Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy csak szex-re kellek neki... fórum

Lehet, hogy csak szex-re kellek neki... (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. Csenge Zorka (válaszként erre: 23. - Kicsiharang)
2013. ápr. 4. 14:23

Na, ez jó kérdés! :)

Egyszerűen el akarom kerülni, hogy azt gondolja rólam, hogy könnyen kapható vagyok.

26. Csenge Zorka (válaszként erre: 22. - Nicole.)
2013. ápr. 4. 14:22

:D Elég "tini" vagyok ilyen téren, pár hónapja lett vége az első komoly kapcsolatomnak. Előtte se nagyon pasiztam, mostanában viszont egyre többen megtalálnak, és ez nekem elég újdonság. :)

Lehet, ezért vagyok most annyira be...rva. :D

25. gotoau (válaszként erre: 19. - Csenge Zorka)
2013. ápr. 4. 14:22
Ahogy a többiek írták....nem vagytok már gyerekek, ha úgy érzed, akkor feküdj le vele....de ha meg nem érzel még annyit se, hogy jó amikor keres, akkor hogy jutottál el egyáltalán odáig, hogy vadul csókolózzatok? :O Nekem egy kicsit olyan az egész, mintha nehezen pasiznál be és most végre van valaki aki érdeklődik és mindenképpen meg akarnád tartani.
24. megi04 (válaszként erre: 12. - Csenge Zorka)
2013. ápr. 4. 14:21

Hát izé...4 alkalom után,miért ölelkeztél?..meg (majdnem)minden??? És mikor a szerencsétlen már se lát,se hall,fel van húzva,mint egy zokni,akkor közlöd,hogy neeeeeee...????


Örülj,hogy volt annyi önuralma,hogy nem küldött el a penészbe!

Oké,én megértem,hogy nem akarsz még szexelni vele...De miért kell akkor felhúzni?? Hogy ő akarta? Na és? ..szni is akar,azt meg mégsem engeded...

Ne haragudj,én ezzel nem akartalak megbántani,de másképpen hogy írjam le?

23. kicsiharang (válaszként erre: 16. - Csenge Zorka)
2013. ápr. 4. 14:20
De azt mondtad hogy kívánod, nem? Akkor miért ne lenne egy jó estétek? Ha nem vagy szerelmes, akkor te nem is lennél belebetegedve, ha lelépne, nem?
22. nicole. (válaszként erre: 6. - Csenge Zorka)
2013. ápr. 4. 14:20
cuki vagy... én tininek tippeltelek :D
21. kicsiharang (válaszként erre: 18. - E584b61b26)
2013. ápr. 4. 14:19
Nem, ez így van, ahogy látom :)
20. kicsiharang (válaszként erre: 9. - Kitrákotty)
2013. ápr. 4. 14:18
Szerintem is felesleges ez a szorongás, nem vagytok már gyerekek! Természetes, hogy pá randi után, és ilyen forró csókok után egy férfi többet akar.
19. Csenge Zorka (válaszként erre: 14. - Gotoau)
2013. ápr. 4. 14:18
Vagyis? :)
18. e584b61b26 (válaszként erre: 13. - Kicsiharang)
2013. ápr. 4. 14:18
Meg a 20 as nők is,vagy lehet csak én vagyok körbe véve ilyenekkel?:D
2013. ápr. 4. 14:18
Mindig a NŐ dönt!!!
16. Csenge Zorka (válaszként erre: 13. - Kicsiharang)
2013. ápr. 4. 14:18

Nem vagyok szerelmes belé, egyelőre nem érzek semmit iránta. Még csak az sincs, hogy mennyire várom, hogy keressen...

Tegnap viszont jól éreztem vele magam, tuti jó az ágyban! :D

15. e584b61b26 (válaszként erre: 11. - Csenge Zorka)
2013. ápr. 4. 14:17

Mindneki másként van összerakva.

Ezért is felesleges erről fórumot nyitni mert eléggé sok vélemény lesz ami szöges ellentéte e tiédnek.Úgyis ki fog derülni előbb vagy utóbb van-e sorsotok.

14. gotoau (válaszként erre: 11. - Csenge Zorka)
2013. ápr. 4. 14:17
Szerintem kezdj el élni.
13. kicsiharang (válaszként erre: 11. - Csenge Zorka)
2013. ápr. 4. 14:17

Akkor szerelmes nem vagy belé?


Szerintem egy 30 éves FÉRFI természetes, hogy szexelni akar...ilyen korban a férfiak csak azt akarnak :))

12. Csenge Zorka (válaszként erre: 9. - Kitrákotty)
2013. ápr. 4. 14:16
4 alkalommal beszélgettem vele, hogyan is bízhatnék benne?
2013. ápr. 4. 14:15

Igazából azt is mondta, hogy ne haragudjak, de nagyon kíván, nem tudja, mit csináltam vele...

Lehet, az volt a baj, hogy nem voltam eléggé elutasító, de mikor vadul csókolt, simogatott nem tudtam/nem akartam ellenállni. Ezek még beleférnek.

Úgy érzem, a szex korai, még akkor is, ha már felnőttek vagyunk. Nem korfüggő, ehhez érzések kellenek NEKEM! Valakinek megy nélküle, lehet, hogy menne nekem is, de biztosan nem élvezném annyira...

2013. ápr. 4. 14:14

Képzeld el vártok 3-4 hónapot és ki derül hogy nem működik köztetek!

Az is elég nagy csalódás! :)

9. kitrákotty (válaszként erre: 6. - Csenge Zorka)
2013. ápr. 4. 14:14

ezt nem mondtam.


de van-e értelme folyton szorongani, hogy úgyis kihasznál majd, vagy úgyis elhagy....??


ha már most nem bízol benne, van értelme folytatni?

2013. ápr. 4. 14:13
Valószínűleg csak szexet akar. Ha nem így lenne bármeddig várna.Amelyik fiú nem csak szexet akar,az általában,a lányra bízza a döntést,mikor akarja.:) Ha viszont szexre kellesz csak,akkor az SMS-ek,telók semmit nem számítanak,mert azért valamennyit "belefeccöl" a dologba....)
7. e584b61b26 (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2013. ápr. 4. 14:13
lájk
6. Csenge Zorka (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2013. ápr. 4. 14:12
Szóval feküdjek le vele, hogy megtudjam? :)
5. Csenge Zorka (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2013. ápr. 4. 14:11

Ő 30 éves elmúlt, én a 20-as éveim elején járok.

Tegnap viccesen mondtam neki, hogy szerintem csak szexelni akar velem, és annyi, amin nevetett.

2013. ápr. 4. 14:11
Hány éves vagy? és a fiú?
2013. ápr. 4. 14:10
Hogy akar-e mást a szexen kívül, az csak akkor fog kiderülni, ha már volt szex.... :-)
2013. ápr. 4. 14:10

Mond meg neki ezt.

Ha elfogadja, tartsa tiszteletben, ha nem, lépjen le!

2013. ápr. 4. 14:07

Van egy srác, két hete beszélgettem vele először egy szórakozóhelyen, de már előtte is ismertem. A buliban összemelegedtünk, puszilgattuk egymást, ölelkeztünk, de nem történt több. Azóta minden nap hív, ír, egy nap többször is, érdeklődik irántam. 3-szor találkoztam vele a buli óta, és legutóbb náluk voltunk, "filmeztünk".

Nagyon nyomult, de nem ellenkeztem, csak mikor már egyre lejjebb haladt a keze...

Kérdezte, szeretkezek-e vele, mondtam, hogy nem, mert még korainak tartom és nem is ismerem.

Ezek után azt hittem, tiszteletben tartja a döntésem, de mintha mi sem történt volna, megint rajtam volt... Próbáltam viccesen megmondani neki utána már, hogy nem akarom még, értse meg, de azt mondta, hogy tudja, én is akarom, mi a baj.

Nagyon vadul csókolóztunk, kívántam én is, de nem akarom elkapkodni. Nekem sokat jelent, hogy kivel fekszem le. Eddig egy férfival feküdtem le, az sem most volt, kívánom a szex-et, viszont nem szeretnék csalódni. Nem tudom, hogy bírnám feldolgozni, ha csak "arra" kellenék neki.

Kérdezte tőlem, hogy melyik nap folytatjuk tovább ezt az estét, annyit feleltem, még nem tudom. Szeretné, ha több lenne, mint simogatás, csókolózás, de nekem még olyan korai...

Szerintetek akar tőlem szex-en kívül mást?

Már írtam, hogy egy nap többször keres, sms-t ír, viszont nem bízom benne egyáltalán, hiszen még nem is ismerem.

Félek, hogy ki fog használni...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook