Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges az újrakezdés? fórum

Lehetséges az újrakezdés? (beszélgetős fórum)


17. syria (válaszként erre: 16. - Jenciii)
2015. máj. 3. 10:05
Ha jót akarsz magadnak, kerüld el nagy ívben ez a "csak társat keres..." pacákot! Sok erőt hozzá!
2015. máj. 2. 18:05

Köszönöm a véleményeket!

Igen helyén van az élete, már csak társat keres...

Ha arra támaszkodnék hogy majd a szép emlékek biztos visszahozzák sajnos elképzelhető hogy az nem lesz...tényleg elég rövid volt és nehezített..Munkahelyen most napi szinten látom, szerencsére együtt dolgozni nem kell, igyekszem kerülni.. szerintem emiatt még nehezebb lenne bármikor is az ujrakezdésről beszélni vele.

15. syria (válaszként erre: 9. - Jenciii)
2015. máj. 2. 09:46

Akkor már tudod is a kérdésedre a választ. :) Remélem.


Amúgy lehet újra kezdeni. De csak az olyan kapcsolatot, ami egyszer már sok évig működött, s valamiért megfeneklett. Tapasztalatból mondom.


A többszörös újrakezdésben nem hiszek. Hibázni mindig lehet. De büntetlenül csak egyszer. Szerintem.

14. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Jenciii)
2015. máj. 2. 05:55

Ez szerintem nem teljesen normális, hogy valaki ilyen rövid idő után már gyerek, házasság, stb. terveit akarja megvalósítani. Ráadásul szerintem a pasi elég önző, mindent azonnal akar a másik elképzeléseinek figyelembevétele nélkül.Szerintem a későbbiekben is ő akart volna irányítani téged, annak meg úgysem lett volna jó vége.

Ha igazán szeretne, odafigyelne a te igényeidre is. Egy párkapcsolat két emberről szól, nem arról, hogy az egyik folyamatosan megmondja, hogy mit akarjon a másik.

2015. máj. 2. 04:56
job elfelejteni es tanulj az esetbol,hogy legkozelebb egy pasi igazan akar teged vesss be mindent!
2015. máj. 1. 23:46
5 hónap után még a költözést megértem, bár sokan vannak, akiknek ez is túl gyors tempó. De házasság meg gyerekek... Nekem inkább úgy tűnik, hogy pipa-életet él és sietve keresi azt, aki beleillik a terveibe.
11. Csipkerózsika (válaszként erre: 9. - Jenciii)
2015. máj. 1. 22:01
Bocs, erről lemaradtam...
2015. máj. 1. 22:00

Hát nem is tudom. Nehéz lenne megmondani, hogy mi lenne most jó és hogy lehet-e ebből még valami.


Én elgondolkodnék, miért alakult így. Bennem felmerült a kérdés, ahogy olvastalak, hogy valóban akartad te ezt a kapcsolatot?

Abból, amilyen kifejezéseket használsz, arra lehet következtetni, hogy valamiért nem igazán. De miért nem? Szereted valóban ezt a férfit? Vagy "csak" megadtad magad az udvarlásnak? Bizalmatlan vagy a pasikkal korábbi csalódás miatt? Akarsz egyáltalán kapcsolatot, együttélést?

Mi az oka, hogy nem tetted oda magad igazán?

Én ezeken gondolkodnék, hogy legközelebb más eredmény legyen, illetve ha magadban megválaszolod ezeket, a helyzetet könnyebben tudod rendezni.

9. Jenciii (válaszként erre: 7. - Syria)
2015. máj. 1. 21:46
Igen eléggé gyors volt a tempó, szülei is nagyon örültek nekem, már ők is a kis unokáról álmodoztak, és hogy akkor költözzünk oda.. én 25 vagyok ő 32, ezt elfelejtettem mondani. Ő már családot tervezne , meg akar állapodni és nagyon válogatós. Velem úgyérezte megtalálta azt akit keresett. Én meg elég klasszikus lány vagyok a nagy őt keresem én is és nem félek elköteleződni..:)
8. Jenciii (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2015. máj. 1. 21:44
Igen ő tényleg nagyon rajongott nagyon akarta és mindent nagyon gyorsan és azonnal...sajnos megmondta..türelmetlen típus..és hogy már nem tud "várni"... de ha eddig kitartott hova tűnt minden érzelem.. lehet nagy színész..de a munkahelyen már csak azért is úgy kell mutatkozni hogy minden a legnagyobb rendben.. ezt látva kicsit elbizonytalanodom..:/sajnos most jöttem rá hogy mennyire fontos nekem és elszúrtam.
7. syria (válaszként erre: 1. - Jenciii)
2015. máj. 1. 21:38

Én biztosan nem tepernék utána. Inkább okulnék az esetből, és a következő kapcsolatomban kamatoztatnám a tapasztaltakat.


3-4 hónapos ismeretség után gyereket tervezni nem gyors egy kicsit?

Persze, van olyan, hogy kölcsönös szerelem első látásra, de úgy tűnik, ez nem az volt.

6. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Jenciii)
2015. máj. 1. 21:36
Ha dolgotok van egymassal, akkor O sem fog olyan konnyeden tullepni rajtad. Az bizti rossz lehetett neki, hgy beleadott mindent, mig te ovatoskodtal (persze vmennyire ertheto) de ezt nem mindenki fogadja egyforman...
5. Jenciii (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2015. máj. 1. 21:23
Köszönöm a választ! A szakítás napján meg utána is rá pár nappal nagyon határozottan mondta hogy ez ennyi... de azt is mondta hogy volt amikor elbizonytalanodott hogy mit akar. Az a tervem hogy most kicsit hagyom és egy két hét múlva kerítek alkalmat hogy munkahelyen kívül fussunk össze, és akkor majd puhatolózom hogyan áll a dolgokhoz. Szülei mellé költöztünk volna, akkor azt mondta csak akkor költözik ha én is vele. Most úgy alakult hogy egyedül megy épp építkezés van, nagyon leköti a bútor és egyéb vásárlás.. hát nagyon bánom, nem akarom hogy ez csak ennyi legyen.
2015. máj. 1. 21:09
Felejtős, lépj tovább.
3. nikletty (válaszként erre: 2. - Nikletty)
2015. máj. 1. 21:01
de szerintem most neked kell lépni, ne várd hogy az idő megoldja s mikor fog őhívni
2015. máj. 1. 21:00

Szia

szerintem ha valóban voltak érzelmei és komoly szándékai és csak beleunt... akkor ha kitartasz és most kicsit te nyomulsz,persze finoman, lehet jól alakul. Ne hagyd annyiban ha szereted és már költöztetek volna... küzdj kicsit, de aztán ha már hajthatatlan akkor már tényleg nem akarja.

2015. máj. 1. 20:49
Ha nem haragszotok elmesélném a hasonló még különböző történetem, szükségem lenne pár véleményre. Új helyre kerültem dolgozni, amikor az egyik munkatársam elkezdett udvarolni, és hát ösze is jöttünk. Tudtuk hogy ez nehéz lesz és vártunk 3 hónapot a bejelentésig. Nagyon oda meg vissza volt értem, már szóba jött a házasság a gyerek és hogy költözzek oda hozzá. Sajnos én kicsit óvatosabb vagyok nem viszonoztam olyan rajongással az érzéseit ahogy szerette volna.. Voltak veszekedések, sajnos inkább az én hibámból, nem fektettem a kapcsolatba kellő energiát. Az utolsó 2 hétben már kissé távolság tartó volt, majd szakított velem mondván "kiábrándult" és hogy töbre vágyik. Nagyon meglepett, ez 5 hónapnál történt... Hiába mondtam hogy változtatok még ne legyen vége, nagyon határozotan lezárta. Azóta naponta találkozunk, ő nagyon jól kezeli a helyzetet én szenvedek mert szeretném őt.. Szerintetek ha egy kis idő eltelik és nem zaklatom van esély hogy velem akarjon lenni? Azt akarom hogy lássa hogy változom, erre van esélyem mert minnenap lát.. Már az összeköltözésnél jártunk, azt mondta látta rajtam hogy én ezt nem akarom és ezért kezdődött nála. és hogy ez főleg tudatos döntés volt. Szeretnék vele lenni szeretem őt nagyon de nem figyeltem oda hogy kellően kimutassam. Előre is köszönöm a véleményeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook