Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Legyengülhetett az immunrendszerem, mit ajánlotok? fórum

Legyengülhetett az immunrendszerem, mit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 6. 20:37

Nalam is valami hasonlo van, 39 vagyok de eddig osszesen nem voltam annyit orvosnal mint az evben, egyikbl esek a masikba es minden bajnal panikrohammal futok a dokihozmh halalos beteg vagyok. Orulet, de hogy ehet ebbol kimaszni. Mellesleg kemenyen sportoltam itthon 3. Gyerko mellett heti 5 edzessel , de februaban elkaptam egy kohogos virust amibol nem tudtam kimaszni 2 honapig. A c vitamin nagy dozisban hozott helyre, viszont mostanra epegorcseim lettek, es nemtudom nem e a sok c vitamin okozta, nem maga a c vitamin hanem ki tudja mi a surito anyag annak amit epp szedtem. Azert nagyon dagaka 3 gyerk mellett nincs penz. Vitakng1000 mg osat szedtem, beres cseppet is, aloe vera gelt is.

Jovok meg, csak a kislanym szol.

11. Guruljka (válaszként erre: 1. - Nalla)
2012. jún. 19. 21:48

Szerintem valami pszichés dolog van a háttérben, amit először kezelni kellene tudni. És lelkileg értem, hogy kezelni, nem bogyókra.

Amit a többiek írnak, az is igaz, a vitaminok, a mozgás....de a pszichés ok ezeket is blokkolhatja esetleg. Én magam voltam már így.

10. judyt640 (válaszként erre: 1. - Nalla)
2012. febr. 15. 16:35
Szia ha megfázásra szeretnéd szedni,akkor Dr theiss ehinacia+aflubin cseppek ,legalább 3 hónapig.Ha általános immunerösités akkor alga ,olvastam egy kimondott imm. erösitöt én most ezt kezdtem el szedni.Van gyógyszertári is ami vényköteles azt régen herpeszre szedtem.Ha valamelyik érdekel irj.
2012. febr. 15. 14:24
homoktövis kapszula
2012. febr. 15. 11:49

Köszönöm a sok segítséget! :)


XXX

2012. febr. 15. 11:30
Multivitamin tabletta plusz vas és C vitamin. Persze mindezek mellett elengedhetetlen a friss zöldség és gyümölcs, meg a friss levegő.
2012. febr. 15. 09:38

Szia Nalla!

Egyet értek az előttem szólokkal,minnél egészségesebben kellene erősitened a z immunrendszered!:)

Én még a Béres cseppet is ajánlanám,illetve egészségesebben kellene táplálkoznod.Sok gyümölcs és zöldség,nyersen és párolva.50-50%-nak kellene lennie a nyers-főtt arányának a táplálkozásodban.

Napi 1-2órát illiene a szabad levegőn tartózkodnod,sétálni,sportolni...már amennyire az időjárás engedi.

Az emésztésedet is rendbe kellene hozni,talán egy normaflór kúrát is beiktathatnál.De ha sok gyümit,zöldséget eszel,akkor helyre fog jönni.

Sok sikert,jobbulást és egészséget kivánok neked!:)

Üdv:Maja

5. Nalla (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2012. febr. 15. 08:22

Hát nem vagyok egy sport lady... :)

Erre én is gondoltam, illetve nagyon érik már az otthoni esti torna és a futás gondolata, de nem igazán immunerősítés végett, sokkal inkább kedélyállapot-javítónak és fogyás, izmosodás céljából. :)

2012. febr. 15. 08:16

Szerintem nem kell mindenféle vitamint beszedni. C vitamin OK, inkább mozognod kellene. Persze ezt mondom úgy, hogy nem tudom szoktál e.

Azt gondolom, hogy a legjobb immunerősítő a mozgás.

3. Nalla (válaszként erre: 2. - 4327a8e017)
2012. febr. 15. 06:54

Az ezüstkolloid régóta bizsergeti az én fantáziámat is, de hol/hogyan lehet hozzájutni? És hogyan kell fogyasztani/alkalmazni? Nagyon drága dolog?

Mik azok a Bach virágeszenciák? :)

2012. febr. 15. 06:52

Természetes C-vitamin, grapefruit-cseppek, Bach virágeszenciák, méz, gyömbér, ezüstkolloid, fokhagyma, virágpor, kombucha. :)


De ha sima multivitamint szedsz, már az is sokat fog segíteni, csak én nem vagyok a szintetikus vitaminok híve.

2012. febr. 15. 06:48

Az elmúlt fél évben rengeteg egészségügyi problémám volt: az egyszerű - de el nem nagyon múló, ill. folyamatosan visszatérő - náthától, több hasmenéses-hányásos borzadványon és nőgyógyászati gondokon át egészen a pánikbetegségig.

Sok gyógyszert kényszerültem beszedni, jelenleg is szedek, és sajnos még egy jó darabig szednem is kell majd.

Régen évente 1-2x betegedtem meg, általában télen, most viszont mindig visszatérnek a nyavalyák, könnyen összeszedek bármit.

Valószínűleg immunerősítésre (is) szükségem lenne mostanában, mert nem csak kezelni akarom a bajaimat, sokkal inkább megelőzni.

Mit tudtok ajánlani? Készítmények, multivitaminok, házi praktikák, homeopátia, minden jöhet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook