Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék hajszínt váltani, megújulni de félek tőle. Segítenétek? fórum

Szeretnék hajszínt váltani, megújulni de félek tőle. Segítenétek? (beszélgetős fórum)

2018. jún. 26. 05:48
Szep vagy,vagj bele szerintem:-)
2018. jún. 20. 18:48
Így is nagyon szép a csaj, igen. De sötét hajjal - bocsánat - kicsit cigányos. :-) Nem mintha ez túl nagy gond lenne.
23. l.luiselotte (válaszként erre: 20. - Kovacskat1223)
2018. jún. 20. 18:04
fotóid csak vannak ? csatlakozom a többihez, igy is nagyon szép vagy, de megértem, hogy egy idő után meguntad a sötéthajat és váltani szeretnél. Sok sikert, de majd tegyél el képet.
23. l.luiselotte (válaszként erre: 20. - Kovacskat1223)
2018. jún. 20. 18:04
fotóid csak vannak ? csatlakozom a többihez, igy is nagyon szép vagy, de megértem, hogy egy idő után meguntad a sötéthajat és váltani szeretnél. Sok sikert, de majd tegyél el képet.
22. VendrinerPiroska (válaszként erre: 12. - Kovacskat1223)
2018. jún. 20. 17:45
Világosból sötétbe visszamenni mindig egyszerűbb, mint fordítva. Én tavaly mentem át sötétebből világosba, bár nem volt ilyen radikális, mint a tied és működött. Az én természetes hajszínem szőkés, így mivel közelebb van az eredeti árnyalathoz, mindenki szerint illik hozzám. Szerintem, a szemedhez nagyon szép lenne a karamell, esetleg némi világosabb finom melírral vagy balayage-zsal.
21. kovacskat1223 (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2018. jún. 20. 16:44
Én hajszínezővel festem a hajam, a Loreal Casting Creme glossal,de nekem még ez sem jön a hajamból ki,csak kopik.. Bár a kis tasakos bemosókat még nem próbáltam,nem tudom hogy azok,hogyan kopnak vagy esetleg egy esővíz is eltávolítja-e őket.
20. kovacskat1223 (válaszként erre: 18. - 401f36ab4a)
2018. jún. 20. 16:42
Mert annyira rég voltam szőke,hogy már el sem tudom vele képzelni magam,és nem akarok kifizetni feleslegesen egy csomó pénzt.. Biztos nem 5ezer forint lesz ez az egész procedúra.. :/
2018. jún. 20. 16:36

Az említett szer említése nélkül a következő a felvetésem.


Én is elmélázom néha hajszín-váltáson, és próbaképp a sampon.jellegű "bemosó" szerek használatára gondoltam. Az elképzelt szín nem térne el az eredeti hajszíntől, csak annyiban, hogy az őszülés kezdetekor sötétebb árnyalatra (Sötétbarnára) váltott a hajam. Tehát a tervezett, vöröses fényű barna hajszín közelebb áll az eredetihez, amit sok évtizeden át a tükörben láttam.


Aggályom, hogy esőben, vagy ha (nem szoktam, de ha esetleg mégis) erősen izzadnék, nem kezd-e csurogni a szín a hajamról?

18. 401f36ab4a (válaszként erre: 16. - Kovacskat1223)
2018. jún. 20. 16:32

Ez tényleg nem jutott eszembe.

Miért félsz annyira az új színtől? Jobban, mint a roncsolódástól? Hisz bármikor vissza festetheted feketére.

17. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. jún. 20. 16:30
Erre nem gondoltam. D
16. kovacskat1223 (válaszként erre: 15. - 401f36ab4a)
2018. jún. 20. 16:28
Minden bizonnyal. Az már nem jutott eszedbe,hogy regisztráció nélkül fel sem tehettem volna kérdést,és te nem szólhattál volna bele?
2018. jún. 20. 16:12

Tegnapi regisztrációval olaplex reklám.

Gratulálok.

14. Smirnoff (válaszként erre: 12. - Kovacskat1223)
2018. jún. 20. 15:52
6 évnyi fekete festék után bármilyen csodaszert tesznek a hajadra, vagy olyan lesz, mint a gumi, ha 2 vilagositassal szőke leszel, vagy fokozatos vilagositassal fognak ajánlani a fodrászok. Aki mellettg garantálja a teljesen sérülés mentes szokitest, ráadásul ilyen brutál árnyalat váltásnál sok év fekete után, annak nem szabad a székébe ülni. De azért éljen az olaplex!
13. 8a65af67ce (válaszként erre: 12. - Kovacskat1223)
2018. jún. 20. 14:46
Szerintem olyan nincs, hogy az eredeti hajszín nem áll jól. Az mindenkinek jól áll. Szóval vágj bele! ;)
2018. jún. 20. 14:05

Nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszolt,és a kedves dicsérő szavakat is! :)

A modern kornak köszönhetően elérhető már a roncsolódás mentes szőkítés, egy vagy maximum két alkalom alatt elérhető a világos haj az Olaplexnek köszönhetően,konzultáltam fodrászokkal, megcsinálják és garantálják,hogy a hajam sérülés mentes és még egészségesebb is lesz,az Olaplexnek köszönhetően.

Csakis az tart vissza,hogy félek nagyon rosszul fog állni.

Régen azért kezdtem el festeni mert úgy éreztem semmilyen,és unalmas a hajam. Ma meg már a feketén érzem,hogy elnyomja a szeplőimet a szememet. De másrészt pedig annyian mondják,hogy csak ez áll jól,hogy elbizonytalanítanak. :)

2018. jún. 20. 13:55

Szép hajad van, és szép vagy te is!

- Vagy a fokozatosság mellett döntenék, és amikor elérted a természetes hajszínt, el is hagynám a festést. Ez bizony akár évekig is eltartana.

- Vagy bevállalnám, hogy most levágatom egy menő, divatos rövidre az egészet, akkor a maradék fekete gyorsan lenő, és már célomnál is vagyok. De akkor egy olyan rövid frizura kell, hogy valóban a legújabb divatot kövesse!

2018. jún. 19. 20:45

Irtad, hogy eredeti hajszined aranyszőke, az hogy álltÍ? gondolom hogy zöld szemhez és fehér bőrödhöz jól állt az is.

Én mindig sötét hajú voltam,- fehér bőrű és világoszöld szemű, mint Te -és egyszer megpróbálkoztam szőke hajjal. Rettenetes volt idegen voltam magammak, ennek kb 20 éve. Azóta sem világositom a hajam, bár néhány hónapja a feketébe próbáltam becsempészni egy kis vörös melirt, de a hajamat nem fogja be a világosabb árnyalat. talán nem is baj, bizzuk a természetre !


Különben teljesen igaza van Fincsinek, várd meg, még a világos haj lenő elég hosszura, akkor már jobban megy.

Mielőtt a világos mllett döntesz, próbálj ki egy parókát !

2018. jún. 19. 20:45

Irtad, hogy eredeti hajszined aranyszőke, az hogy álltÍ? gondolom hogy zöld szemhez és fehér bőrödhöz jól állt az is.

Én mindig sötét hajú voltam,- fehér bőrű és világoszöld szemű, mint Te -és egyszer megpróbálkoztam szőke hajjal. Rettenetes volt idegen voltam magammak, ennek kb 20 éve. Azóta sem világositom a hajam, bár néhány hónapja a feketébe próbáltam becsempészni egy kis vörös melirt, de a hajamat nem fogja be a világosabb árnyalat. talán nem is baj, bizzuk a természetre !


Különben teljesen igaza van Fincsinek, várd meg, még a világos haj lenő elég hosszura, akkor már jobban megy.

Mielőtt a világos mllett döntesz, próbálj ki egy parókát !

8. Bichi (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2018. jún. 19. 19:55

Szerintem ne maradj így. A változatosság gyönyörködtet :)

Csak fodrásszal csináltasd, nehogy tönkretedd

7. Channa* (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2018. jún. 19. 19:46
De ehhez világosítani kel, hiszen, hogy nézne ki lenőve ez a haj?:)
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2018. jún. 19. 19:44

Én lenöveszteném az eredetire, kihasználnám, amíg aranyszőke.:))

Lesz még időd festetni.



A család majd megszokja.

2018. jún. 19. 19:06

Szerintem is minden hajszín jól állna, csak vigyázz a hajadra! Én elkezdeném világosítani és fokozatosan mennék át más színbe.

Lehet kapni hajvilágosító festéket én azzal kezdenék neki. 2-5 árnyalatot világosodik tőle a haj és 2-3 havonta használhatod (mint a hajfestéket), így át tudsz térni hamar egy világosabb hajszínre.


Sok sikert.

4. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2018. jún. 19. 16:47

Válts csak nyugodtan akármilyenre, kedved szerint. A vörös is jó lenne.

De ha a feketét akarod festetni, azzal tönkreteheted ezt a szép hajat. Le kell szívatni... stb.

3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2018. jún. 19. 14:57

Nagyon szép a hajad. Szerintem csak nem tudnak elképzelni aranyszőkével. Rengeteg olyan alkalmazás van a neten, ahol különböző hajszíneket tudsz próbálni, kísérletezz. Szerntem a vörös is nagyon jól állna.


Bízd fodrászra, ő még a szín kitalálásában is tud segíteni.

2018. jún. 19. 14:52

Sokkal szebb lennél az arany-karamellel, bár így is szép vagy.

Mondd meg a családodnak, hogy fogadják el, ha szeretnél valamit, és támogassanak benne.

Vágj bele! :)

2018. jún. 19. 14:41

Azért hoztam létre ezt a fórumot mert tanácstalan vagyok.Legalább 6 éve festem feketére a hajam. Eredetileg aranyszőke a hajam. Aranybarnák a szeplőim és olíva zöld a szemem. Az álmom egy aranyszőke/karamell szőke haj. Ha aszerint nézem,hogy milyen a bőr tónusom,típusom akkor tavasz típus lehetek. Aszerint a fekete kilőve,sőt még a sötét barna is. A családom szerint meg csak a fekete áll jól a szőkével brutálisan gáz leszek,hát ez szuper. Én viszont nem érzem jól magam, csak mindig félek belevágni. Lehet mégis csak így kellene maradjak?


Nem tudom mit csináljak,csak változásra vágyom. Feltöltöttem egy képet,akit érdekel és adna pár tanácsot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook