Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet a leégésből barnaságot csinálni?(legalább egy kis színt megmenteni?) fórum

Lehet a leégésből barnaságot csinálni?(legalább egy kis színt megmenteni?) (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 9. 21:30
Avon, napozás utáni hűsítő zselé... szerintem ez menti meg a színt... én nagyon szeretem. Régebben szoli után is használtam, ha véletlenül leégtem. Ma már kíméletesebb vagyok a bőrömmel, de ez a zselé tényleg jó.
2008. jún. 6. 18:58
Az én barátomnak nagyon fehér bőre van és leégett és rá 2 napra nagyon viszketett neki,mit lehet ez ellen tenni?És hogyan barnuljon az égés helyett...?!?!
22. ec63a7fc29 (válaszként erre: 13. - Toro32)
2007. júl. 22. 10:33
Egyik lányomnak a vállán van egy nagyobb anyajegy. Elvittem bőrgyógyászhoz, aki azt tanácsolta, hogy amikor napra megy, ragassza le sebtapasszal, véletlenül se égjen le.
2007. júl. 22. 10:30

Nagyon jó, ha 20%-os tejföllel kened be magad.

Másnapra barna leszel, s nem is hámlik le.


A tudományos magyarázatát nem ismerem, de már vagy 20 éve bevált.

2007. júl. 13. 16:03
leégésre nagyon jó a First!!
2007. júl. 2. 16:09
Én már töbször leégtem,de sosem hólyagosodtam fel,mert Aloe First-t használom.
2007. júl. 2. 15:00
Kb 2 hete leegtem....es most mar kezdek hamlani..... de azert barna vagyok,csak ahol hamlom ott feherebb a borom...mit tegyek,hogy ne legyen kulombseg? segitsetekkkk ....nagyon fontos.... surgosen :(
2007. jún. 24. 21:14
Kb 5 éve csúnyán leégtem a Balatonnál, nem tudtam, mennyi az elég. Nagyon fehér bőrű vagyok egyébként. Estére pecsenye voltam, és bőgtem a fájdalomtól, és attól, hogy milyen hülye voltam. Akiknél laktunk, a bácsi 90 éves, békebeli időkben gyógyszerész volt. Ő mondta, hogy vegyek szépen egy doboz tejfölt, és kenjem magamra. Na, tiltakoztam, hogy keni a fene, de a családom csak-csak rábeszélt. Rámkenték a doboz tejfölt, semmi perc alatt beitta a vörös, agyongyötört bőröm. Aztán rávettem a pizsamát, és alvás. És csoda: reggelre semmi húzódás, semmi feszülés, igaz, rohantam is zuhizni, mert büdi voltam tőle. Viszont a pirosság életemben először ekkor, de átment szép lassan barnába, és életemben először nem hámlottam le, meggondolatlan napozás után. Akinek gusztusa van hozzá, próbálja ki. Nekem még egyetlen napozás utáni balzsam sem tett ilyen csodát.
16. sizsu
2007. jún. 24. 19:03
Sok-sok vitaminos (nem gagyi) testápoló, és akkor nem leszel foltos, sőt én a hámlást is ki szoktam így hagyni... Aztán alakul a piros szép barnára.
2007. jún. 24. 18:25
én ha leégek utána mindig átalakul barnára az a rész
2007. jún. 24. 14:46
Nekem mindig igy maradt szinem, leegtem, lehamlottam, de mindig maradt egy kis szinem.
13. toro32 (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2007. jún. 24. 14:36

nagyon igazad van emagdi!!!!

nekem 2005-ben vettek le egy rosszindulatú anyajegyet.Nem sokon múlott,hogy nem lett áttétes,akkor pedig már nem tudnék nektek írni.Nagyon nem játék!!!

A bőrnek memorizáló képessége van,ami azt jelenti,hogy egy gyerekkori leégés miatt is lehetsz bőrrákos.

Nagyon figyelni kell az anyajegyeket,pláne,ha nő,szineződik,esetleg még viszket is.Ajánlom mindenkinek,hogy egy évben egyszer menjen el bőrgyógyászhoz,megmutatni az anyajegyeket!!!!!!!!

12. emagdi
2007. jún. 24. 10:16

mindenesetre jobb, ha inkább le sem ég az ember.

nem vicces a bőrrák...

2007. jún. 24. 10:04
Köszi a tippeket, most próbálom menteni a menthetőt,tegnap óta testápolóban fürdök:)
10. toro32
2007. jún. 23. 22:34

a Csak csajok című műsorban volt,hogy valami aromaolajjal bekened a bőröd és nem hámlasz le.sajna nem emlékszem mi volt az:( ,de a patikus vagy drogériás tudni fogja.

+egyél karotinkapszulát,gyorsítja a bebarnulást leégés után

most este,ha van otthon panthenol spray-d fújt be magad vele,hűsíteni fog

jobbulást

2007. jún. 23. 21:53

Igazat adok egy-két előttem hozzászólónak.

Én is azt hallottam,ha leégsz utána jó sok testápolóval kend be magad és akkor nem hámlasz le.Múlt héten én is leégtem és utána napokig testápolóztam és nem hámlottam le.

2007. jún. 23. 21:33
Szerintem nem ,mert utnána csak hámlás következik
7. gzs3
2007. jún. 23. 21:11
Ha kellő mennyiségű hidratáló testápolót használsz, talán.( Folyamatosan kentem magam, mert a bőröm seperc alatt magába szívta.) Nekem így maradt meg a barnaságom leégés után.
2007. jún. 23. 20:41
Ha viszket,akkor biztosan le fog hámlani,legalább is nekem ez a tapasztalatom.Fehér a bôröm,sajnos volt részem már többször is leégésben.Szerencséd,hogy nem fáj,nagyon rossz tud lenni.Én régebben,ha leégtem,1-2 napig nagyon égett,és csak utána kezdett viszketni.
2007. jún. 23. 20:40
ha már leégtél, szerintem sehogy :(
2007. jún. 23. 20:38
Én a nivea napozás utáni balzsamját szoktam használni. Nagyon jo hüsit! Persze függ a leégés mértékétől.
3. alexcheca (válaszként erre: 2. - Tina68)
2007. jún. 23. 20:36

szép pecsenye lettem, pedig észre sem vettem

Hál'Istennek, nem fáj, csak nagyon viszket:(

2007. jún. 23. 20:29
Ha lehámlik is nem hófehér leszel alatta! Mennyire égtél le, súlyosan?? Kenegessed tejföllel ma este, és holnapra már jobb lesz.
2007. jún. 23. 20:25
Lehet a leégésből barnaságot csinálni?(legalább egy kis színt megmenteni?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook