Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet-e hinni a társkeresési hirdetéseknek? fórum

Lehet-e hinni a társkeresési hirdetéseknek? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 16. 17:47
Ha nem próbálod meg ,akkor sohasem fogod megtapasztalni.Merjél!
2019. márc. 16. 12:50
Régebben is próbálkoztam vele, de csak rossz tapasztalatom volt. A szokásos, hogy mindegyik ugyanazt akarja. De már kicsit több mint egy éve vagyok együtt a párommal. Tinderen ismerkedtünk meg. Én is cinikus voltam, meg ő is. De örülök neki, hogy a barátaim rávettek. Nagyon jól megvagyunk együtt. A családja is befogadott.Van egy ismerősöm aki szintén társkeresőn ismerte meg a párját. Már a babát tervezik. 😊 Ajánlom de csak nagyon körültekintően.
2019. márc. 15. 10:05
Én 4 évvel ezelőtt társkeresőn ismertem meg azt a férfit akit a mai napig a szívemben őrzök.... szövôdhetnek szerelmek és normális kapcsolatuk ott. Bár igazából nem tudom hogy mostanság mi a tarskereson helyzet mert nekem nincs rá szükségem...
23. ronka
2019. márc. 11. 23:28
én nem hiszek benne
22. Érdekes73 (válaszként erre: 21. - Lenóra)
2019. márc. 11. 22:25
Biztosan ...
2019. márc. 11. 20:34
Az újságban megjelenő társkereső hirdetés sok pénzbe kerül. Attól függ ki milyen terjedelmű hirdetést ad fel. Egy-egy esetben akár 10 ezer ft-ba is kerül ennek ellenére még is kiadatja a hirdetését. Megéri ez neki, mert ha nem jelentkezik senki akkor oda a pénz.
20. Érdekes73 (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2019. márc. 9. 16:41
Mindig jót röhögök a kamuképeiken is :) Van amelyiket letiltják mire megnézem ki jelölt.
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Érdekes73)
2019. márc. 9. 16:32

No ilyen fura élményem is volt.

Olajkutas.

2019. márc. 9. 16:31
A facén van hogy hetente jelölgetnek ismeretlen kföldi özvegyek, katonák, orvosok stb. Persze hogy kamu meg szélhámosság.
17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Kaktusz2)
2019. márc. 9. 15:51

A gyerekemnek se adok pénzt anélkül, hogy ne tudnám, mire költi.

Nagyobb arányban, senkinek nem vennék fel hitelt. Még a gyerekeimnek sem. Senki nem tudja garantálni, hogy a jelenlegi havi jövedelmem akár csak pár hónap múlva is ugyanennyi lesz, nemhogy évek múlva!


Érzelmi síkon is elég háklis vagyok. Nem teszem szóvá esetleg, ami nem tetszik, de ha több dolog összegyűlik, akkor végeztem.

16. kaktusz2 (válaszként erre: 15. - Ariana)
2019. márc. 9. 15:47

Jól írod hamar ki derül.

Csak az ilyen férfiak (persze nők is vannak szép számmal) nagyon jól el tudják kápráztatni a naiv embereket. És mire rá jön az ember lánya már le is van húzva.

15. ariana (válaszként erre: 5. - Simple)
2019. márc. 9. 15:34
Annak mi értelme van? Ha hazudik, vagy nincs pénze csak le akar húzni mást, az úgyis hamar kiderül.
2019. márc. 9. 13:37

Ha egy kapcsolat barátságból mélyülne el, talán akkor sem akarnék együtt élni senkivel.


Érdekes, hogy az idősebb férfiak eleve költözéssel együtt képzelik a kapcsolatot. Mintha az érzelmi alapnál fontosabb lenne a háztartás.

13. kaktusz2 (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2019. márc. 9. 12:26

Igen ez bizony meg történik és nem csak veled. És igen persze látatlanban költözik.

De milyen sok van ilyen. De aztán ha rendbe jön ki mászik a gödörből akkor persze te vagy a rossz meg nem lehet élni veled szöveg következik.

Na meg persze vissza futunk anyukához, mert az a család te meg csak egy nő vagy. (vagyunk)

12. Guruljka (válaszként erre: 8. - Kaktusz2)
2019. márc. 8. 21:40

Én találkoztam egy őszinte emberrel, sok mindenben egyeztünk volna.

Ami miatt megkértem, hogy ne írjon, az az volt, hogy épp csak külön volt a feleségével, az volt a benyomásom, pár nap alatt, hogy talán inkább csak ürügyet keres a végleges szakításhoz. Gyerekek is voltak, bár már nagyok, és az egyik még az anyával élt.

Nem titkolta, hogy nincs nagy jövedelme, de szinte látatlanban költözött volna már hozzám.


Ha háromszor ekkora lenne a ház, akkor sem szívesen fogadnék ide senkit, ilyen tisztázatlan körülmények között pláne nem.

Miután véletlenül észrevettem, hogy az illető még sértődős is, végképp inkább a teljesen ismeretlen nővel vállaltam szolidaritást. Valószínűsítem, hogy nem ő a sárkány, a pasi a cvíder.

2019. márc. 8. 21:34
Én is úgy gondoltam, hogy az hazugság. Mit akarnak azzal elérni, hogy az anyagi helyzetüket fitoktatják a lényeget meg elfelejtik közölni. Mit lehetne ezek ellen tenni?
10. 8c6da3d030 (válaszként erre: 4. - A9ed661604)
2019. márc. 8. 11:44

Hazudnak, mint itt. :D Igaz-e? :)

Amúgy meg nagyon sokan online társkeresőn keresztül találták meg a párjukat akikkel sok évig, akár életük végéig élnek/éltek.

2019. márc. 8. 11:26
Én ott találtam meg a párom. Már nagyon régen együtt vagyunk. Én nem csalódtam. Igaz előtte volt 3 sikertelen de ez benne van szerintem
2019. márc. 8. 09:07

Nem nem lehet.

Évekkel ez előtt, próbálkoztam ott mindenki szép meg gazdag, kedves, meg aranyos.

Csak fele annyira lenének olyanok mint amilyennek le írják magukat.

Már is jobb lenne a világ.

És az a sók családos ember? meg az a sok férjes asszonyság? Szó ami szó. Sok hazug a hazug ember!

De biztos vannak kivételek is. Az ő esélyük a legrosszabb.

7. 585a7aa9ec (válaszként erre: 1. - Lenóra)
2019. márc. 8. 08:54

Szélhámos banda, még a társkereső oldalak sem 100% .

Én régebben ott is jártam már pórul, épp külföldivel, sokszor az sem biztos hogy az ő fotója vann kinn, 90%, szélhámos.Biztos csak a személyes megismerkedés.

2019. márc. 8. 08:42
Ilyen még van? Azt hittem ez már épp olyan avitt jelenség, mintha az Expresszben keresnénk állást. 😳
5. simple (válaszként erre: 1. - Lenóra)
2019. márc. 8. 08:24
Szélhámosság. Nem társat akar találni, hanem balekokat, akiket le tud húzni.
4. a9ed661604 (válaszként erre: 3. - 8c6da3d030)
2019. márc. 8. 07:34
Nyugodjal meg ott is hazudik mindenki! Messzirol jott ember azt mond amit akar
2019. márc. 7. 23:12
A kulonfele ujsagokban megjelent tarskeresos sztoriban mindig ketelkedtem. Ki tudja ki adta fel. Kicsit jobb az,ha x tarskeresos oldalon ismerkedsz,hiszen ott van kep,tudsz beszelgetni is,aztan el tudod donteni mi legyen,vagy mi ne.
2. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Lenóra)
2019. márc. 7. 22:47
Szélhámosság lehet.
2019. márc. 7. 22:12

Egy barátnőmmel olvastunk társkeresési hírdetéseket, rábukkantunk jó pár olyanra amely számunkra hihetetlen. Nagyon gyanus számunkra mivel több hasonlóságot is felismertünk a hírdetésekhez tartozó e-mail címekben.

Ha már megjelent egy bizonyos újságban van olyan aki hisz ebben? Ha van akkor éri-e csalódás? Ha a hírdető hazugságokkal akar társat keresni akkor abból milyen hasznot remél. És ráadásul nem is magyar az illető.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook