Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehetséges az, hogy ami én nézek, csinálok a neten, azt egy másik gépről esetleg egy ismerősőm láthatja? fórum

Lehetséges az, hogy ami én nézek, csinálok a neten, azt egy másik gépről esetleg egy ismerősőm láthatja? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 2. 12:24
igen
2009. júl. 22. 19:19
igen
2009. júl. 20. 17:09

Persze hogy lehetseges ! pl a moderator-ok,topiktulajdonosok siman ellenörizhetik a levelezeseidet :)

+ nehany ember akik szuperjok a nett kezeleseben :)

Ezeken kivul termeszetessen a rendörseg is visszatud menni hetekre,honapokra hogy mit muveltel kint a netten :)

2009. júl. 20. 17:05

VNC-nek hivjak. van tobb fele fajtaja, pl realvnc openvnc palmvnc stb.

de ehhez telepiteni es beallitani kell egy szoftvert.

van a windowsban is beepitett a tavoli asztal de olyankor elveszi a kepernyodet a tavoli szoval nem lehet latni hogy o mit csinal.

van egy masik megoldas de azt csak windows serverek tudjak (olyankor lehet latni a masiket).

aztan van webes is, pl a logmein.


ami meg letezik a kemprogramok egy fajtaja. ezt virussal, fereggel lehet benyelni. ekkor nyilvanvaloan nem fogsz tudni rola hogy valaki megfigyeli a gepedet. jofajta virusirtot kell hasznalni hogy ilyen ne tortenhessen meg.

2009. júl. 20. 13:49
Én már néztem is így másik gépet. Tény, hogy azt a programot mindkét gépre fel kellett tenni, úgy beállítani, hogy automatikusan induljon, plusz, ha jól emlékszem, még jelszó is kellett. Aztán lehetett nézelődni. De én döntöttem el, hogy beleszólok a másik dolgába, vagy csak figyelem. Utóbbi esetben nem lehetett észrevenni, nem mozog a másik egere, ha én a sajátomat az ablaka fölött mozgattam. Ugyanis akkor úgy jelenik meg a másik gép monitorja, mintha egy honlapot nyitnál meg, amin látszik a rendszer, a programok stb.
2009. júl. 20. 11:24
igen,leheséges.csak én nem értek hozzá :o
2009. júl. 19. 16:48

Lehetséges!

De amiről én tudok, azt telepíteni kell a te gépedre is. De azt látod, ha valaki használni kezdi, mert ha csatlakozva van a gépedre a másik emberke, ő is kezelheti az egeredet. Ezenkívül nekünk kicsit akadozik olyankor a monitor, de ez szerintem gépfüggő is. Párommal szoktunk ezzel szórakozni. Ül mellettem, és úgy olvassa, amit én, hogy a WLAN-routerünkön keresztül kapcasolódik a gépemhez. De létezik ez vezetékesben is, nekünk egy speciális kék madzagunk is van hozzá.

De mindez megoldható neten keresztül is. De ehhez ismétcsak szükség van a megfelelő program telepítéséhez.


Ja, amúgy abból is észreveheted, hogy ilyenkor nincs háttérképed, hanem kék az egész.


Remélem, segítettem!

3. Crystall (válaszként erre: 2. - 9933e6cc1b)
2009. júl. 19. 13:40
:-)))
2009. júl. 19. 13:14
Persze.A Nagy Testvér....
2009. júl. 19. 13:13
Lehetséges az, hogy ami én nézek, csinálok a net-en, azt egy másik gépről esetleg egy ismerősőm láthatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook