Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiú-lány barátság - hosszú leírással fórum

Fiú-lány barátság - hosszú leírással (beszélgetős fórum)


1 2
33. Amaunet (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 21:13

Akkor? Mire vagy féltékeny? Miért bosszant, ha a párod egy másik emberrel kiszakad az ellenőrzésed alól?

Vagy arra a szorosabb barátságra vagy féltékeny ami a múltban volt?


Engedd el!

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Amaunet)
2021. febr. 15. 20:44

Szerintem semmiről. Régen még volt is olyan téma, főleg szakmai mivel az egyetemen ismerkedtek meg egy szakon.

Most már semmi extra téma. Elmondja neki a nő, hogy vele mizujs meg a párom is, hogy vele mi van.

Kb. ennyi. Milyen a munkahely, hogy vannak szülők, esetleg rólam pár mondat vagy arról, hogy a csaj erre járt vagy hova ment külföldre.


Szerintem nem olyan dolgokról dumálnak, amit csak egymással lehet megbeszélni.

31. Amaunet (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 20:38
Hanem miből? Mit tud ezzel a barátnővel megbeszélni, miről tud vele beszélgetni, amiről veled nem?
30. unom (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 20:35

"Inkább az bosszant engem, hogy szerintem nem pótolhatatlan a nő és a barátságuk, miért van rá annyira szükség."

Szerinted ezt te döntöd el?

Jó úton jársz a sárkányosodás felé.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - New(l))
2021. febr. 15. 20:33

Azt hiszem, hogy engem részben még mindig az elpuskázott dolgok zavarnak. Nemcsak ez, de részben. Pedig tényleg nincs mit tenni, már elmúlt és már nem is látta 2-3 éve.

Azt nem tudom, hogy vele lenne-e helyettem ha nem lenne leszbikus, de hogy őszinte legyek, nem hinném, hogy vele lenne. Több okból kifolyólag sem. Azért teljesen 100%-ra se mondhatom, hiszen a nőt előbb ismerte, mint engem, akkor én még nem voltam képben, de különben nem hinném.

Inkább az bosszant engem, hogy szerintem nem pótolhatatlan a nő és a barátságuk, miért van rá annyira szükség.

A másik meg, hogy folyton tutira akarok menni, hogy én jobban megfelelek, mint a barátnő, pedig valójában már a párom is mondta, hogy nagyon is szeret engem, és hozzám kötődik legjobban az összes volt szerelmével összehasonlítva. Komolyan ezt mondta. Tudom, hogy szépnek tart, okosnak tart, hogy hamar megtetszettem neki, hogy kívánatosnak tart, hogy a közös érdeklődés is megvan. Mivel az a másik nő totál tökéletesnek tűnik, ezért nem nehéz ezen folyton morfondírozni. Nem feltétlenül azért tűnik tökéletesnek, mert a páromnak tetszett, hanem az alapján, amilyen meg az alapján, amiért odavannak érte mások.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2021. febr. 15. 20:23

A barátnő nem idősebb a páromnál.

Azt nem mondanám, hogy kibeszélnek engem. Néha említ neki a párom, de amúgy nem beszélnek ki minden részletet rólam.

Azt tudom, hogy a párom elmondta neki, hogy összeköltöztünk, azt is, amikor elmentünk ketten nyaralni, amikor valamiért büszke volt rám, azt is elmondta ennek a barátnőnek. Azt viszont nem mondanám, hogy abból áll a beszélgetésük, hogy engem kibeszélnek a hátam mögött.

27. New(l)
2021. febr. 15. 20:20
Pár dolgot elpuskázott a párod az elején, az tény, de megbeszéltétek, visszavett. Szimplán féltékeny vagy a csajra, magad írod, milyen szép, okos, jófej. Szerinted ha nem lenne leszbikus, a párod vele lenne helyetted?
26. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 20:16
Hát hiába volt rohadt hosszú a monológod, számomra egyáltalán nem derült ki hogy mi a probléma a nővel. Így meg hogy évek óta nem találkoznak, hát így meg méginkább nem értem az egészet
2021. febr. 15. 20:12

A gondolataira, egy múltbéli érzésre vagy féltékeny. Lehet, hogy ez a barát(nő) még idősebb is a párodnál?

Lehet, hogy attól tartasz, hogy ők ketten kibeszélnek, "megbeszélnek" téged?

Lehet, hogy ez a barátság lelkileg, mentálisa többet nyújt neki mint a te társaságod?


Szerintem engedd el!

Ha tovább emészted magad sem érsz el semmit vele. A pasit meg nem vonhatod folyton kérdőre, mert ezért fog elhagyni.

2021. febr. 15. 19:49

Szerelem vagy csak a birtoklási vágy hajt?

[link]

23. f.frezia (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:48

Amiket leírtál.. azok a dolgok elmúltak. Nyilván veszekedtetek miatta, megbeszéltétek, továbbléptetek.


Ő változtatott.. te meg felhánytorgatod a múltat.

Ha nem tudsz ezen továbblendülni, akkor szakíts.

Ennyi

22. vivo44
2021. febr. 15. 19:48
Lehet hármasban akarja a csaj és a pasin keresztül vezet az út a nőhöz....
2021. febr. 15. 19:47
Birtoklási mánia.
20. f.frezia (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:45

Nem értelek.. az lenne az igazságos, ha megszakítaná vele a kapcsolatot teljesen.

Miért is? A hisztid miatt?

Már így is leépítette, csak emaileznek.. nem elég?

Nem lehet megmondani egy embernek mit csináljon, választás elé állítani, milyen hozzáállás ez? Ha már vki engem választásra kényszerítene, tuti vele szakítanék. Na nem azért, mert a másik fontosabb, hanem azért, mert én nem vagyok fontos annak, aki válaszút elé állít..

19. unom (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:36

Talán mert barátok, és nem örül neki, hogy ennek miattad vége.

Most dúl a szerelem, a párod ebben is a kedvedre tesz, de nem biztos, hogy ez végleges. Ha oszlik a rózsaszín köd ez még változhat.

A hisztiddel ezt fel is tudod gyorsítani...

18. Auróra2010 (válaszként erre: 17. - 8d00a82c06)
2021. febr. 15. 19:35
ja, szerintem nemcsak Te.
17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:32

Az hogy mit gondolok mellékes, azt nem akarod elolvasni.


Bennem jóval több büszkeség van. Én már az első olyan incidensnél leléptem volna, mikor azt éreztem, hogy valaki más fontosabb mint én. Tudod mikor mérgezném a saját életem...

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 8d00a82c06)
2021. febr. 15. 19:29

Nyilván nem szeretném ezt egész életemben. Viszont mit gondolsz azokról, amiket leírtam? Hogy a csajnak be sem akart mutatni, hogy a mi programunk helyett ment (volna) el vele kettesben ebédelni, meg hogy egyszer nőnapra is írt neki egy e-mailt, de nekem meg annyit se szólt, hogy "boldog nőnapot!"?


Azért ha ennyiszer előnyben részesítette a csajt, akkor érthető ha nagyon nem fogom szeretni.

Lehet, hogy elviselem, de hogy sosem fogom szeretni és csak nyűg lesz nekem, az 99%.

15. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:26

Ez az ellenérzésed az egész életedet meg fogja keseríteni.

Így akarod leélni?

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 15. 19:19

Szerintem az lenne az igazságos ha a párom megszakítaná vele teljesen a kapcsolatot. A csajnak van sok más barátja is, nemcsak a párom, amit vele megbeszél, azt meg tudná másokkal is.

Ahhoz sajnos túlzottan szeretem a párom, hogy véget vessek a kapcsolatnak. Már gondoltam rá, hogy véget vetek neki, elmondom őszintén az okát és ha látja, hogy másképp nem lehet velem, megszakítja vele a kapcsolatot.

De azért teljesen szemét sem akarok lenni, meg amúgy szeretem nagyon a páromat.


Amúgy már szinte csak a csaj keresi a párom, fordítva nem nagyon jellemző, eleinte ő is kereste a csajt, de már nem, legfeljebb válaszol neki. Az viszont kicsit magas nekem, hogy ha a csaj látja, hogy a párom magától nem nagyon keresi és mindig ő kezdeményez, akkor miért nem hagyja az egészet.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 8d00a82c06)
2021. febr. 15. 19:15

Én abból indultam ki, hogy attól még, hogy leszbikus, tetszhet a páromnak külsőre és megmaradhat benne valami "szerettelek és kár, hogy nem jött össze, de azért maradj a közelemben"-fajta érzés.

Meg amikor például azonnal ugrott a nőnek, mikor az felhívta, engem meg nem akart vinni, pedig bemutathatott volna, az is furcsa, hogy amúgy miért nem evidens, hogy ha haverinája van, akkor bemutatja a párját és miért nem gondolt bele, hogy ne várasson engem, akivel előbb lett lebeszélve a program egy olyan csaj miatt, aki abban a pillanatban találta ki.

Amikor meg nála aludt a nő, azt is meg kellett volna mondania, akkor is ha leszbikus, mert szerintem a párunknak ilyet illik elmondani, hiszen mindenről beszélünk, nincs titok, napi többször kommunikálunk.

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:11

Lehet a női ösztönöd mégis valamit érez.

Vagy feladod ezért a kapcsolatod,tovább lépsz, vagy fogadd el a lányt, mert rámegy a kapcsolatotok. Így nem lehet együtt élni, hogy a kisördög, mindig ott van benned.

11. NomNom
2021. febr. 15. 19:10
Az egyharmadánál elvesztettem a fonalat...
2021. febr. 15. 19:09
Igen, biztos.
2021. febr. 15. 19:07

Azt írod, hogy tuti, hogy leszbika.

Akkor???

Mire jó ez a hiszti???

2021. febr. 15. 19:07
Tuti, hogy leszbikus?
7. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:00

Ez egy hiszti a semmin!

Azt írod, hogy 2 éve nem is látta.....

Akkor mi is a valós probléma????

Jaaa, csak uncsi van....értem.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Unom)
2021. febr. 15. 18:47
Komolyan mondom, hogy semmilyen más nő ismerőse, barátja, kollegája nem vált ki belőlem ilyen érzéseket, csak ez az egy nő. Van másik lány barátja is (egy) meg kolleganője, de azokról szinte azt is elfelejtettem, hogy a világon vannak.
2021. febr. 15. 18:46

Engem nem zavart sosem, hogy a férjemnek is vannak ismerősei, és őt sem zavarta sosem, hogy nekem is megmaradtak a baráti kapcsolataim.


A férjem se kedveli az összes fiú barátomat, de soha nem várta el, hogy ezért ne találkozzak velük. Még olyan is van, hogy a kedvemért elviseli azt a néhány órát, amit együtt töltünk, mármint a férjem is ott van, ha meg nincs kedvük hozzá, akkor ő nem jön;)


Tehát, gáz amit csinálsz, mert valóban mindig lesz valaki, akit utálni fogsz, aki zavar majd. Legyen az egy kolléga, egy szomszéd vagy akárki, ahogy már írta valaki előttem...

4. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 18:26

Ha meg is szakítja a nővel a kapcsolatot, később majd lesz egy kolléganő, egy szomszéd, aki zavarni fog.

Szerintem nagyon gáz, hogy miattad nem találkozik egy barátjával, és te még ezt is kevesled.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook