Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha sokszor hordok sportmelltartót, akkor össze megy a mellem? fórum

Ha sokszor hordok sportmelltartót, akkor össze megy a mellem? (tudásbázis kérdés)


21. VendrinerPiroska (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2020. ápr. 27. 21:11
Nálam még van némi ugribugri. Mondjuk nem most, mert nem biztos, hogy az alattam lakó néni vagy a csillárja értékelné. Viszont méretre nincs értelme nagyobbat venni, mert akkor a "lányok" is táncra kelnek és pont emiatt visel az ember futó melltartót. :)
20. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 24. 21:48
Évek óta azt hordok. Még meg vannak.
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Garabonciás)
2020. ápr. 24. 21:24

Én eleve csak 50 éves korom körül kezdtem melltartót hordani, akkor is inkább biztonsági okból, a vékony nyári hacukák alatt először. Télen viszont a több réteg alatt kackiásabbnak látszottak a melleim melltartóban.

Azóta meg kicsit lógnak, de hát ez van. 62 évesen már lehet.

2020. ápr. 24. 15:35
Egy ido utan el is tunik. Volt, nincs. Lemegy a terdkalacsodhoz. :D Bar pont ezert kell gondolom a sportmellcsi. En sose hordtam de nagyon még hagyomanyosat se, mert azt mondtak megszokja a melled aztan még jobban megereszkedik mint ugy altalaban. Meg hat sose talaltam olyat ami kenyelmes lett volna, vhol mindig bevagott. Nem vagyok egy melltarto fan, az biztos. Jo ha 5 darab lapul vhol a szekrenyem aljan.🙃
17. Guruljka (válaszként erre: 13. - VendrinerPiroska)
2020. ápr. 24. 13:46
Valahol kallódik egy kapcsos sportmelltartó, de nem szeretem. Olyan "nagyobb" igénybevételt én nem produkálok, de nekem ne legyen semmi ugribugri, mert akkor már inkább a vért. (Az is lehet egy számmal nagyobb, kényelmesebb.)
16. Guruljka (válaszként erre: 13. - VendrinerPiroska)
2020. ápr. 24. 13:43
Az a celebke, aki ilyenben aludt, gondolom, mérlegelte, hogy ha a tanács beválik, akkor megérte.
15. tuskoledi (válaszként erre: 14. - Tuskoledi)
2020. ápr. 24. 06:56
*vetted
14. tuskoledi (válaszként erre: 6. - Prokoppeva)
2020. ápr. 24. 06:56
Számból vegted ki a szót. Ráadásul csupa műszál, dryfit anyaga van, az ember könnyen beleizzad.
13. VendrinerPiroska (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2020. ápr. 23. 21:50
A kapoccsal és állítható pánttal rendelkezők sokkal jobban a helyükön tartják a melledet nagyobb igénybevétel mellett is, mint a sima elasztikus. Sok lányt ismertem, aki melltartóban aludt, főleg, akinek nagy a melle, de egy olyan sportmelltartót, amiben én futok és mellesleg vértnek is beillik, aligha fogsz alváshoz viselni, mert szerintem baromi kényelmetlen.
12. VendrinerPiroska (válaszként erre: 6. - Prokoppeva)
2020. ápr. 23. 21:40

Aligha önellentmondás, ugyanis, ha tudsz valamit a sport melltartókról , akkor tudod, hogy három különböző tartással készítik őket: könnyű, közepes és magas v. erős támaszték.

A könnyű az mondjuk jógázni, a közepes kb. aerobic, az erős az futáshoz. A könnyű támasztékú, de szerintem még a közepes, is túl laza futáshoz és nem nyújt elegendő támasztást, így csak nyúlik a melled tőle. Tehát, ha lazát hordasz futáshoz (nem pedig magas támasztású v. más néven futó melltartót), akkor lógni fog a melled. Ilyen egyszerű

11. df1e1c376c (válaszként erre: 2. - Bözsi néni)
2020. ápr. 23. 15:52
Xd
2020. ápr. 23. 15:50
Jó formában levő vagy profi sportolónők melle azért kicsi a sportmelltartóban, mert nagyon alacsony a testzsírszázalékuk. Nem a sportmelltartó nyomta össze.
2020. ápr. 23. 14:17
Ha valaki fogy,akkor mindenhol fogy elviekben,én is tapasztaltam és nem a sportmelltartótól.
2020. ápr. 23. 14:15
Mi az ,hogy "összemegy" a melled?
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Prokoppeva)
2020. ápr. 23. 13:51

Már nem tudom, melyik USA celeb volt, aki elmesélte, hogy edzője tanácsára a terhesség alatt is sportmelltartót hordott, talán még éjszakára is, ha jól emlékszem, és nem nyúlt meg a melle.

Az én számomra az a sportmelltartó az igazi, amely olyan, mint egy top, nincsenek rajta pántok meg kapcsok. Na abban a "csajok" a helyükön maradnak, az tuti.

6. prokoppeva (válaszként erre: 5. - VendrinerPiroska)
2020. ápr. 23. 02:14

Őőő, izé... A sportmelltartóról nagyon sok minden elmondható, csak egy dolog nem: az, hogy laza. A sportmelltartónak pont az a lényege, hogy sokkal erősebben, sokkal feszesebben tartja a melleket, mint a hétköznapi. Gondolom a témaindító is pont emiatt a szorosság miatt kérdezett rá a dologra, hiszen a _laza_ melltartó nem nyomná össze oly mértékben a portékáit, hogy az összemenésüktől féljen.


Erre itt egy ilyen önellentmondás, hogy laza sportmelltartó!


Hááát, ha csak nem szándékosan vesz hat számmal nagyobbat a kelleténél, akkor lesz laza. Szóval olyan dolog nincs, hogy laza sportmelltartó. Én például futáshoz hordom rendszeresen, hogy ne kuglizzák le a kannáim a mellettem haladók fejét. Szoros, mint az állat.

2020. ápr. 23. 01:19
Ha ez így lenne, akkor aludni is sport melltartóban aludtam volna. Viszont, ha nagy a melled és lazább sport melltartóban rohangálsz, akkor lehet, hogy lógni fog.
4. Bözsi néni (válaszként erre: 2. - Bözsi néni)
2020. ápr. 23. 00:42
*hordd
2020. ápr. 23. 00:37
Nem fog összemenni. :-D Hordd csak nyugodtan és sportolj.
2020. ápr. 23. 00:14

Ja, persze. És a hátadon jön ki, mert benyomódik :-)


Tényleg buta kérdés volt. Hird nyugodtan a megfelelő méretűt.

2020. ápr. 22. 23:43
Lehet, hogy buta kérdés, de Sportmelltartót szeretek hordani, mert nekem ez kényelmes, de félek hogy ha sokszor hordom, akkor össze megy a mellem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook