Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lenne kedved hajszínt választani nekem? Váltani szeretnék fórum

Lenne kedved hajszínt választani nekem? Váltani szeretnék (beszélgetős fórum)


12. 60458c31c7 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2020. ápr. 29. 12:45

Az én véleményem az hogy ez a barna hajad jobban néz ki mint a fekete, és a szőke is jól fog kinézni.

Egyébként gyerekkoromban én is szőke voltam,sima, később pedig fekete,ráadásul hullámos is.

Én is megváltoztattam a hajam színét, befestettem őszre....-:D

11. vaszily60 (válaszként erre: 10. - VendrinerPiroska)
2020. ápr. 29. 11:41
Köszönöm, egyébként zöld a szemem 😊
2020. ápr. 27. 20:45
A két kép közül a világosabb hajszínű tetszik jobban nekem. Az szerintem jobban állna. Az arany szőkét viszont nem javaslom. Ami gyerekkorban jól áll nem biztos, hogy jó felnőttként is. Nekem platina szőke hajam volt volt és nagyon bájos voltam vele, de felnőttként korántsem volt olyan jó. A szőkének van még egy hátulütője, még ha jól is és szépre van festve, a peroxid szárít. Én a helyedben a világos barnát választanám, mert az szépen harmonizál a barna szemeddel.
2020. ápr. 26. 21:36
Nem
8. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2020. ápr. 26. 02:32

A világosabb haj jobban áll szerintem is.


Szerintem a természetes/ ahhoz hasonló színnél semmi nem állhat jobban! Írtad, hogy az eredeti hajszíned szőke. Ezért is biztos véleményem szerint,hogy jól fog állni a szőke haj :)

7. szőkelédi (válaszként erre: 6. - Szőkelédi)
2020. ápr. 25. 21:42
Mármint a kishölgyre gondoltam ,bocs ,hogy neked válaszoltam 😁
6. szőkelédi (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2020. ápr. 25. 21:41
Szerintem is a világos szebb,nekem ilyen a alaphajszín. Csak már megbántam a sötétebb hajam , szerintem öregebb is vagyok . De persze aki szép és fiatal ,minden jól áll neki. Csupán annyi ,hogy a szőkítéssel tökre menne , ráadásul elég hosszú is ,én nem világosítanám . Fekete hajjal komolyabb vagy ,de úgy is csinos.
2020. ápr. 25. 21:35

A második fotó sokkal jobb. Szép, kedves arcod van rajta. Természetesebb a smink, talán azért tetszik jobban.

Tudom a hajszín a lényeg, én az összképet néztem. Ennél nagyon világosabbat én nem választanék.

4. Tortyakov (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2020. ápr. 25. 21:35
Szép vagy mind a kettő képen. Jól áll mind a két szín,nem segítség tudom 😁
2020. ápr. 25. 20:40

A sötét sokkal komolyabb, sokkal isősebbnek fest le.

A jelenlegi nagyon jól áll, fiatalos, szépen megy a bőröd színéhez.

Szerintem az arany szőke is jól állna. Persze csak ha normália fodrász csinálja és nem kanári sárga leszel. Ennél világosabbat viszont nem választanék a helyedben.

2020. ápr. 25. 20:37

Szép vagy mindkét hajszínnel, nekem a világosabb jobban tetszik rajtad.

Ne a környezetednek válassz színt, hanem amit te szeretnél önmagadnak.

2020. ápr. 25. 20:30
Gyermekkoromban szőke voltam, aztán olyan 16 éves koromtól tavalyig teljesen fekete hajam volt. Aztán elkezdtük világosítani a fodrásszal. A párom nagyon nem látja jó ötletnek, hogy váltani akarok. Nagyon-nagyon szeretnék aranyszőke lenni viszont szerinte és anyukám szerint sem állna jól sőt szerintük borzasztóan elrontanám vele a hajam és a kinézetem. Először csak szőke tincseket szeretnék belerakatni(balayage technika?) Lebeszélnek róla én pedig bizonytalan vagyok, nagyon szerettem a sötét hajszínt. Tudom nem ez a világ legnagyobb problémája de hátha aki nem ismer az őszinte lesz velem. Mostani képet is töltöttem magamról az adatlapomra és töltök régebbit is. Köszönöm ha válaszolsz, vagy segítenél nekem. 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook