Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lenne pár kérdésem a 90 napos fogyókúrával, segítenétek? fórum

Lenne pár kérdésem a 90 napos fogyókúrával, segítenétek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. jan. 8. 12:29
Több mint 40 kilót fogytam, nagy részét a 90 napossal. De egy dolgot egyikőtök sem említett! A tornát, a mozgást. Én napi két óra tornával ( 1 óra elliptikus térner taposás, és 1 óra erobik a 90 napos mellett - ma is!A betartott diéta - és a mozgás garantált fogyás. De ez csak akkor működik, ha magadban eldöntötted végérvényesen, hogy le akarsz fogyni. Másképp nem megy mert jön a jo-jo effektus!:o)Ekkora mértékű fogyásnál az OEP téríti a plasztikai beavatkozást, amivel a fogyásod nyomait eltüntetheted!Szerintem mindenképp érdemes, ha valakivel nagyon elszaladtak a kilók!
32. firkásssz (válaszként erre: 15. - Mazsinka)
2013. jan. 8. 12:23
És gyümölcsnapon édesdanyád vajon miért nem evett semmit? Annyi gyümölcs van, hogy Dunát lehet rekeszteni vele!!!
31. firkásssz (válaszként erre: 3. - Mazsinka)
2013. jan. 8. 12:20
Én 28 kilót adtam le konkrétan a 90 napossal,( amit mélg ma is tartok!)plusz előtte 3 x 10 napos fehérjediétával 17 kg.-ot. Tényleg hülyeség'!...
2013. jan. 5. 20:48
most jutott eszembe, zöldség napon, még konzerv bab, kokorica, paradicsom szószban, én szerettem
2013. jan. 4. 13:09
azt azért érdemes tudni, hogy az édesítő szerek fokozzák az éhségérzetet. Ha nem muszály, fogyókúránál ne használjuk, mert éhesebbek leszünk tőle.
2013. jan. 3. 20:20
gondolom már olyan kövér voltam a 164 centimhez 89 kilósan, hogy több már nem jött fel. A szülés után másnap kimentem a mázsához, de 89 kilót mutatott a mázsa... Ahogy teltek a hetek-hónapok, egyre nagyobbak lettek a ruhák, és már a családnak is feltűnt. A mérlegre öröm volt állni, mert 70 kg-ot mutatott, de csökkent napról napra a súlyom. Igaz ha ettem levest, csak egy fél óra múlva tudtam a másodikhoz nyúlni, de nem bántam... 58-nál megállt, már 1 éve ennyi.
2013. jan. 3. 20:12

Mielőtt várandós lettem már 1éve tartottam a 90napos diétával leadott 12kg-ot, 66kg voltam(170 cm vagyok).

A várandósságom végére 12kg ment fel.

Idén nyárra,tehát amikorra kislányom a 2.életévét betöltötte,lefogytam a 12kg-ot,újra 66kg lettem.

Azóta is tartom,7hónap elteltével,tehát ha egyszer beáll a szervezet egy súlyra,utána már könnyebb megtartani,én így tapasztalom.

Ha pár kiló még lemegy,azt nem bánnám,de így is jól érzem magamat,ha nem is vagyok nagyon vékony.

26. noozimanoo (válaszként erre: 25. - Csibebaby80)
2013. jan. 3. 20:05
Én a terhességgel szedtem fel a 21-t, és a szüléssel ment le a 9. :)
2013. jan. 3. 19:55
Először mikor kipróbáltam, lement 12 kg. Másodszorra, is kipróbáltam, de idővel nekem is visszament az a 6 kg, ami lement, sőt, 2 hónap alatt ment le a 6 kg, és utána nem mozdult a súlyom, pedig éheztem nagyon. Ezután még feljött 25 kg... Terhességem alatt orvosi utasításra napi 180 g szénhidrátot ehettem, 5 kg-ot híztam egész terhesség alatt. 89 kg voltam terhesség előtt, és amikor a lányom megszületett akkor is... A gyomrom viszont annyira összeszűkült, hogy kevéstől is jóllaktam. Vizet sokat kellett innom, tejcsi volt elég, viszont 2,5 év eltelt és 58 kg vagyok, már több mint 1 éve.
2013. jan. 3. 19:46

- zöldség napon, én csináltam rizses-lecsót.Lehet kapni üveges lecsót, egy kis hagymát vágtam bele, úgy is főzni kell még, mert nagyon híg szerintem. Főztem rizst, és belekevertem, picit még főztem, pici fehérbors, nekem bejött..

- minden napot betartottam, és nem kevertem, még egy kicsit sem.

- 1. nap, tejföbe kevertem sonkát vagy husit, sajtot, tojást, de lehet bármi amit szeretsz, és nyers zöldségeket. Fűszerezni lehet, én petrezselymet és köménymagot használtam.

-2.nap, rizses-lecsó, párolt zöldségek, krumplifőzelék.

-3.nap főztem ki tésztát, és imádtam, mert ehettem péksütit, pogácsát, leveles tésztát. Csokit azért kell enni, hogy a gyümölcsnapot kibírja az ember.

23. noozimanoo (válaszként erre: 17. - 9a57973fa3)
2013. jan. 3. 18:59
Én utána felszedtem 12 kilót... Aztán egy szép nyári délelőttön le is adtam a 12-ből 9-et! :P
2013. jan. 3. 18:17
Tényleg nem könnyű amúgy! Én nem voltam tájékozatlan mégis napokig olvastam mire megfelelő étrendet összeraktam..
21. 569a7df0cf (válaszként erre: 20. - AlBundy)
2013. jan. 3. 18:11

Soha ne add fel! :)


Elkepzelheto egyebkent, hogy valakinek konnyebb egy ilyen iranymutatast kovetni, mint magatol osszeallitani valami egeszseges etrendet, csak ne lepodjon meg senki, ha a 90 nap utan szepen visszakusznak a leadott kilok.

20. AlBundy (válaszként erre: 19. - 569a7df0cf)
2013. jan. 3. 17:59

:) Csak ismételni tudom önmagamat:

"az emberekre észérvekkel nem lehet hatni"

19. 569a7df0cf (válaszként erre: 13. - Roza Lee)
2013. jan. 3. 17:44
Azert lehet fogyni a 90 napossal, mert reggelire egy mareknyi gyumolcs, ebedre egy tanyer valami, vacsorara fel tanyernyi ugyanaz, gyumolcsnap, bojtnap = lecsokkentett kaloriabevitel. Alapvetoen nem tudod az eteleket ilyen kategorikusan szetvalogatni, pl. a zoldsegeknek nagy a szenhidrattartalma, a dietaban megis kemenyitonek vagy semlegesnek szamitanak.
18. 9a57973fa3 (válaszként erre: 16. - Kisgynevtanonc)
2013. jan. 3. 17:41

Szinte u.azt írtuk.:)


Én telóról netezek,így több időt vesz igénybe,mire bepötyögöm,amit írni akarok.

2013. jan. 3. 17:36

Mindenkinek más fajta diéta válik be!

Ezért miért kell bárkit is piszkálni?

Mindenkinek meg kell találnia azt a fajta diétát,amiben tud hinni,hogy azzal le fog fogyni.


Köszi szépen noozimanoo,Te is ügyes voltál.

Azt nem írtam,hogy utána sikerült is megtartanom a leadott kilókat.

Ami talán nehezebb is,mint lefogyni.

2013. jan. 3. 17:32

Szerintem mindenkinek szíve joga úgy diétázni ahogyan akar. Ki így, ki úgy tud akar szeretne lefogyni.... A lényeg az EREDMÉNY.


Egyik barátnőm ezzel a diétával fogyott le nagyon sokat, másik egy teljesen másikkal. Nem kell lenézni egyiket sem!

15. Mazsinka (válaszként erre: 4. - Noozimanoo)
2013. jan. 3. 17:20

Nem vonom kétségbe a hatásosságát, csupán egyszerűbbnek és egészségesebbnek tartom a másik módszert. Anyám 90 naposozott, amikor én a saját módszeremet csináltam. Vasárnapi ebédnél őneki épp gyümölcsnapja volt, és nem evett semmit. Én meg kiszűrtem, ami számomra belefért: levest tészta nélkül, húst, zöldséget, mert az van minden ebédnél. Ami nem fért bele, azt meg nem ettem: kompót, bécsi, galuska...

Engem nem nézett senki ufónak, őt viszont igen.


Én is próbáltam, de nekem nem vált be, tartani a napokat, számolgatni a dolgokat. Egyszerűbb kivennem a fagyóból egy kis húst, megpárolnom valamilyen zöldséggel, oszt jónapot. Pont olyan hatásos, mint a 90 napos, ha valaki szigorúan tartja, sőt!

2013. jan. 3. 17:19
Miután az emberekre észérvekkel nem lehet hatni, így legalább kifújom a fáradt gőzt. Amit mondtam pedig nem piszkálás hanem tény, mindkettő..:)
2013. jan. 3. 17:10
Köstönöm a segítséget.Aki meg csak piszkálódik,annak egészségére! :D
2013. jan. 3. 17:08
Persze, hogy fogytatok mert kevesebbet ettetek mint korábban...:)
11. noozimanoo (válaszként erre: 10. - 9a57973fa3)
2013. jan. 3. 17:04
Ügyi! :) Én 5 hónap után hagytam abba, akkorra lement 22 kiló. :)
2013. jan. 3. 17:01

Szia!


A zöldségeket benne lehet hagyni a levesbe,csak tészta nélkül legyen.


Igen lehet keményítő napon,a főzeléket sűrítheted úgy is,hogy amikor megfőtt szedsz ki belőle,azt összeturmixolod,és ezzel a péppel sűríted be a főzeléket.


A torta bevonó igen jó.


Én a víznapot kihagytam.

De édesítőszerrel ihatod a teát.


Én úgy,hogy nem kevertem össze a napokat,mert úgy nem fogsz fogyni,ha nem tartod be a sorrendet,12kg-ot fogytam vele.

Szerintem ez egy jó fajta diéta,amivel tényleg lehet fogyni.

Sok sikert hozzá!

9. AlBundy (válaszként erre: 2. - Roza Lee)
2013. jan. 3. 17:00
Rátapintottál pár olyan dologra amitől nem csak elveiben hülyeség a 90 napos, de sokszor még saját magával is következetlen..:)
2013. jan. 3. 16:59
Levessel azt is lehet, hogy ha van hely a fagyóban, akkor adagonként fagyasztod le. Akkor később csak 1-et előveszel és kiolvasztod. :)
7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Mazsinka)
2013. jan. 3. 16:57
Nem úgy néz ki, hogy az ilyen véleményekre, kíváncsi.
6. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Roza Lee)
2013. jan. 3. 16:54

a levest tudod leveskockából csinálni, van már bio is ebből


rizst is lehet enni zöldségnapon

5. noozimanoo (válaszként erre: 2. - Roza Lee)
2013. jan. 3. 16:52

1. napon csak a leve, a zöldség következő napon mehet.

Főzeléket saját magával tudod sűríteni, vagyis egy részét leturmixolod, és azt kevered bele.

A főzőcsoki az étcsoki (piros tortabevonó, keserűcsoki) A magas kakaótartalom kell.

Édesítő szabad, sokat segít, ha édességet szeretnél...

2013. jan. 3. 16:48

A 90 napossal 22 kilót adtam le...

Tényleg lehet, hogy hülyeség...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook