titkolózik azért, hogy engem ne bántson. Olyan igazi. És úgy is igazi. Soha nem lesz olyan pasim, mint ő lett volna akkor, mikor 5 éve össze akart velem jönni. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, de olyan barátok lettünk, hogy lányban sem találok hozzá foghatót. Nem mondom, hogy nem vonz és én nem vonzo9m őt, mert bizonyára így van, de nem rontanám el ezt a kapcsolatot, mert ez mélyebb mint a szerelem. Ez több annál, igazi, szívből jövő bartság. Olyan, mint egy tesó, de több. Több, mert én választottam, és nem kaptam az élettől. Egymást választottuk barátnak és megegyeztünk, hogy ha 30 éves korunkig nem leszünk családosok összeházasodunk. Mint a Jóbartátokban.
2006. dec. 8. 02:59
nekem nagyon sok fiu barátom van,akiket hat vagy tiz,vagy még tőbb éve ismerek.és soha nem gondoltam másként rájuk.mai napig.
2006. dec. 8. 02:23
egyetértek szivecskével. igenis van fiú-lány barátság! és ez csupán csak véletlen műve, hogy vki megtalálja-e azt az ellenkező nemű személyt aki tényleg alkalmas arra h igaz barát legyen. természetes, hogy a fiúk a lányokat és fordítva is először mint potenciális lehetőségként vizsgálja, de ha ezen át tudnak lépni és a vonzalom hiányzik, viszont az összhang a felszabadultság és minden más ami kell egy barátsághoz meg van akkor kivételes barátságok alakulhatnak ki. nekem a legjobb barátom fiú már 5 éve és soha semmi nem volt köztünk, pedig rengetegszer aludtunk már együtt, van mikor csak ketten megyünk el bulizni ha úgy van kedvünk és a legjobb az egészben, hogy a lánybarátaimtól soha nem kapok olyan jó pasizós tanácsokat mint tőle! meg persze ő is mindig az én véleményemre ad csajozás terén!:) ja és rá tényleg bármikor bármiben számíthatok, mint pl h felfúrja a szobámban a dolgokat, h egyből segítsen ha defektet kaptam:) és egyik lánybarátom sem tud olyan őszintén bírálni mint ő. remélem, h soha nem fogjuk elrontani!!
2006. dec. 7. 09:12
És sem értek egyet ezzel a feltevéseddel!Igenis létezik fiú-lány barátság,ezt én is tanusíthatom.Csak sokan nem értik ezt meg,mert mindenki a saját tapasztalatairól beszél.És akinek nincs ellenkező nemű igaz barátja az úgysem fogja elhinni...azért mert Neked nincs olyan barátod még nem kell általánosítani!És szerintem ha már két "barát" között történik valami azt már igazán sohasem lehet helyrehozni,mert hiába is tesztek úgy,mintha nem történt volna semmi,mindketten tudjátok hogy ez nem így van...
136. cskata
2006. nov. 30. 08:26
már van egy ugyanilyen fórum "Létezik-e barátság férfi és nő között?" címmel...
2006. nov. 29. 20:48
Van olyan ismerősöm, aki erre azt mondaná, lehetséges, ha a fiú a fiúkat, a lány a lányokat szereti! :-))) Végülis lehet benne valami!
2006. nov. 29. 20:46

Én nem hiszek benne! Szerintem nincs! Valamelyik félről biztos előjön előbb-utóbb némi érzelem is! (ami túlmegy a barátságon)

Hallottam olyan sztorit, ahol hosszú évekig (kb. 20) volt CSAK barátság, aztán tök véletlenül elcsattant egy csók, azóta a két személy férj és feleség! :-))

2006. nov. 29. 20:04

Igenis van fiu-lány /férfi-nő/ barátság.

Tapasztalatból mondom. De! De igen, köztünk is megtörtént a szexuális összeütközés. Nem volt jó!

Majdnem rá is ment a kapcsolatunk. Kb. 6 hónapba tellett mire ujra a régi lett a kapcsolatunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook