Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet szedni Furon tablettát Spiron tablettával együtt? Mik a tapasztalatok? fórum

Lehet szedni Furon tablettát Spiron tablettával együtt? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


13. kiskékelefánt (válaszként erre: 1. - Jsarossy)
márc. 6. 20:54

Nekem írt fel az orvosom.

Napi 1 X 25 mg Verospiront.

Reggelente 1 x 40 mg Furont.

Reggelente veszem be mindkettőt.

Délben 1 db Kaldyumot 600 mg kell bevennem a Furon miatt.

A dobozra az van írva Kaldyum 600 mg 50 db ke3mény kapszula.

12. várigigi (válaszként erre: 11. - Józsibirka)
márc. 6. 16:27
Persze, a furon mellé mindig kell, a Spironok másképp hatnak, káliummegtartók, ahhoz nem kell.
11. Józsibirka (válaszként erre: 10. - Várigigi)
márc. 6. 16:17

Kálium-R , kell a furon mellé,?

irt a doki neked?

márc. 6. 16:09
Furont szedek reggel 2, délben 1, este 1 verospiron. Ha az orvos így rendeli biztosan oka van. Furont este nem kéne, egész éjjel rohangálsz tőle.
9. Józsibirka (válaszként erre: 5. - Jsarossy)
márc. 6. 16:02
Felhívtad mitmondott?
2017. okt. 18. 07:51
Szokták felírni a furont más vízhajtóval együtt kombinálva.Pl Verospironnal, vagy Spironnal . Nekem egy ideig 2*1 furont, meg 3*1 verospiront kellett szednem, úgyhogy nem igazán tudtam volna elkerülni, hogy ne szedjem be egyszerre a kettőt. Teljesen más módon működik a kettő hatóanyaga.
7. jsarossy (válaszként erre: 6. - Gizus58)
2017. okt. 17. 09:37
Köszönöm a segitséget!
6. gizus58 (válaszként erre: 5. - Jsarossy)
2017. okt. 16. 17:12
Ha ő mondta akkor úgy kell szedni.Biztosan oka van ennek az adagnak. Reggel vedd be a kettőt, Furon+Spiron, meg a káliumot is. A második Furont este, korán, hogy ne éjjel kelljen kijárni sokat.
2017. okt. 16. 17:04

A családorvos irta fel, a Furonból 2x1-et, a Spironból 1x1-et irt fel. Irt Káliumot is. Csak azt nem mondta, hogy egyszerre, reggel, déleben, este? vegyem be, vagy külön-külön.

Köszönöm a segitségeteket, Most felhivtam, és azt mondta, együtt kell szedni?!? Szerintem sem kellene mindkettő, de mit csináljak?

2017. okt. 13. 20:20
Ezt sz orvostól kell megkérdezni, ő tudja miért irta fel, és milyen dózisban kell szedni. Ez személyre szabott mindig.
2017. okt. 13. 18:52
Szia . A spiron hormoncsökkentő azt tudod ? Még magában is elég lenne , nem a kettö együtt. Milyen dózisban szeded ?
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Jsarossy)
2017. okt. 13. 17:43
Mindkettő vízhajtó. Miért szeded együtt a kettőt? Nem kellene. A furon mellé kell kálium,a spiron mellé nem.
2017. okt. 13. 17:07
Sziasztok? Szed valaki Furon tablettával együtt Spiron tablettát? Köszi a választ Kisenikő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook