Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lelkiismeret furdalásom van. A kolléganőm is elkapta,... fórum

Lelkiismeret furdalásom van. A kolléganőm is elkapta,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Halacskaaaa (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
jan. 28. 07:13
Én mondtam a férjembek, h inkább maradjon otthon az anyukája, de anyós a férjemnek azt mondta, h most már jól van. Aztán mikor megjelent nalunk, láttuk, hogy nem ez a helyzet.
12. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 11. - Gyöngy:))
jan. 26. 15:30
Nem olvasta el figyelmesen a vallomást.
11. gyöngy:) (válaszként erre: 2. - Myra)
jan. 26. 15:28
Azt miből állapítottad meg, hogy ő sem törődik a másikkal?
10. levarosbukta (válaszként erre: 7. - Halacskaaaa)
jan. 26. 15:27
Azért ez durva! Nagyon sajnállak. Nem is értem, hogy felnőtt embernek hogy lehet ennyi esze. De ti is hogy nem mondtátok neki hogy anyuka nyugodtan maradjon otthon? Vagy ha te nem merted akkor a férjed is mondhatta volna. Nálunk jöhetnek, mehetnek én is jöhetek mehetek amikor csak kedvem tartja - persze nem szó nélkül, hiszen mindenkinek van telefonj- de megállapodtunk hogy szemrebbenés nélkül megmondjuk a másiknak ha éppen nem alkalmas a látogatás minden sértődés nélkül.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Halacskaaaa)
jan. 26. 14:53
Sajnos sokan, bármilyen tünetekkel jönnek mennek, nem azt mondom hogy karantén, de ha nagyon folyik az orrom, kapar a torkom (amivel még jönnék mennék) inkább nem teszem. Mármint úgy nem hogy megyek vendégségbe pl. Engem is hívtak már régen szilveszterezni, és ki voltak akadva, hogy miért mondom le amiatt, mert beteg vagyok. Persze nem mondom bevásárolni el kell menni stb, kicsit náthásan is, de tudjuk hol a határok. Lásd nálatok
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Channa*)
jan. 26. 14:51
Elváltunk pénteken, egész héten együtt, nekem szombatra lettek tüneteim, neki hétfőre. Nekem erős nátha, neki torokfájás 2 nap hőemelkedés, és erős nátha, gyengeség.
jan. 26. 14:39
Ha nem tudtad, h beteg vagy, akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod. Bezzeg anyósom nem izgatta magát szilveszterkor. Ő simán eljött hozzánk úgy, h köhögött, szarul volt, előtte két nappal még lázas volt. Simán hagyta, h a hároméves lányom beleigyon a poharába. Persze férjem, a gyerek és én is elkaptam. Férjem és a lányom pár nap alatt túl voltak rajta, viszont én épp terhes vagyok. Napokig lázas voltam, a torkom olyan durva lett, h a hangom is elment. Ráadásul akkor még a durván hányós időszakban voltam. Három hét volt, mire úgy ahogy meggyógyultam, de a torkom valamennyire még mindig fáj és rekedt vagyok. A dokim mondta, h nem lesz egyszerű menet, mert a terhesség immunhiányos állapot, de nem gondoltam, h így elhúzódik. Lényeg a lényeg, anyósomat egy pillanatig nem zavarta, h eljön betegen egy kisgyeres családhoz, ahol várandós is van. Mindezt úgy mondom, h alapból jó a viszonyunk, de ezzel a szilveszteri esettel kiakasztott.
jan. 26. 14:37

Kovid?

Tünet nélkül, nincs mit tenni.

5. Nikice (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 26. 13:29
Akkor kéne az legyen, ha tudtad, és nem foglalkoztál vele. Tünet nélkül lehetetlen kiszűrni. Te is elkaptad valahonnan, ebben senki nem hibás 😊
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
jan. 26. 11:59
Természetesen én sem, neked sem volt tüneted?
jan. 26. 11:51
Én is jártam így. 6 embert lefertőztem, pedig nem állt szándékomban. Nem tudtam, hogy beteg vagyok. 😩
2. Myra
jan. 26. 10:23
A mai világban az emberek nem törődnek egymással, te csak egy vagy a sok közül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook