Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van esély megmenteni a hajamat? fórum

Van esély megmenteni a hajamat? (beszélgetős fórum)


29. Anda39
2010. júl. 28. 11:57
Szerintem nagyon szép a hajad. :)
28. Heni68 (válaszként erre: 26. - Db5df1d25b)
2010. júl. 27. 11:09
ez nem semmi, hogy milyen emberek vannak, szánalmas.....
2010. jún. 4. 21:21
Nem veszem fel a kesztyűt,ez a fórum nem olyanoknak való mint te!
26. db5df1d25b (válaszként erre: 25. - Tigris1971)
2010. jún. 4. 10:27
Egyébként nem tudom mire voltál olyan nagyon büszke egy ronda vörös kóc volt a fejeden. Talán a kevesebb jobb is belőle.
2010. jún. 3. 19:28
Barom!!!!!!
24. db5df1d25b (válaszként erre: 23. - Tigris1971)
2010. jún. 3. 14:30
Ha velem lenne ez én igenis ezt tenném. Mert mindig jobb kopaszon, mint kopasz foltokkal szánalmasan ragaszkodni ahhoz ami már nincs.
23. Tigris1971 (válaszként erre: 22. - Db5df1d25b)
2010. jún. 2. 19:27
Te nem vagy normális!Nem kívánom neked,hogy az én cipőmben járj,de azért told már le te a hajadat kopaszra és érezd magad jól!Úgy látom te nem mertél magadról képet feltenni,én legalább a hajamra büszke lehettem,ami egyébként hennával volt csak színezve ami növényi színezék és pláne nem festék.És igen,eredeti göndör,és nem őszül!
2010. jún. 2. 12:27
Lehet, hogy a vörös hajfesték nem tett jót. Eredeti göndör? Én letolnám az egészet kopaszra vagy egycentisre és hagynám eredeti színében, mégha esetleg őszül is.
2010. jún. 2. 11:59
csajok! van győrben egy esztétikai rendelő, ahol végeznek hajkezelést. mezoterápiaval. orvosok végzik, nagyon elkeseredve fordultam hozzájuk, 30 évesen kezdett el ilyesztően hullani a hajam. 5 kezelésen vagyok tul, a hullás a harmadik után megállt, és a meglévő hajszálaim erősödtek, sokkal egészségesebbek.
20. Tigris1971 (válaszként erre: 19. - 5e48d37001)
2010. márc. 20. 16:28
Köszi,felírom magamnak az adagolást,ha neked segített,hátha nekem is.
19. 5e48d37001 (válaszként erre: 18. - Tigris1971)
2010. márc. 20. 14:59

Nekem úgy kellett,hogy forcapil és cinkes por 4 hónapig.Utána bőrgyógyász csak az Elevitet tanácsolta,akkor napi 1 szemet szedtem.

De utána rástartoltam a hair clinic-re és a lucernára és csökkentettem az elevitet fél szem / napra.

18. Tigris1971 (válaszként erre: 17. - 5e48d37001)
2010. márc. 19. 16:57
Köszi a választ,majd kikérdezem apámat.Jól hangzik ez az elevit.Szerinted lehet szedni lucerne kapszulával meg forcapillal együtt?Jövő héten a dokival irassak fel cinkport is,mert most fogyott el?Félek,hogy egy kicsit sok lesz a jóbol.Te fél évvel korábban kezdted ezt a cirkuszt,több tapasztalatod van,mit gondolsz?A ricinust két hónapja kezdtem el,de eddig csak a hajamra,múlt héten kentem fel a fejbőrömre is,azóta kicsit bizsereg de nem baj csak kezdjen el nőni.Roppant kíváncsi vagyok hátha nálam is beválik.
17. 5e48d37001 (válaszként erre: 15. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 16:22

Igen apai részről az anyai felmenők,sajos a nagymámnak volt ilyen színű és állagú haja,de Ő mefghaltb 28 éves korábnan,így nem tudjuk ritkult volna neki 30-on túl.

Az elevit terhességi vitamin.Bizonyára te is végigszedted az összes hajvédő vitamint(F,B,R)

Akkor,lehet neked is feltűnt,hogy ami az egyik készítményben van vitamin az nincs a másikban.Pl D3 vitamin van a F-ban,viszont a Bio-ban nincs.Szóval ami van az egyikben az nincs a másikban

Az elevitben megvan az összes hajvédő vitamin,nyomelem, 60mg vastartalommal ami egyedülálló.4 mg feletti vastartalmú multi nincs is piacon.

A növekedéssel soha nem volt gond havi 1cm megnőtte,ricinus után kb havi 3-4cm.Már vannak új hajszálaim is,viszont csak 2 hete vettem észre,hogy már nem látszik annyira a fejbőröm,ahogy lekattantajm a hajamról.

kb ennyi,ha eszembe jut valami akkor még írok:)

16. Rosa
2010. márc. 19. 14:56

Sziasztok!

Nekem is nagyon hullott a hajam,vitaminokkal,és Bánfi hajszesszel próbálkoztam,de semmi javulás,aztán valaki ajánlotta a henna gyógynövényt,attól kezdett nőni a hajam!

Már negyedszer használtam és mint egyikőtök irta,olyan babahajam kezdett nőni:)

15. Tigris1971 (válaszként erre: 14. - 5e48d37001)
2010. márc. 19. 13:22
A vizsgálatokon én is túl vagyok,Sajnos nálunk csak vén boszik,vagy férfiak vannak doki fronton,de igazad van bányászkodom fiatalabbak után.Miből szűrte le a doktornő,hogy genetikai a hajhullásod?Apai nagyanya ágon úgy érted ,Hogy apai dédnagymamádat örökölhetted?Mert nálunk női ágon mindenkinek dús haja van(nyárig nekem is),de ha az apai dédnagyi is lehet a "bűnös"utánakérdezek.Megnéztem a képeidet,fantasztikus,mennyit nőtt a hajad.Új hajszálaid is vannak?Az elevitről én is hallottam,bár nem értem a dolgot,az nem terhességi vitamin?Cinkes port én is szedtem, most készülök következö adagot felíratni.Hajnövés fronton gratulálok,Te tudhatsz valamit!
14. 5e48d37001 (válaszként erre: 10. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 13:03

Mivel nálam semmit nem találtak,pedig az összes vizsgálatot végigzongoráztam,mégis biztattak minden jóval.Elsősorban a hormonális terápiát javasolták,1 év után úgy döntöttem,mivel javulás abszolute nincs,és havonta 7 ezer csak a gyógyszer amiket szedek rá(hair clinic,lucerna,elevit,cinkes por,fogamzásgátló),felkeresek egy másik doktornőt.

Most az alapján választottam,hogy minél fiatalabb legyen,most tanult biztos jobban képben van.

40 percig vizsgált,és mondta szedhetek Én bármit mert az Én ritkulásom genetikai.Női ágon öröklődik ill.az apai nagyanya is átörökítheti.Az,hogy ki mennyi hajjal születik az nem mérvadó,ugyanis a nőknél a 30-as évekbien alakul ki az a hajmennyiség ami végigkíséri(+,- 4 év) életük során.Persze vannak azok a nők akiknek alig változik,vagy semennyire és vannak mi akiknek igen.

Nálam ez a ritkulás most zajlott,le ettől már lejjebb nem lesz.Ez volt az pont ,mikor megértettem,ez van.Ezt húztam,ezt kell elfogadni.

Persze ezen felül mindent megteszek.Szedem az Elevitet,a Hair Clinicet fél év után hagytam abba ,most szüneteltetem,lucerna kapszula rici.

Beletörődtem ennyi hajam lesz és erős fénynél látszódni fog a fejbőröm.2 hónapja voltam a doktornőnél,és kb 2 hete már felkapcsolom a fürdőszobába a lámpát mert nincsennek kopasz foltjaim a homlokomnál.

Remélem rendeződik a problémád!

13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 11:56

egyik ismerősömnek szintén így kezdődött a dolog. Először foltokban hullott, majd olyan szinten megritkult a haja, hogy áttetszett a fejbőre. Neki először húgyúti fertőzést állapítottak meg (még amikor foltokban hullott), akkor agyon antibiotikumozták, amivel kiírtották szinte az egész bélflóráját. Konkrétan azon a hajvizsgálaton, amit te is emlegetsz, azt mondták neki, h elmérgeződött tőle a szervezete. Lelkileg ő is kikészült teljesen. Aztán megmondták neki, h ahogy ürül ki a szervezete az antibiotikumtól, ahogy épül vissza a bélflóra, úgy fognak megszűnni a panaszok. És valóban. Azóta "bóbitás" lett a lány, és szépen nő vissza a haja. Más lett a minősége az új hajnak, finomabb, babahaj szerű, de legalább van!

Amúgy, a stressz is elég rendesen tudja befolyásolni a dolgokat! Neki is akkor hullott ritkulásos formában, amikor már stresszelte magát rajta.

Amit ő szed azóta, h elkezdett visszanőni a haja, az a HairClinic kapszula, ill. B-vit. komplex.

Neki tökéletesen bevált.

12. Tigris1971 (válaszként erre: 11. - 94c02c5bb5)
2010. márc. 19. 11:34
Köszönöm,várom.
11. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 9. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 11:24
Szia, megszerzem és elküldöm priviben. Kitartás, és kitartás, mást nem lehet tenni. Programozd át magad egy picit pozitív irányba, tudom nagyon nehéz lehet, vagyis dehogy tudom, nem volt ilyen gondom soha. A Titok is segíthet.
10. Tigris1971 (válaszként erre: 8. - 5e48d37001)
2010. márc. 19. 11:20
Igazad van,a lelki folyamatokkal kapcsolatban,én is igyekszem,de rohadt nehéz.Nyáron amikor elkezdődött,napi szinten sírtam,rémálmaim voltak,napi 3-4 órát tudtam csak aludni.Mély depresszióba süllyedtem,mostanára nagyjából kilábaltam belőle,de nekem is vannak még hullámvölgyeim,főleg,ha túl sok haj van a hajkefémben.Mit mondott a bőrgyógyásznő a folyamatokról?(szerencsés vagy én eddig csak mufurc bőrgyógyászokkal találkoztam)A ricinust és a lucernát én is használom,bár én csak egy minimális hajhullás csökkenést tapasztaltam.Nagyon kedves vagy,hogy igyekszel tartani bennem a lelket,ha már technikailag nem is mindig tudunk segíteni egymásnak,a sorstársak biztatása is sokat jelent.Köszönöm.
9. Tigris1971 (válaszként erre: 7. - 94c02c5bb5)
2010. márc. 19. 11:03
Megtudnád adni a címét?Leht,hogy megkellene próbálnom?Bár kicsit szkeptikus vagyok,Úgy hallottam,a természetgyógyász kezelés csak akkor hat,ha az ember hisz benne,én meg igazából eddig orvos párti voltam.Lehet ,hogy ideje lenne átprogramozni magam.
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 10:57

Szia,Én emiatt regisztráltam be ide 1 évvel ezelőtt.Mindenen túl vagyok már Én is,kentem,szedtem már mindent,még a hormonális fogamzásgátlóra is rászoktattam magam.

Csigusz fórumtársunknak köszönhetően rábukkantam a ricinusra és Ivcsu kersztül a lucernakapszulára,ez volt az utolsó szalmaszál.Javulni javult,de nem volt az igazi.Szerencsére rábukkantam egy kedeves bőrgyógyász doktornőre,aki elmagyarázta a folyamatot és segített az elfogadásban.Beletörödtem...és innentől kezdve valami megváltozott,kezd visszadúsulni a hajam.

Az elfogadás után.Ahogy elengedtem ezt a problémát,beindultak az öngyógyító folyamatok.

Nagyon fontos azon felül,hogy megteszel mindent,szedsz,kensz rá,kutatod a problémát,lényeges,hogy pszihésen ted rendbe magad.Kattanj le a hajadról.Tudom nehéz,nálam is voltak hullámvölgyek,de amióta elfogadtam,hogy látszódni fog mindig a fejőröm onnatól kezdődött a jelentősebb javulás.

Minden jót neked!

7. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 6. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 10:53
Igen, azt hiszem. Talán még a természetgyógyász jönne szóba, van egy nagyon jó, Szlovákiában a határhoz közel, a vizsgálatért nem kér semmit, csak a vásárolt cseppekért kell fizetni, de azok is pár száz forintok. Sok emberen segített már, teljes diagnózist tud mondani, hogy mi a baj.
6. Tigris1971 (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2010. márc. 19. 10:39
A candida gombának számít és vérből mutatják ki ugye?mert,ha igen,akkor azon is túlvagyok.
5. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 4. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 10:36
Hú, ez aztán teljes volt. Hirtelen nem is tudom, mi lehet.
4. Tigris1971 (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2010. márc. 19. 10:30
Fog,fülorr-gégész, vérvizsgálat,immun,bőrgyógyász,nőgyógyász,belső parazita,gomba-eredmény:teljesen egészséges vagyok.A hajhullásom foltosan kezdődött,majd átment hajritkulásba,de szörnyű mértékben.A hajam negyede sincs már meg.Kipróbáltam rengeteg vitamint,hajkencét az eredmény nem sok.Erről a vizsgálatról most hallottam,gondoltam megkérdezem a véleményeteket,hátha van valakinek tapasztalata vagy véleménye.Nem akarok már több pénzt erre feleslegesen költeni,már így is egy vagyonba kereült ez a nyavaja.
3. Ata06 (válaszként erre: 1. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 10:24
Immunvizsgálatod is volt?
2. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Tigris1971)
2010. márc. 19. 10:22
Minden megvolt, ami ilyenkor szokásos? Fog, candida, stb. ?
2010. márc. 19. 10:21
Már szinte minden célvizsgálaton túlvagyok negatív eredménnyel.A hajam továbbra is ijesztő mértékben hullik.Most hallottam a trichogram hajvizsgálatról,de semmit nem találtam róla a neten.Van valakinek ilyen irányú tapasztalata?Segítsetek!Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook